Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przymierzam się do kupna słuchawek problem w tym że niezbyt jestem w temacie ogarnięty . Mam telewizor sony 55xh9005 i jest tam bluetooth wbudowany . Konsola sony playstation 5 na stanie . I teraz tak słuchawki które wytypowałem to :

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC/PS5

Sony WH-1000XM5

Słuchawki mają mi służyć do słuchania muzyki , oglądania filmów oraz do grania w gry . 

Pytania mam takie :

Soniacze do filmów połączę do telewizora przez bluetooth , muza z telefonu też bluetooth a konsola ? Połączenie przez telewizor to jakieś straty w jakości ? Jakieś opóźnienia ? 

Bangi z kolei oferują pod konsolę ten słynny dźwięk przestrzenny . Warto ? Muza z telefonu przez bluetooth i filmy w tv również tu się chyba nic nie zmienia .

Dodam że wybór padł na te dwa modele z tego powodu że można z nimi wyjść na miasto czy na rower inne słuchawki typowo gamingowe nie bardzo się do tego nadają 

No i na koniec ale też ważne info . Nie gram w gry online więc mikrofon mi niepotrzebny do telefonu również się nie przyda po prostu go wyłączę .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Cytat

Pulse Elite and Pulse Explore are part of our ongoing efforts to amplify the audio experience in gaming and make the gameplay experience more immersive through enhanced sound. Pulse Elite will be available for 149.99 USD | 149.99 EURO | 129.99 GBP | 18,980 YEN and Pulse Explore will be available for 199.99 USD | 219.99 EURO | 199.99 GBP | 29,980 YEN. We’ll have more details to share soon, including when pre-orders begin and launch dates. 

 

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, WisnieR said:

I jak te Airpody podłączasz do PS5?

 

Kablem do pada

 

 

3 hours ago, mario10 said:

Lubie czasem zainwestować w sprzęt, ale 3k za słuchawki to przegięcie pały, a przypuszczam, że w tej cenie można znaleźć lepszy sprzęt, a nie apple :)

 

450$ brzmi inaczej niż 3000PLN. No i był to prezent urodzinowy. Być może znalazłbym coś lepszego za tę cenę, ale te Airpodsy bardzo mi odpowiadają. Dźwięk jest super, wygoda i wykonanie też. Sprzęt na lata

Odnośnik do komentarza
19 minutes ago, mario10 said:

Sam korzystam z Iphonea i raczej nie wrócę do androida, ale powiem Ci, że rozwalają mnie przesadzonymi cenami. Jak widzę rysik do tableta za ponad 500zł to grubo się cenią za jabłuszko. Ale jak jesteś zadowolony ze słuchawek to to jest najważniejsze. Ja się przesiadłem na steelseries i żałuję, że tak późno :)

 

Mają. Ale raz, że sprzęty mają bardzo dobre, a dwa, że długowieczne. Ja używam iPhone 11 Pro Max i ani myślę zmieniać. Absolutnie nie widzę takiej potrzeby. Słuchawki Airpods Pro mam już prawie 3 lata i też działają idealnie. Maxy dwa lata. Ale jak ktoś co roku musi sprzęt wymieniać no to drogo w chuj faktycznie

1 minute ago, WisnieR said:
26 minutes ago, Homelander said:
 
450$ brzmi inaczej niż 3000PLN. No i był to prezent urodzinowy. Być może znalazłbym coś lepszego za tę cenę, ale te Airpodsy bardzo mi odpowiadają. Dźwięk jest super, wygoda i wykonanie też. Sprzęt na lata

To świetna alternatywa dla bezprzewodowych słuchawek, nie ma co!

 

Niestety bezprzewodowo do grania Maxy się nie nadają. Ale wygoda i jakość dźwięku rekompensują mi ten minus. Wolę kabelkiem do pada niż bezprzewodowo grać na Pulsach. Też bardzo dobrych, ale nie mają startu do Maxów

Odnośnik do komentarza
Just now, mario10 said:

Kiedyś mi ziomek powiedział, że do pada jak się podłącza słuchawki to się traci sporo z jakości przez jakąś kompresję dźwięku, ale najważniejsze, że Tobie się gra dobrze i jesteś zadowolony.

Miałem te same obawy i czytałem o tym, ale nie znalazłem jakiś konkretów o tym co mówisz. Może tak być, niemniej lepsza jakość dźwięku na kablu w Airpodsach niż bezprzewodowo w Pulsach. Oczywiście nie polecam kupowania Airpods Max do grania, bo bankowo sa lepsze gamingowe słuchawki w tej cenie. Dzielę się tylko swoimi doświadczeniami. A jak ktoś szuka uniwersalnych słuchawek to Maxy polecam zdecydowanie

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, mario10 napisał:

Kiedyś mi ziomek powiedział, że do pada jak się podłącza słuchawki to się traci sporo z jakości przez jakąś kompresję dźwięku, ale najważniejsze, że Tobie się gra dobrze i jesteś zadowolony.

 

Tak. Ogólnie nawet bezprzewodowe sluchawki najlepiej podłączać do pada i wtedy wysokie i niskie tony nie są obcinane, bo przez dongla wpinanego do konsol tak właśnie się dzieję.

 

Ale mi to tak nie przeszkadza, przecież nie będę siedział na kablu.

 

Odnośnik do komentarza

No właśnie mnie to bawi xD Porównanie odbiorników 2.4Ghz, których używają producenci słuchawek, do BT, po którym łączy się DS :)

 

Tzn., wiadomo, BT to też przecież 2,4Ghz ale nie ma żadnych oficjalnych danych jakiego kodeku używa się pomiędzy DS, a PS5, a nie zdziwiłbym się jakby to było zwykłe SBC... W każdym razie nie ma żadnych oficjalnych danych odnośnie tego przesyłu, ile bitów ma i jaki kodek.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...