Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, 20inchDT napisał:

Było tysiąc razy, użyj funkcji szukaj. temat do zamknięcia.    - Moderator elektroda.pl

 

Szukałem widziałem dwie odpowiedzi i to niejednoznaczne, jeśli chcesz pomóc to pomagaj, bo jak na razie na tym forum tylko dogadujesz co może jest i domenom takich betonów. Dla chcących udzielić pomocy na moje pytanie odnośnie wbicia 3 kodów z Goldem w tym jednego na EU a dwa na Turcję, będę niezmiernie wdzięczny za pomoc. Mam nadzieję że zmiana VPN tutaj sama wystarczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, maciekww28 napisał:

Kody z różnych regionów nie połączą się 

Dzięki , zrobiłem bez kombinowania z VPN

Kupiłem 2 x po 12 miesięcy i 1x 6 miesięcy z eneba.pl

po każdym wbiciu tego kodu zaakceptowałem ciągłość w płatności i wszedł 1 miesiąc dodatkowo za każda zdrapkę (trzeba pamiętać aby za kazdym ponownym wbiciem kodu wyłączyć auto płatności )

do tego 1 miesiąc za 4 zł podczas przekształcania i wyszło 34 miesiące za lekko ponad 500 zł. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak coś w Euro można zmienić odbiór osobisty na kuriera. Ja narazie zostawiam odbiór osobisty. Przyglądam się sytuacji covidowo/sklepowej. Jakoś mam małe obawy, że w euro mogą nie ogarnąć kurierem i wysłać dopiero 10, no i jakoś lubię ten feeling Day1 one jak jadę po konsole do sklepu, kładę obok na fotelu w aucie i spoglądam się na nią podczas powrotu do domu :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, balon napisał:

no i jakoś lubię ten feeling Day1 one jak jadę po konsole do sklepu, kładę obok na fotelu w aucie i spoglądam się na nią podczas powrotu do domu 

Zawsze możesz po odebraniu od kuriera pójść z konsola do auta i jebnąć sweet focie do zakupów growych w swoim tititku  walnąć POMik po mieście i mieć podobny feeling :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, dee napisał:

Taka sytuacja. Kupiłem w promocji we wrześniu rok EA Play. Teraz chciałem dokupić jeszcze rok normalnie, na polskiej stronie i nie mogę, dostaje komunikat że mam subskrypcję w innym regionie. Da się to jakoś obejść czy pozostaje kombinacja z węgierskim EA Play?

Musisz zakupić w tym samym regionie, czyli na węgierskim marketplace

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...