Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem właśnie z supportem MS w innej sprawie i zapytałem o tego EA play przy okazji i odstałem taką odpowiedź

Cytat

We have a possible emerging issue where customer’s EA play was automatically cancelled due to converting. It was announced that EA play will automatically be converted to GPU during Xbox Series X|S launch on 11/10. However, their EA play was converted prematurely before the date. Please let me check your EA subscription for me to also escalate this case to the Higher department.

:dunno: Sprawdził, że rzeczywiście anulowali EA play i nie dodali i poszło do "higher support"

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy wszystko dobrze weszlo ale za letko ponad 200 zl mam GPU do kwietnia 22 :banderas:teraz tylko czekac na konsole i na pierwszy ogien wskakuje w magiczny swiat Oriego by pozniej dostac wpierdy od koksow w Halo a w ramach poprawy humoru ganiac kangury po Australii w zayeb.stych furkach. No pieknie sie zapowiada najblizszy rok. Do zobaczyska na serwerach :lapka:

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem konwersję według poradnika (wyszło jakieś 230 zł za 17 miesięcy) ale mam jeszcze kod na 3 miesiące GPU. Kod jest nowy, ale nie wiem do kiedy może być ważny. Czy jak go teraz użyję, to normalnie wbije mi dodatkowe 3 miesiące? Czy może jakoś się 'nałoży' na istniejącą subskrypcję, czy na razie nie opłaca się go w ogóle używać?

Odnośnik do komentarza
Teraz, bobby napisał:

Zrobiłem konwersję według poradnika (wyszło jakieś 230 zł za 17 miesięcy) ale mam jeszcze kod na 3 miesiące GPU. Kod jest nowy, ale nie wiem do kiedy może być ważny. Czy jak go teraz użyję, to normalnie wbije mi dodatkowe 3 miesiące? Czy może jakoś się 'nałoży' na istniejącą subskrypcję, czy na razie nie opłaca się go w ogóle używać?

normalnie dołoży ci 3 miesiące 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, podpowiedzcie czy jest jakiś sposób na konwersję tego golda na GPU nie dodając karty płatniczej?

Kupiłem 2 kody XBL po 12 miesięcy oraz doładowanie konta microsoft w wysokości 20zł.

Chcąc zrobić konwersję za 4zł wyskakuje mi zapytanie w jaki sposób zrealizować resztę płatności.

Po cholerę to skoro mam wystarczającą ilość środków by pobrało te 4zł? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2020 o 19:44, hery napisał:

Panowie - pomocy, kupiłem GPU Brazil na Eneba i za nic nie mogę go dobić, vpn uruchomiony a mimo to mam komunikat o kodzie na niewłaściwy region:( zro robię zle???

 

Może przeleć się do Brazylii i z jakiej kawiarni postaraj się uaktywnić. Tutaj masz tanie loty - https://www.skyscanner.pl/loty-do/br/tanie-loty-do-brazylia.html

Mam nadzieję, że pomogłem :lapka:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

@Michał102

W dniu 17.09.2020 o 22:13, Bzduras napisał:
W dniu 17.09.2020 o 22:08, Aleks napisał:

Czy przy tej cebuli Gold -> GPU jest istotne czy daną usługę wykupują przez podpiętą kartę, czy kodem aktywacyjnym (gift card)?

Nie, ważne, żebyś kupił GPU na tym samym koncie gdzie masz Golda, a forma zakupu nie ma znaczenia. 

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem golda na rok ale za cholere nie moge dodać GPU.....przy próbie zaklepania GPU wypierdziela mi taki błąd :-(

 

https://abload.de/img/20201109_185634l7jb2.jpg

 

Edit.

Już ogarnięte. Problem był z polską wersją strony. Trzeba wejść w opcje kupna GPU za 4 ziko w wersji ju es ej i potem w linku zmienić en-EN na pl-PL.

Dalek plska steona już śmiga

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Michał102 napisał:

Pany, to może inaczej - jak teraz kupie zdrapke z kodem na 1 miesiąc GPU, to po jego aktywacji przekonwertuje mi te 24 miesiące golda? 

Powinno przekonwertować, ale nie rozumiem w czym problem podpiąć na chwile kartę po czym wyłączyć automatyczne przedłużanie subskrypcji i skasowanie danych karty. No chyba mi nie napiszesz ze w 2020 roku nie masz karty debetowej, jak już babcie za bułki płaca kartami :yao:

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Aleks napisał:

 

Zarówno Live'a jak i GPU można wykupić kodem/zdrapką, ale przekonwertować golda na gpu za pomocą środków z kodu się nie da, bo wymaga to załączenia rozliczeń cyklicznych, a do tego wymagana jest karta.

Właśnie kupiłem dodatkową zdrapkę z 1 miesiącem GPU i po wklepaniu kodu mam 25 miesięcy GPU.

Także nie podpinając do konta karty płatniczej nie skorzystamy z tej promocji za 4zł. 

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

W skrócie - konwersja działa. Za 4 zł tylko kartą debetową/kredytową lub PayPal'em.  


Kupiłem kody w euro.com.pl, zrobiłem konwersje za 4 zł. Mam GPU do 7.2.2023. Cena za miesiąc: 17,85 zł. To chyba nie wygórowana kwota? Bawić się w te zagraniczne kody dla kilku złotych oszczędności miesięcznie? Nie widzę sensu. Ale może, to niepotrzebna rozrzutność z mojej strony?

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...