Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, wojtas011 napisał:
5 minut temu, Il Brutto napisał:
PS Now nie bylo serwisem streamingowym, tylko gierki z PS3 byly streamowane. Reszta normalnie do pobrania. Probowalem kiedys grac w streamowane ninja gaiden i musze powiedziec ze daloby sie to na upartego przejsc ale raczej tylko dla zdesperowanych.

Napewno tez dało się streamowac gry z ps4

Na początku PS Now było tylko usługą streamingową, potem gdy Game Pass zyskiwał na popularności dodali też opcje pobierania gier na PS4.

Odnośnik do komentarza

Ten abonament to nie dla mnie. Z całej tej listy mógłbym ograć co najwyżej 5 gier:

 

DEMON'S SOULS
RETURNAL(nowy tryb)
MARVELS SPIDER-MAN MILES MORALES (swojego ewentualnie bym sprzedał bo mam na płycie)
Nioh (chociaż wolałbym wersje remastered 1+2)
Uncharted: The Lost Legacy

 

Reszta hitów albo ogrania, albo szkoda mi czasu na granie w średniaki czy gry z poprzedniej dekady. Poczekam i zobaczę jak się to rozwienie czy będą dodawać gry, czy będą jakies na premierę. Może wtedy zamiast wydawać 200zł na pudełko, będzie sie opłacało dokupić abonament.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

W takim przypadku polecam robić jak ja z XGP - bierzesz na 2-3 miesiące (tyle pewnie wystarczy aby skończyć te gry) i wychodzi Ci taniej niż kupic nawet jedną z tych gier w pudełku.

 

Tyle, że ja jedną grę kończe 2-3 miesiące... No to jest oferta dla ZAGRAJMERÓW, a nie tatuśków.

Edytowane przez WisnieR
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
40 minutes ago, Shen said:

Toy Story 2 tez ma trofea :banderas: boje sie, ze mi sie odpali syndrom pirata, nie wiem od czego zaczac. Wspaniała usługa.

Odpaliłem teraz i chyba nie ma trofeów dla toy story niestety :/ W Ape Escape od razu mam liste jak w każdej grze z ps4/ps5 po wcisnięciu ps button. W toy story nie ma nic.

Odnośnik do komentarza

No to nie, abonamenty są spoczka jak masz czas. Moim największym przegrywem pod tym względem jest wypożyczenie TLOU2 w PSN - ogrywalem to przez bite 3 miesiące, 9.99EUR za każdy z nich, a ostatecznie grę zostawiłem w połowie, bo wypadła z abo. Taniej kupiłem ostatnio pudełko na PS4. :rotfl: 

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, WisnieR said:

Ten abonament to nie dla mnie. Z całej tej listy mógłbym ograć co najwyżej 5 gier:

 

DEMON'S SOULS
RETURNAL(nowy tryb)
MARVELS SPIDER-MAN MILES MORALES (swojego ewentualnie bym sprzedał bo mam na płycie)
Nioh (chociaż wolałbym wersje remastered 1+2)
Uncharted: The Lost Legacy

 

Reszta hitów albo ogrania, albo szkoda mi czasu na granie w średniaki czy gry z poprzedniej dekady. Poczekam i zobaczę jak się to rozwienie czy będą dodawać gry, czy będą jakies na premierę. Może wtedy zamiast wydawać 200zł na pudełko, będzie sie opłacało dokupić abonament.

To i tak bardzo duzo, mnie tam interesuja moze ze 3 gierki. Ale tak wlasnie dzialaja te abonamenty, to nie sa rzeczy dla ludzi kultury ktorzy sa na biezaco z tym co ich interesuje tylko bardziej dla januszy czy dzieciakow.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, messer88 napisał:

Ziomeczki gdzie to się robi apgrejdy tego plusa? Z poziomu konsoli jak wklepie kod na rok to mi samo wyskoczy coś z możliwościami ulepszeń? 

 

 

44 minuty temu, messer88 napisał:

dobra wczoraj kupiłem miesiąc plusa, teraz wbiłem kod na rok i pokazuje mi tylko 365 dni essential, co jest kurwa 

 

to trzeba jeszcze uaktualnić do extra za 21 zł i dopiero wbić kod? 

 

To tu pojebane się wydaje. Doładowanie kodem na rok miało dawać albo 365 dni plusa essential, albo adekwatnie krócej tych wyższych tierów. Tez mi przyszło przez myśl by wbić zdrapkę ps365 zamiast robić upgrejd na pełne 556 dni.

No chyba że w ogóle nie miałeś subskrypcji w momencie wbijania tego kodu to wtedy CHYBA tylko zwykły ps+ wejdzie. Tak było coś w tweetach miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj miesiąc PS+ , taki mi @Figuś doradził. I dziś przy wbijaniu kodu pokazuje tylko 365 dni essential. Wszedłem tam w opcje ulepszeń i aktualny miesiąc mogę zmienić na ps plus extra za 21zł. Tylko oczywiście nigdzie nie ma informacji co trzeba zrobić żeby to się ulepszyło, bo nie wiem czy najpierw mam ten miesiąc skonwertować za 21 zł i wtedy przy wbijaniu kodu się zmieni też ten rok essential na krótszy okres extra czy kurwa robić na odwrót? No ale wtedy to pewnie dojebie cena przy konwersji 365dni. Próbowałem się dodzwonić na Kingi plejjstejszyn z infolinii ale chyba tam dziś maja zamieszanie z tym bo ciężko. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, messer88 napisał:

Kupiłem wczoraj miesiąc PS+ , taki mi @Figuś doradził. I dziś przy wbijaniu kodu pokazuje tylko 365 dni essential. Wszedłem tam w opcje ulepszeń i aktualny miesiąc mogę zmienić na ps plus extra za 21zł. Tylko oczywiście nigdzie nie ma informacji co trzeba zrobić żeby to się ulepszyło, bo nie wiem czy najpierw mam ten miesiąc skonwertować za 21 zł i wtedy przy wbijaniu kodu się zmieni też ten rok essential na krótszy okres extra czy kurwa robić na odwrót? No ale wtedy to pewnie dojebie cena przy konwersji 365dni. Próbowałem się dodzwonić na Kingi plejjstejszyn z infolinii ale chyba tam dziś maja zamieszanie z tym bo ciężko. 

Widzę w komentarzach na łowcach, że robią artykuł o tanim ps plus, może będzie rozwiązanie na ten problem

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, messer88 napisał:

bo nie wiem czy najpierw mam ten miesiąc skonwertować za 21 zł i wtedy przy wbijaniu kodu się zmieni też ten rok essential na krótszy okres extra

znając sony chyba będzie bezpieczniej w ten sposób

 

próbowałeś w ogóle wbić ten kod z na plusa 365 dni? powinno wyskoczyć co to jest i opcje konwersji, dopóki niczego nie zatwierdzisz kod nie przepadnie

5 minut temu, Dave Czezky napisał:

nie da sie nic "konwertowac".

FRhJoatVkAYf9Lc?format=jpg&name=large

o to chodzi messerowi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma takiej opcji poki co, sprawdzalem na koncie bez plusa i na koncie z aktywnym plusem.

Zapraszam do tematu perfect blue w pchlim targu, bo zaraz mi zarzuca reklame po innych tematach.

Stary kod na 365 to teraz kod na essential i tyle.

Zaraz powrzucam tam screeny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mi za upgrade do Extra za pozostałe 228 dni pokazuje 100,38zł i w sumie nie jest to zła opcja. Tak jak ktoś już pisał tu wydam 100zł plus GamePass na XSX i nie trzeba nic kupować. Jest Miles Morales na PS4 którego miałem kupić no i jeszcze kilka gierek w które miałem zagrać. 

Szkoda że nie ma Sackboya w ofercie.

Ciekawe czy jak teraz w promce jeszcze uda się kupić starego plusa to za rok będzie można go aktywować.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Square napisał:

@messer88 musisz najpierw ulepszyć do Extra/Premium, potem wbijając kod 365 dni przedłuży ci odpowiednio o 219/183 dni.

 

Aaa czyli ta tabelka dotyczyła sytuacji gdy już masz extra/premium i wbijasz kod ps+. Ja jebie każdy myślał inaczej jak o tym gadaliśmy miesiąc temu. Ale zjebana komunikacja od Sony.

 

edit

a dejv post wyżej widzę ze sprawdzał i kod ps+ daje tylko przedłużenie essential. No ja pierdole xd

 

edit 2

może jak ktoś podbił juz do Extra/Premium a ma kod PS+ ze zdrapki, niech wbije na próbę i podzieli się wiedzą co się stanie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

@messer88 musisz najpierw ulepszyć do Extra/Premium, potem wbijając kod 365 dni przedłuży ci odpowiednio o 219/183 dni.

 

Hmmm skoro dziś mi pokazuje 21 zł za pełny miesiąc to myślicie że jakbym chciał ulepszyć pod koniec tego okresu to będzie taniej? :cebula::nosacz3:

6 minut temu, _Red_ napisał:

Aaa czyli ta tabelka dotyczyła sytuacji gdy już masz extra/premium i wbijasz kod ps+. Ja jebie każdy myślał inaczej jak o tym gadaliśmy miesiąc temu. Ale zjebana komunikacja od Sony.

 no dojebali pięknie z ta tabelka i faq, zero informacji że to taka sytuacja 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...