Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Sarna1992 napisał:

szczerze zawsze wolałem korzystać z usług rtv euro agd ale skoro sony uważało ich za oficjalnego partnera liczyłem, że ogarną elegancko no ale cóż. Pocieszam się, że w USA konsol nie dostała połowa preorderowców

Też bym w Euro składał, gdyby była taka opcja ehh.. no ale padło na MM, bo od razu po konferencji Sony wrzucili preordery - no nic czekam na info, ale to w jaki sposób MM podchodzi do tematu to jest żałosne

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, vateusz123 napisał:

 to w jaki sposób MM podchodzi do tematu to jest żałosne

 

Trochę chyba wypadłem z obiegu, ale co jest żałosne? :D Pytam, bo też mam preorder w MM i nie bardzo rozumiem tą spinę - zamówienie złożone, kasa opłacona, informowali w social mediach o braku problemów, więc nie rozumiem z czego te hejty i panika?

 

Martwiłbym się dopiero jeśli towar nie zostałby dziś w ciągu dnia wysłany (przy wysyłce) albo jeśli nie dałoby się odebrać w punkcie odbioru w dniu premiery, ale przecież nic na to nie wskazuje.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie spinajcie się tak. NeoNet już wysłał numery paczek, a w statusie zamówienia nadal „oczekuje na weryfikację”. Jeśli dzisiaj Wam nie wyślą to możecie szkalować sklepy, ale póki co robią wszystko ok. Każdy sklep już chyba poinformował, że pre-ordery zostaną zrealizowane, to wystarczy.

Edytowane przez tata_arek
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, LeifErikson napisał:

 

Trochę chyba wypadłem z obiegu, ale co jest żałosne? :D Pytam, bo też mam preorder w MM i nie bardzo rozumiem tą spinę - zamówienie złożone, kasa opłacona, informowali w social mediach o braku problemów, więc nie rozumiem z czego te hejty 

No są żałośni dwulicowi w ch.uj, powinni codziennie zdjęcie sprzętu wysyłać jak sobie leży w magazynie i oczywiscie potwierdzić notarialnie, że wyślą konsolkę 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, second napisał:

No są żałośni dwulicowi w ch.uj, powinni codziennie zdjęcie sprzętu wysyłać jak sobie leży w magazynie i oczywiscie potwierdzić notarialnie, że wyślą konsolkę 

 

No ja od premiery XSX mam w historii zamówień status. Towar w drodze. :frog:

No przecież yebac sklep, najważniejsze to mieć tracking od kuriera. Tam z reguły zmiany są wprowadzane na bieżąco. 

Odnośnik do komentarza

Hype hypem ale trochę śmieszne że niektórzy liczą na zmiany statusów na kilka dni przed premierą. I co mieli by pisać w tym zmianach? Panie Tomu, konsola wysłana do nas, panie Marku, konsola wjechała na nasz magazyn, Panie Marcinie, daliśmy paczkę do spakowania magazynierowi, Panie Maćku - kurier już jedzie odebrać Pana paczkę.

a tak przy okazji to Neonet przesłał mi właśnie numer paczki.

Odnośnik do komentarza

Mamm takiego maila z soboty 14:

 

Tak że jestem wyluzowany

Dzień Dobry

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie się ofertą naszego marketu.

Uprzejmie informujemy iż premiera PS 5 przewidziana jest na dzień 19.11.2020r. Będziemy się z Panem kontaktować w sprawie realizacji Pana zamówienia, jak tylko otrzymamy dostawę.

Pozdrawiamy

Zespół Sprzedaży Internetowej Media Markt

Centrum Handlowe Auchan Bielany Wrocław II

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, nikt napisał:

Hype hypem ale trochę śmieszne że niektórzy liczą na zmiany statusów na kilka dni przed premierą. I co mieli by pisać w tym zmianach? Panie Tomu, konsola wysłana do nas, panie Marku, konsola wjechała na nasz magazyn, Panie Marcinie, daliśmy paczkę do spakowania magazynierowi, Panie Maćku - kurier już jedzie odebrać Pana paczkę.

a tak przy okazji to Neonet przesłał mi właśnie numer paczki.

Ja to chcialbym zobaczyc miny tych wszystkich obslugujacych w sklepach infolinie itd ktorzy pewnie nie spodziewali sie ze beda dostawac codziennie miliony telefonow i maili od doroslych chlopow czy napewno otrzymaja swoja konsole xd A znam pare osob tam pracujacych i wielu nawet nie wie czym sie rozni ps4 od x360 wiec napewno musieli byc lekko wstrzasnieci intensywnoscia zapytan graczy w zwiazku z premiera ps5

Mysle ze gracze beda wspolwinni wzrostowi wskaznika samobojstw po pracach na infolinii marketow i zaburzen lękowo-depresyjnych 

Ciekawe czy byly tez grozby karalne ze strony konsolarzy? Na bank

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...