Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Za 350 zł też bym je kupił, gratki. Daj znać jak się używa i jeśli możesz napisz, czy jest opcja podłączyć je donglem do PC. Teraz siedzę na SteelSeries Arctis 1 Cyberpunk Edition (co istotne). Działają z donglem bez problemu i z PC i PS5, tylko już łuszczy się eko-skurwa na pałąku i generalnie chińska plastikoza (dźwięk jest ok, nie jestem audiofilem). Ale za rok w normalnej cenie można się zastanowić nad Pulse Elite.

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Shankor napisał:

Daj znać jak się używa i jeśli możesz napisz, czy jest opcja podłączyć je donglem do PC.

Raczej nie będzie problemu z tego co piszą 

Technologia PlayStation Link™

Unikaj opóźnień i zachowaj wszystkie detale dźwiękowe dzięki superszybkiej i bezstratnej łączności bezprzewodowej PlayStation Link. Łatwo podłączaj swoje urządzenia, takie jak konsola PS5®, komputer PC lub Mac, oraz odtwarzacz zdalny PlayStation Portal™, i przełączaj się między nimi. Dodatkowe adaptery USB PlayStation Link ułatwią ci płynne przełączanie się między konsolą PS5 a komputerem PC lub Mac

 

+ bt

 

Bluetooth®

Dzięki technologii Bluetooth® możesz łatwo przełączyć się na łączność mobilną, podłączając bezpośrednio zestaw słuchawkowy do swojego telefonu lub tabletu, co zapewnia wygodę i elastyczność podczas korzystania z urządzeń mobilnych. Możesz również używać słuchawek w sposób przewodowy za pomocą gniazda minijack 3.5mm.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, Elite mają oprócz Linka normalnie Bluetooth czyli bez dongla podłączysz do PC, Switcha, telefonu i Portala. Z donglem do PS5.

 

Co najważniejsze można równocześnie mieć odsłuch z dongla i BT czyli można np. grać na konsoli i odpalać coś z telefonu.

 

Ja wezmę, bo mam i gram na wszystkich wymienionych sprzętach. Oby tylko tych gąbek szlag tak szybko nie trafiał, bo chyba nie da się ich wymienić (?)

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, WisnieR napisał:

Gdzie zamawiałeś? Wszędzie jest dostępność od 26go kwietnia.

Swoją drogą jest sporo szumu w necie o problemie z losowym rozłączniem się headsetu.

No dopiero 26 mają być. Hmmm z tym rozłączaniem nic nie widziałem, ale fakt, że mocno nie szukałem. Oglądnąłem z 3 recki i to wsio. Tam nikt o tym nie wspominał. 

Odnośnik do komentarza

@YETIodnosnie Elite które dziś kupiłem. Przetestowałem w kilku exach na ps5, gdzie jest dobry dźwięk 3d, no i jest naprawdę dobrze pod tym względem, chyba lepiej jak życie, napewno bardziej sugestywnie :)

Jednak mega różnice względem poprzednich słuchawek sony to bas i soczystość mocnych uderzeń, w końcu to czuć :banderas:

Same sterowanie oraz wygłuszenie też na duży plus.  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłem. Podzielam pierwsze wrażenia balona (na podstawie losowej muzyki), ale muszę dłużej pograć w coś z dobrą warstwą audio, bo ostatnio klepię stare Metal Geary z nesa i to nie jest najlepszy benchmark ;)

 

Z wrażeń użytkowych to słuchawki dużo lepiej leżą mi na głowie niż Pulsy 3D (mają delikatną swobodę w porównaniu ze sztywnymi poprzednikami i nie uciskają), lepiej też 'odcinają' od otoczenia. 

 

Przez Linka działają z PS5 i PS Portal, przez BT z Nintendo Switchem i telefonem (nareszcie!). Możliwy jest równoczesny odsłuch z PS5 i Switcha albo tel. Headset łączy się błyskawicznie i wyłącza po czasie nieaktywności.

 

Bateria chyba rzeczywiście konkretna, po dwóch wieczornych sesyjkach cały czas 3 kreski, Pulsy już by były na wykończeniu. No i jest wieszak do wygodnego ładowania bez podłączania kabla.

 

Wysuwany mikrofon fajna opcja. Nareszcie można wyciszać headset z poziomu kontrolera. Nie widzę niestety opcji zmieniania balansu pomiędzy czatem głosowym a dźwiękiem gry jak w Pulsach. No i niebieska dioda świadcząca o działaniu headsetu trochę wkurza (dość mocno świeci).

 

Za tę cenę nie widzę wad, to upgrade na jakim mi właśnie zależało.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...