Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

@beardo0 Warto, IMO najlepsza gra na PS4(5), a już z pewnością najlepszy tytuł Sucker Punch od dobrych kilku(nastu) lat. Świetne wrażenie robi dość prosty, ale efektowny system walki oparty na zasadzie papier-kamień-nożyce i świetne twisty fabularnie. Tylko miej na uwadze, że to open-world, więc sporo czasu zejdzie na samą podstawkę.

Odnośnik do komentarza

Panowie, o co chodzi - posrało mi się czy w usłudze miało być Tombi2 do ściągnięcia na konsolę? Szukam i znaleźć nie mogę, a przysiągłbym, że przed premierą usługi gra ta przewijała się w tweetach testerów. :( 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Panowie, o co chodzi - posrało mi się czy w usłudze miało być Tombi2 do ściągnięcia na konsolę? Szukam i znaleźć nie mogę, a przysiągłbym, że przed premierą usługi gra ta przewijała się w tweetach testerów. :( 

Posrało Ci się. Tę konkretną grę szukałem sam bo grałem jakos na początku roku na Vicie i nadal uber sztos. Na ten moment nie ma (podobnie jak Dino Crisis które nadal licze że w koncu zostanie wydane w EU).

Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze 556 dni plusa (kupowanego na wyprzedażach ze zniżką). Upgrade wyniesie mnie w przeliczeniu na każdy miesiąc ok 13 zl (extra) lub 19 zł (premium).

 

Tez tak wam wychodzi czy namieszane jest w zależności kto z jakiego źródła kupował ps+? Chodzi mi o te plotki że zabiorą dotychczasowe rabaty. 

 

Myślę czy podbijać (musiałbym tylko dokupić środki do portfela po ~80 za 100 zl) będzie to jak kolejny Netflix - kasa leci, a obejrzę tylko parę gier z ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, pawelgr5 napisał:

Posrało Ci się. Tę konkretną grę szukałem sam bo grałem jakos na początku roku na Vicie i nadal uber sztos. Na ten moment nie ma (podobnie jak Dino Crisis które nadal licze że w koncu zostanie wydane w EU).

 

Ajjj, boli. :/ O ile jedynka była dla mnie dość niegrywalna (próbowałem kilka lat temu) to T!2 to naprawdę kawał porządnego kodu.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Red_ napisał:

Mam jeszcze 556 dni plusa (kupowanego na wyprzedażach ze zniżką). Upgrade wyniesie mnie w przeliczeniu na każdy miesiąc ok 13 zl (extra) lub 19 zł (premium).

u mnie tyle samo wychodzi przy 653 dniach

 

3 minuty temu, _Red_ napisał:

Tez tak wam wychodzi czy namieszane jest w zależności kto z jakiego źródła kupował ps+? Chodzi mi o te plotki że zabiorą dotychczasowe rabaty. 

 

za tamto przepraszali na drugi dzień tłumacząc się błędem na serwerach

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Figuś said:

PS NOW już nie ma, ale tak streaming działa w PL i podobno działa dobrze z tego co @MichAelis wspomniał wczesniej

PS Now nie bylo serwisem streamingowym, tylko gierki z PS3 byly streamowane. Reszta normalnie do pobrania. Probowalem kiedys grac w streamowane ninja gaiden i musze powiedziec ze daloby sie to na upartego przejsc ale raczej tylko dla zdesperowanych.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Il Brutto napisał:

PS Now nie bylo serwisem streamingowym, tylko gierki z PS3 byly streamowane. Reszta normalnie do pobrania. Probowalem kiedys grac w streamowane ninja gaiden i musze powiedziec ze daloby sie to na upartego przejsc ale raczej tylko dla zdesperowanych.

na początku właśnie był tylko i wyłącznie streamingiem, dopierow 2018 dodali możliwość pobrania gier z PS4 i portów klasyków z psx i ps2. jak wszedł gamepass

 

https://www.gamesradar.com/starting-today-you-can-download-games-off-playstation-now/

Odnośnik do komentarza

Przeglądam katalog i widzę, ze Horizon 1 Complete wymaga Premiuma, wtf xD Przynajmniej taka etykietka jest przy tym tytule pomiędzy samymi grami Extra.

 

No na razie to jakoś nic mnie tam nie zatrzymalo, co byłoby warte dopłaty. Albo grałem, albo nie interesuje - może Prey miałem w backlogu...

 

edit

irytuje że teraz w abo są gierki które kupiłem za grosze na zapas kiedyś tam jak Ethan Carter czy Technomancer i nawet nie włączyłem xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...