Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, LiŚciu napisał:

Jak jutro dostane przy zakupie ten XAA na 24 miechy to zakładam że to będzie jakaś zdrapka z kodem. Ale czy nie lepiej na początku wziąc promke za 4 pln na miesiąc i za miesiąc dopiero wykorzystac ten kod na 24 M? Czy to nie ma znaczenia?

Wszystkie pytania i odpowiedzi w pierwszym poście

 

  • Digital Direct – wykorzystanie
    • PYT:Zakupiłem Xbox All Access. W jaki sposób skorzystać z Xbox Game Pass Ultimate?
      ODP: Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące dostarczana jest bezpośrednio na twoją konsolę. Możesz wykorzystać ją podczas początkowej konfiguracji konsoli lub później w Ustawieniach. W celu wykorzystania subskrypcji podczas początkowej konfiguracji:
      1. Włącz swoją konsolę Xbox i postępuj zgodnie z instrukcjami konfiguracji wyświetlanymi na ekranie.
      2. Zaloguj się przez konto Microsoft, do którego chcesz przypisać subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate.
      3. Na ekranie zatytułowanym Dołączone do tej konsoli wybierz Xbox All Access, a następnie Wykorzystaj. Możesz też wybrać opcję Zdecyduj późnej i wykorzystać subskrypcję z poziomu Ustawień, korzystając z aktualnego lub innego konta Microsoft.

      W celu wykorzystania subskrypcji po konfiguracji konsoli:
      1. Upewnij się, że jesteś zalogowany na konto Microsoft, do którego chcesz przypisać subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate.
      2. Naciśnij na kontrolerze przycisk Xbox , aby otworzyć przewodnik, a następnie wybierz kolejno:
        • Ustawienia > Konto > Dołączone do tej konsoli Xbox > Xbox All Access > Wykorzystaj.
        • Moje gry i aplikacje > Zobacz wszystkie > Pełna biblioteka i przejrzyj swoje oferty w obszarze Dostępne oferty.
      PYT:Co powinienem zrobić, jeśli zakupiłem Xbox All Access, ale nie widzę opcji wykorzystania Xbox Game Pass Ultimate na mojej konsoli?
      ODP:Jeżeli nie widzisz opcji wykorzystania Xbox Game Pass Ultimate w ramach pierwszej konfiguracji i/lub poprzez Ustawienia (https://beta.support.xbox.com/help/games-apps/game-setup-and-play/digital-direct-find-and-redeem-your-offers) skontaktuj się ze sklepem Media Expert, z którego zakupiłeś Xbox All Access. Pracownik sklepu Media Expert zweryfikuje twoje konto Xbox All Access i określi dalsze działania.
       
      PYT:Czy subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate na 24 miesiące zawsze musi wykorzystać osoba, która zakupiła Xbox All Access?
      ODP:Nie, każdy może wykorzystać członkostwo na konsoli zakupionej z Xbox All Access.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, LiŚciu napisał:

Jak jutro dostane przy zakupie ten XAA na 24 miechy to zakładam że to będzie jakaś zdrapka z kodem. Ale czy nie lepiej na początku wziąc promke za 4 pln na miesiąc i za miesiąc dopiero wykorzystac ten kod na 24 M? Czy to nie ma znaczenia?

W sumie lepiej żebyś nie robił tej konwersji bo potem za 2 lata nadal będziesz mógł normalnie przycebulić 3 lata gpu. Tak myślę.

Odnośnik do komentarza

Figus, dzieki, już wszystko kumam. Nie wpadłbym na to że XAA przypisują bezpośrednio do konsoli chociaż gdzieś ktoś pisał wcześniej że konsole z formą płatności XAA będa szły osobnym zamówieniem więc coś na wzór configu po nr seryjnym będzie? Nieważne. Thx Anyway.

 

@lpcl rozumiem że przycebulenie na 3 lata GPU ma coś wspólnego z tym pierwszym tanim miesiącem? W sensie jak teraz wezme na miecha za 4 pln to już stracę możliwość zrobienia cebuli GPU jak skończe abonament XAA za 2 lata? Dobrze skumałem?

Edytowane przez LiŚciu
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, LiŚciu napisał:

Figus, dzieki, już wszystko kumam. Nie wpadłbym na to że XAA przypisują bezpośrednio do konsoli chociaż gdzieś ktoś pisał wcześniej że konsole z formą płatności XAA będa szły osobnym zamówieniem więc coś na wzór configu po nr seryjnym będzie? Nieważne. Thx Anyway.

 

@lpcl rozumiem że przycebulenie na 3 lata GPU ma coś wspólnego z tym pierwszym tanim miesiącem? W sensie jak teraz wezme na miecha za 4 pln to już stracę możliwość zrobienia cebuli GPU jak skończe abonament XAA za 2 lata? Dobrze skumałem?

Dokładnie, chociaż niektórzy piszą, że po jakimś tam czasie nadal mogą te konwersję zrobić. Po prostu wbijasz 3 lata golda, potem konwersja za 4 pln i tyle. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, thx87 napisał:

utworzone nowe konto ms i zatankowany ultimate pod korek do 9.11.2023 za niecałe 400 zł.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


 

Jestem całkowicie zielony w temacie gamepassa, a jutro odbieram series x'a i mam pytanie, bo chcę zrobić to samo, czyli kupić na 3 lata. A więc możesz mi powiedzieć skąd tylko 400 zł? Ja liczyłem 3 lata golda za 960 zł (79 za 3 msc x 4 i to razy 3 lata) i do tego te 4 zl ze zniżką bądź 55 zł i wychodzi mi niecały 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, thx87 napisał:

@tjery Miłej lektury :)https://www.pepper.pl/promocje/przypomnienie-sposob-na-xbox-game-pass-ultimate-na-36-miesiecy-308002

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Do kiedy można wykorzystać tą opcję? Czy już jest nieaktualna?

 

Żeby uniknąć zbędnych komentarzy, dlaczego tego nie zrobiłem wcześniej - pytam dlatego bo nie mam na obecną chwilę x'a ale myślę czy go nie zamówić jeżeli nie będzie dało się kupić nigdize na premierę ps5, bo mam dużo czasu i nie chcę czekać 2-3 miesiące na ps5. 

Edytowane przez Xoltro
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, -Q- napisał:

doladowalem 3 lata golda (kody z cdkeys region eu) i przy probie kupna gpu za 4zł dostaje komunikat, zebym zmienil region sklepu ms store (mam ustawiony PL). ktos mial podobny problem? 

Tak

musisz pisać na support, na cd Keys kody są ze wszystkich czesci świata i jest z tym burdel.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...