Skocz do zawartości

Xbox Game Pass - Jak kupić NAJTANIEJ?


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, MaZZeo napisał:

No teraz po wyłączeniu cyklicznych jest albo zarządzaj które przenosi do subskrypcji albo realizacja kodu 

Ja kupiłem 1 listopada, nie za bardzo rozumiem co tam u ciebie nie działa ale anulujesz odnawianie, wbijasz np. przez konsolę na ea play i tam opcja zakupu np. kartą podpiętą. Tego nie przedłuża się z ms account.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, MaZZeo napisał:

Nie mam konsoli żeby sprawdzić jak to działa z poziomu apki ea play. Sprawdzałem to z poziomu przeglądarki przez Xbox store gdzie potem mnie przenosi do zarządzania subskrypcja

Z przeglądarki wbiłem z węgierskiego ms store i nie było problemu, prześlij jakiegoś screena.

Cholera dopiero teraz w innym temacie zauważyłem, że wpis jest o wcześniejszym połączeniu GPU i ea access, może dlatego nie chce to przejść? 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Ej mordy sprawdźcie czy u was też już prze konwertowało EA Play do GPU bo u mnie chyba tak, tylko coś zjebali.

 

Miałem GPU do 19.08.2021 a EA Play do 09.07.2021 - z tego powinienem mieć dodatkowe 3 miesiące dodane do GPU po przekonwertowaniu

Przedłużyłem sobie EA Play o 2 lata do 09.07.2023 czyli za to powinienem mieć jeszcze dodatkowe 8 miesięcy

 

Tymczasem widzę ze GPU przedłużyło mi do 19.11.2021 czyli jakby wzięło pod uwagę tylko EA Play które miałem przed przedłużeniem sobie o 2 lata EA Play.

 

Mam nadzieje ze to jakiś tymczasowy błąd i 10 listopada to sie zmieni, jak nie to dzwonie na support

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dalhi napisał:

Przypadkiem tych dwóch lat nie brałeś na inny region/kraj? Na przykład węgry?

 

4 minuty temu, MaZZeo napisał:

Nie, polski region, 79,99zł za rok.

Tak już mam przekręcony licznik a miałem trzy lata wykupione na węgierskim regione w momencie jak sie pokazało info o konwersji EA Play, miałem GPU do 22.01.2021 i mam dodany równy rok do 22.01.2022

Sprawdzane przed chwilą w apce gamepassa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...