Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Nyu napisał:

Chciałbym tylko się upewnić przed zakupem: czy w takim razie cena gamepassa na 3 lata to po prostu 3 lata Golda (450zł) + 4zł jednorazowo?

Tak. Kupujesz tego Golda, nabijasz na koncie, a później aktywujesz GamePass Ultimate za 4 zł lub za normalną cenę.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Siemka. Mam wykupiony Ultimate do stycznia przyszłego roku. Z racji że nie gram na PC a nia na telefonie wolę zapytać.
1.Interesuje mnie tylko wykupienie samego Game Passa. Czy na obecnym koncie na którym jest Ultimate jest to możliwe? W sensie przedłużenia
2. Czy posiadając same Game Pass rownież można grać online w gry jak na Ultimate?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, izon napisał:

Rozumiem, że mogę sobie już tą cebulkę ogarnąć na PC ( bo i tak mam zamiar ograć Westland 3 właśnie na nim) i potem nie będzie żadnych problemów z odpaleniem konta już na konsoli? Gdzie najlepiej kupić Xbox Live od razu na 2-3 lata?

 

Jeżeli wykupisz Xbox Game Pass Ultimate, to masz wtedy i na PC i na konsoli. Za 4 zł jest Game Pass tylko na PC. Na konsolę takich ofert nie ma, są natomiast inne, które opisują Łowcy Gier - wbijaj i zobacz: 

https://lowcygier.pl/keyshopy/3-miesiace-xbox-game-pass-ultimate-za-9122-zl-w-eneba/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MatekDM napisał:

 

Jeżeli wykupisz Xbox Game Pass Ultimate, to masz wtedy i na PC i na konsoli. Za 4 zł jest Game Pass tylko na PC. Na konsolę takich ofert nie ma, są natomiast inne, które opisują Łowcy Gier - wbijaj i zobacz: 

https://lowcygier.pl/keyshopy/3-miesiace-xbox-game-pass-ultimate-za-9122-zl-w-eneba/

Ale mi chodzi o to żeby zrobić wszystko jak w pierwszym poście, czyli kupić golda i później zaktualizować do ultimate, z tego co zrozumiałem z pierwszego posta można golda nawet na 36 mc od razu kupić. Moje pytanie brzmi czy wszystko to mogę zrobić z poziomu PC i potem wykorzystać na xboxie.

Odnośnik do komentarza

oficjalne info https://news.xbox.com/en-us/2020/09/09/get-ea-play-with-xbox-game-pass-at-no-additional-cost/

 

 

a tutaj info ze polacza sie 10 listopada 

 

https://news.xbox.com/en-us/2020/09/29/xbox-game-pass-ultimate-members-get-ea-play-on-november-10/

 

Quote

Earlier this month we announced that we’ve teamed up with Electronic Arts to provide Xbox Game Pass Ultimate and PC members an EA Play membership at no additional cost. Today I’m announcing that starting November 10, EA Play will be available on Xbox consoles, including Xbox Series S and Xbox Series X, as part of Xbox Game Pass Ultimate, and beginning in December, members with an Ultimate or PC subscription will be able to download and play games from the EA Play library on Windows 10 PCs.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, mozi napisał:

Ale jak? 

https://www.pepper.pl/promocje/4-miesiace-xbox-game-pass-ultimate-dla-aktywnych-subskrybentow-297496

 

Cytat

Poradnik dotyczy tylko aktywnych subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate.


Aby uzyskać Xbox Game Pass Ultimate na 4 miesiące za 68,42 zł (5500 HUF), należy:

 

 

  • Kupić subskrypcję EA Play na 12 miesięcy za 68,42 zł z węgierskiego Microsoft Store. Zakupy w węgierskim oddziale nie wymagają użycia ani VPNa, ani giftcardów, ani węgierskiego adresu – akceptowany jest polski adres oraz polskie karty płatnicze
  • W dniu połączenia abonamentów EA Play oraz Xbox Game Pass Ultimate (Dokładna data połączenia obu usług nie została jeszcze podana), aktywni subskrybenci XGPU otrzymają kompensatę za anulowanie EA Play w postaci przedłużenia abonamentu Xbox Game Pass Ultimate! Każde 3 dni EA Play będą przeliczone na 1 dzień XGPU!

Więc są dwie opcje jak dobrze wykorzystać tą okazji:

 

  • Kupić EA Play na 12 miesięcy już teraz i cieszyć się grami EA od dzisiaj. Za ok. 2 miesiące pozostały czas ulegnie konwersji na XBGPU. W tym wariancie za 68,42 zł otrzymacie 2 miesiące EA Play oraz 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate
  • Wstrzymać się z zakupem EA Play na 12 miesięcy do momentu tuż przed połączeniem abonamentów (okres przedświąteczny, najprawdopodobniej listopad). Za 68,42 zł otrzymacie 4 miesiące Xbox Game Pass Ultimate


Należy posiadać XGPU w dniu połączenia abonamentów, aby móc liczyć na konwersję dni z EA Play!

 

Edytowane przez eX4cT_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Będę zakładał nowe konto bo nie umiem się zalogować do starego - nie grałem na Xboxie od jakiś 10 lat. Pytanko, dostajemy na start jakiś trial Xbox Live Gold po utworzeniu konta? Chciałbym doładować Live na 2 lata i przekonwertować do GamePass Ultimate. Zrobić to z poziomu konsoli czy mogę też przez przeglądarkę? XSX będę miał na premierę, ale zastanawiam się czy nie założyć konta już wcześniej.

 

Mam nadzieję, że ta promocja będzie nadal aktywna bo nie chciałbym się wkopać kupując najpierw Live a później za pełną cenę GamePass. Widzę, że nie można już kupić kodów na 12 miesięcy Live, zostały tylko zdrapki czy jakiś inny sposób?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą, a nie można zrobić tak żeby mieć na konsoli jedno nowe konto, tylko do XGP aby cebulić bez ograniczeń, a wciąż korzystać ze swojego aktualnego konta? Czy będzie to wymagało aby oba konta były zalogowane jednocześnie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...