Skocz do zawartości

Słuchawki do PS5


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.02.2024 o 00:16, jimmyyy8 napisał:

No wygląda na to, że u nas premiera przełożona na koniec kwietnia :balon:

Anulowałem w Media Expert i zamówiłem na Morele, niby mają być w czwartek (zamawiałem w piątek), jeśli to nie wał to pewnie ściągają skądś skoro taki długi czas wysyłki. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, iks napisał:

Anulowałem w Media Expert i zamówiłem na Morele, niby mają być w czwartek (zamawiałem w piątek), jeśli to nie wał to pewnie ściągają skądś skoro taki długi czas wysyłki. 

Daj znać jak się sprawują!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Też zwykłych Pulse nie polecam, niewygodne. Za to polecam Sony Inzone, robione pod PC ale mają pełne wsparcie dla PS5 i jej ficzerów. Bardzo wygodne, lepiej mi siedzą niż Steelseries. 

 

Jednak widać po nich ,że nie są to słuchawki premium. Nie da się wymieniać nauszników i jakość wykonania jest po prostu ok. Ale to już wizytówka Sony jeśli chodzi o słuchawki dla graczy :pawel:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ukukuki napisał:

Też zwykłych Pulse nie polecam, niewygodne. Za to polecam Sony Inzone, robione pod PC ale mają pełne wsparcie dla PS5 i jej ficzerów. Bardzo wygodne, lepiej mi siedzą niż Steelseries. 

 

Jednak widać po nich ,że nie są to słuchawki premium. Nie da się wymieniać nauszników i jakość wykonania jest po prostu ok. Ale to już wizytówka Sony jeśli chodzi o słuchawki dla graczy :pawel:

Ja znów na Steelseries nie narzekam jeśli chodzi o wygodę bo dla mnie super. Pulsy miałem kilka razy na głowie bo się zastanawaiełem nad nimi i dla mnie koszmar jeśli chodzi o wygodę.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Wredny napisał:

Nigdy więcej słuchawek od Sony.

Może i te mają zajebisty dźwięk, ale konstrukcyjnie to nadal to samo narzędzie tortur co Pulse.

Będzie cisnąć łeb z góry, po bokach, a nauszniki to od kilku modeli wciąż to samo, płytkie gówno z tą pseudo-skórą, która po czasie zaczyna się łuszczyć.

Nie to, że się czepiam, ale wygoda słuchawek, to w dużym procencie kwestia względna, determinowana wielkością i kształtem łba. Mam/mialem różne słuchawki w tym dwa ostatnie modele Sony i nie przypominam sobie niewygodnych :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mario10 napisał:

Ja znów na Steelseries nie narzekam jeśli chodzi o wygodę bo dla mnie super. Pulsy miałem kilka razy na głowie bo się zastanawaiełem nad nimi i dla mnie koszmar jeśli chodzi o wygodę.

No tu może być różnie. Mam steelseries z gamedackiem i są dla mnie za ciasne odrobinę. Dłuższe trzymanie na głowie odpada.

Odnośnik do komentarza

Ja mam 7p+ i co dla mnie fajne to duże, wygodne muszle bez ekoskóry tylko materiałowe przez co się uszy nie pocą. Pałąk fajnie trzyma słuchawki na głowie no i czas pracy bo około 25-30 godzin hulają.
Ale tutaj jak napisał @Square  każdemu będą inne słuchawki pasować. Jedyny minus/neutral jaki widzę to fakt, że pokrętło od głośności na muszli chodzi bardzo delikatnie przez co ubierając słuchawki często ustawioną głośność zmieniam, ale poza tym jestem bardzo zadowolony bo to też nie jest jakiś top model.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja od kilku lat lat na tych lecę: https://www.sony.pl/electronics/sluchawki-palak-na-glowe/wh-1000xm3

 

Jedyne co zmieniałem to nausznice, bo się złuszczyły po 3 latach, same słuchawki mam już jakoś 5 lat i wciąż zajebiście to działa, a jakość dźwięku to niedościgniony wzór + bajery typu noise cancelling (ale jak to się mówi tak jak z ciuchami jakość dźwięku to też na pewnej półce mocno subiektywna rzecz). 

 

-----

Obecna wersja tego modelu: 

https://www.sony.pl/electronics/sluchawki-palak-na-glowe/wh-1000xm5

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, balon napisał:

Nie to, że się czepiam, ale wygoda słuchawek, to w dużym procencie kwestia względna, determinowana wielkością i kształtem łba. Mam/mialem różne słuchawki w tym dwa ostatnie modele Sony i nie przypominam sobie niewygodnych :) 


Dwa poprzednie modele (Goldy) były całkiem wygodne, ale zrobione z gówna i łamały się w osiemnastu miejscach.
Od ostatnich Goldów (2.0) wprowadzili też te super płytkie nauszniki, które gniotą uszy, więc to było chujowe juz wtedy, a te nowe widzę, że mają raczej to samo - no i ta "skóra", jakby normalnie gąbki nie można było dać.
Mnie w Pulsach gniecie ta yebana guma u góry - wywiera upierdliwy nacisk na łeb, a przez te płytkie nauszniki i tą yebaną "skórę" mam też wrażenie ciągłego ucisku po bokach.

Do XBOXa kupiłem kiedyś astro A50 i kuźwa, jakie to są cudowne słuchawki jeśli chodzi o wygodę - leciutka konstrukcja, wielkie nauszniki, gąbeczka - jakbym chmurkę na głowie trzymał - zero problemów, oprócz nienajlepszej już baterii (mają swoje lata i kupiłem powystawowe).


 

Odnośnik do komentarza

Mam A50 gen2 praktycznie od momentu i wydania. Zdecydowanie najlepsze słuchawki jakie do tej pory miałem. Niestety bateria trzyma już raptem 3 lub 4 godziny max, a nie chce mi się bawić w wymienianie jej chociaż nie jest to jakoś dużo roboty.

Rozglądam się za czymś nowym, ale A50X to niestety już tylko skok na kasę, bo dostajemy model z generacji czwartej tylko z inną bazą przez którą trzeba puścić wszystkie sygnały HDMI.

Jeśli będę kupował nowe słuchawki to na pewno wybiorę Audeze Maxwell. Słyszałem bardzo dużo dobrego o nich, a na rtings miały 1 miejsce wśród gamingowych słuchawek. Jedyny minus to, że są bardzo podatne na uszkodzenia, także trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem, ale wynagradzają to pięknymi dźwiękami.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Patricko napisał:

Mam A50 gen2 praktycznie od momentu i wydania. Zdecydowanie najlepsze słuchawki jakie do tej pory miałem. Niestety bateria trzyma już raptem 3 lub 4 godziny max, a nie chce mi się bawić w wymienianie jej chociaż nie jest to jakoś dużo roboty.

Rozglądam się za czymś nowym, ale A50X to niestety już tylko skok na kasę, bo dostajemy model z generacji czwartej tylko z inną bazą przez którą trzeba puścić wszystkie sygnały HDMI.

Jeśli będę kupował nowe słuchawki to na pewno wybiorę Audeze Maxwell. Słyszałem bardzo dużo dobrego o nich, a na rtings miały 1 miejsce wśród gamingowych słuchawek. Jedyny minus to, że są bardzo podatne na uszkodzenia, także trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem, ale wynagradzają to pięknymi dźwiękami.

Polecam poszperać i zakupić wersję na xboxa, działa bezprzewodowo z obiema konsolami obecnej generacji, natomiast wersja PlayStation zadziała bezprzewodowo tylko z konsolą Sony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...