Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Ölschmitz napisał:

jest jeszcze opcja, zeby kupic takie cos

https://allegro.pl/oferta/playstation-plus-365-dni-rok-12-miesiecy-ps4-kod-9795279478

 

i doladowac i miec normalnie na rok tego essentiala?

Tak, jest to dalej normalna opcja, ale kod ci przejdzie dopiero jutro jak ci się plus skończy, bo doładowanie jak masz jeszcze aktywnego plusa do czwartku jest zablokowane przez Sony

Teraz, messer88 napisał:

To teraz wchodzą te nowe opcje już? 

w czwartek

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Figuś napisał:

Nie wiem gdzie trafiłeś na takie info, pewnie grucha z jego translatorem na ppe, obwiniać możesz siebie że korzystasz z tak chujowego źródła informacji.

 

I tak "tylko" dopłacić będziesz musiał, prawdopodobnie będą też rabaty jak w US i JAP dla ludzi którzy mają zestackowanego plusa na dłuższy okres

 

No do nikogo innego poza sobą nie mam pretensji. Może lekki wkurw na ppe... Mogłem to najpierw sprawdzić czy tak jest na pewno zamiast wklepywać zdrapki na wyścigi. Tych rabatów jak i samej oferty jestem ciekaw, bo może się okazać, że u nas to będzie jakaś bieda oferta i bieda rabaty.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, messer88 napisał:

podrzuc linka do tego faq jak tam masz otwarte 

na samej górze tematu masz podpięty post Asaxa z linkiem

 

2 minuty temu, Elitesse napisał:

Tych rabatów jak i samej oferty jestem ciekaw, bo może się okazać, że u nas to będzie jakaś bieda oferta i bieda rabaty.

z tego co ludzie pisali na forach to najlepiej wychodzili ci którzy mieli na od dwóch do kilku lat ze stackowane

Odnośnik do komentarza

No dobra a streamingowane sa tylko gry z ps3 czy reszta tych klasycznych tez?

 

W sumie nie widze wiekszej roznicy dla mnie miedzy extra a premium, te starocie i tak mnie nie interesuja. Jedynie moze te demka ciekawie wygladaja w premium pod warunkiem ze to beda dema np eksow w co watpie.

 

Jak ktos nie ma plusa albo konczy mu sie niedlugo i ma ochote kombinowac to najbardziej oplaca sie cebulic w turcji. Tylko ze wtedy odpada streaming wlasnie i biblioteka wczesniejszych gier z plusa

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Il Brutto napisał:

Kody sa juz calkowicie wycofane ze sprzedazy? zawsze ladowalem 1/3/12 miesiecy kodem a ostatnio jak chcialem przedluzyc to moja stronka gdzie zawsze kupuje kazala mi wziac pieniadze i musialem plusa aktywowac recznie wybierajac ktora chce opcje. Juz zawsze tak bedzie?

raczej tak, na rtv euro pojawiły się doładowania za kwoty równe danemu okresowi ps plusa którego chcesz kupić

37zł

165zł

240zł

400zł

480zł

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Figuś napisał:

z tego co ludzie pisali na forach to najlepiej wychodzili ci którzy mieli na od dwóch do kilku lat ze stackowane

 

To by mi pasowało, idealnie się wpasowało w mój abonament. Nawet mógłbym dopłacić do najdroższej wersji aby spróbować zagrać w te stare crapy (jak na dziesiejsze czasy i standardy) z pierwszego PS.

 

W necie można kupić zdrapki taniej niż te w euro ;)  ale to pewnie wiecie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...