Skocz do zawartości

PlayStation Plus (PS+ Collection, PS+ Premium)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, niunias101 napisał:

Gdzieś widziałem, że w PS Premium ma być Ghost of Thushima, jednak okazuje się, że nie. Czy coś mi się pomyliło czy robię coś nie tak ?

 

I czy jest jakaś zakładka gdzie pokaże mi wszyskie gry dostępne w danym pakiecie?

Musisz szukać w katalogu gier, dotyczy on Extra i Premium. Katalog z klasykami zawiera dodatkowe gry z PS4, które są dostępne tylko dla Premium.

Edytowane przez Snake_Plissken
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości - przy takim Ghostrunnerze jest widoczna cena zakupu (z rabatem dla plusowiczów) + ikonka o dostępności w "Extra". A dałbym głowę, że w zwykłym plusie to było niedawno i jak ktoś nie pamięta, to kupi ponownie.
Do dupy u sony jest to wyszukiwanie gier, duplikaty licencji (tak jak np. GTA V PS5 które miałem kupione, a wciąż w katalogu widać za kasę) i niewygodny przegląd biblioteki zakupionych tytułów (pomieszanych z demkami, trialami jak i wersjami ulepszeń z PS4). Gdybym nie prowadził excelka z zakupionymi i plusowymi grami to bym totalnie już nie pamiętał co mam, a co trzeba kupić.

Jak dojdzie "nabywanie" gier w pakiecie Extra to będzie turbo zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Teraz, _Red_ napisał:

Z ciekawości - przy takim Ghostrunnerze jest cena zakupu (z rabatem dla plusowiczów) + info, że w Extra jest do pogrania. A dałbym głowę, że w zwykłym plusie to było niedawno i jak ktoś nie pamięta, to kupi ponownie.
Do dupy u sony jest to wyszukiwanie gier, duplikaty licencji i ciężki przegląd biblioteki zakupionych tytułów (pomieszanych z demkami, trialami jak i wersjami ulepszeń z PS4). Gdybym nie prowadził excelka z zakupionymi i plusowymi grami to bym totalnie już nie pamiętał co mam, a co trzeba kupić.

Jak dojdzie "nabywanie" gier w pakiecie Extra to będzie turbo zamieszanie.

Kiedyś było gorzej według mnie bo nie dało się kupić na własność gier które dostało się w plusie.

Odnośnik do komentarza

Bedzie dzialac. Wszystkie znizki, gry ktore pobierasz na dysk, triale, online itd wszystko dziala na glownym koncie. Z tego co inni pisza tylko streming gier z ps3 ma nie dzialac. Rok premium na turcji wychodzi dokladnie za 123zl teraz. Platnosc karta wirtualna cinkciarza, revoluta jakis czas temu zablokowali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...