Skocz do zawartości

Mass Effect: Legendary Edition


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

47 minutes ago, Figuś said:

Ja tam jednak liczę że ta nowa część to kontynuacja Androbiedy, w ogólnym rozrachunku aż tak źle się nie bawiłem przy tytule. Liczę że wyciągneli wnioski i się przyłożą, bo galaktyka andromedy ma potencjał. 

Ja Andromedę przeszedłem i nawet 90 godzin nabiłem, ale gra była jak Dragon Age Inkwizycja. Milion pobocznych gówien jak w tych wszystkich ubi grach. I fabularnie niczego nie urwało, ale zobaczymy jak tam zmiany w BioWare i co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, bluber napisał:

 

Przecież robią nową część o co ci chodzi? 

O to, że ludzie się jarają na ten remaster bardziej niż na nową odsłonę. Nie chodzi o ten temat, ale o wszystkie portale branżowe (zagraniczne i polskie). To mnie boli, że remaster > nową cześć 

 

No i to, że o nowej części ME nic nie wiadomo (równie dobrze może jej nie być - niektóre njusy pomijały tą zapowiedź).

 

Jestem zwyczajnie spragniony takiej space opery jaką była trylogia (która ograłem we wszystkie strony) i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Bo o nowej części nic nie wiemy i po ostatnich tytułach Bioware można się obawiać o jej jakość.

 

Osobiście mam nadzieje, że wybiorą jedno kanoniczne zakończenie z trójki i poprowadzą fabułę od tego momentu. Nie chcę żadnych kontynuacji Andromedy ani tym bardziej akcji dziejącej się w tej galaktyce.

 

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, _mike napisał:

O to, że ludzie się jarają na ten remaster bardziej niż na nową odsłonę. Nie chodzi o ten temat, ale o wszystkie portale branżowe (zagraniczne i polskie). To mnie boli, że remaster > nową cześć 

 

No skoro widać co robiło ostatnio Bioware czyli Anthem i Andromede to raczej zrozumiałe, że ludzie wolą ograć ponownie starą trylogię. A nie rozumiem narzekań, że wychodzi ta trylogia kiedy w międzyczasie robi sie nowa część, każdy powinnien być zadwolony tylko, że ciężko się ekscytować nową częścią ME skoro nic o niej nie wiadomo czyż nie?

Odnośnik do komentarza

@_mike Przecież obecna generacja to generacja remasterów. Zapowiada się, że nowa będzie generacją wstecznej kompatybilności. 

 

Wątpię, aby przemodelowali mechaniki z ME1. Gra jest już archaiczna i pewnie poprawią grafikę, rozdzielczość, cienie i światło, może modele postaci, ale fabularnie to wciąż pierwsza liga, a sam finał na Cytadeli do dzisiaj urywa dupę rozmachem. Szczególnie jak się zainwestowało w sojusze. 

Odnośnik do komentarza

@bluber jasne, jednak taki haju jaki zrobili dla tego remaster powinien dotyczyć nowej części. Trylogia powinna być dodatkiem do tego.

Wiem, że Bio to już nie ta sama firma co była jak robili oryginalne ME, ale nadzieja na lepsze jutro umiera ostatnia.

 

Trochę tragiczne jest to ile ekscytacji wzbudzają remastery - powinno się bardziej cisnąć na nowe gry. Teraz tak myśle, że jak ktoś ograł generacje PS360 to w obecnej się będzie nudził. Czyli ja też :(

 

ME1 to była moja ulubiona cześć. Może nie idealna - patrz jeżdżenie po planetach, ale chciałbym żeby cała trylogia dostała mniej strzelankowy charakter (nawet jako opcja - coś jak przechodzenie Deus Ex po cichu). 
 

Moz mój żal się bierze z tego, ze właśnie brakuje takiej trylogii na obecnej generacji i liczyłem, że się na XSX/PS5 pojawi... a tu tylko remaster. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie, że 1 część może dostać największe odświeżenie.

 

Cytat

The primary factor holding up development, beyond the pandemic, is the original Mass Effect game. It currently does not live up to the quality of the rest of the package. It would make a poor first impression for new players, and it might disappoint fans who then won’t go on to play and experience the impressive upgrades for Mass Effect 2 and ME 3.

Cytat

This is a problem with both the visuals and gameplay. The people working on the game understand the issues, and they want to do right by the franchise’s fans.

https://venturebeat.com/2020/09/25/mass-effect-legendary-edition-is-still-coming-but-not-this-year/

 

Dlatego gra nie zadebiutuje w tym roku, a przyszłym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynkę zaczynałem dwa razy, pierwsza próba na PC wypadła słabo i przerwałem zabawę po ok 2h, drugie podejście miałem na X360 i wciągnęło jak bagno aż do samego końca. Żałuję, że nie było mi dane ograć wszystkich DLC, dlatego chętnie kupię kompletną trylogię.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Mass Effect: Legendary edition is available to preorder for $60 at multiple retailers, including Amazon, GameStop, and Best Buy. At this time, only the physical edition is available to preorder for PlayStation and Xbox. You can also preorder the digital edition for PC at Best Buy. No preorder bonuses have been revealed, and it's unknown if EA will release any editions beyond the standard $60 version.

 

The console versions of Mass Effect: Legendary edition come with free upgrades to PS5 and Xbox Series X. While BioWare hasn't shown off any gameplay of the collection since announcing it on N7 Day, the studio has promised updated textures, shaders, and technical enhancements. Mass Effect: Legendary edition will include all three single-player campaigns as well as every piece of DLC. At this time, it's unclear if the multiplayer mode from Mass Effect 3 will be featured in the collection, but the wording of BioWare's blog post suggests it won't be included.

Mass Effect: Legendary edition will surely help fans endure the wait for the next mainline Mass Effect game. Announced during The Game Awards 2020 with a brief teaser trailer, the new entry in the series doesn't have a title just yet. No release window has been revealed, but BioWare is also working on Anthem and Dragon Age 4, so it's unlikely it'll release anytime soon.

https://www.gamespot.com/articles/mass-effect-legendary-edition-preorders-are-live-now/1100-6486346/?ftag=ftag%3DGSS-05-10aab8e&TheTime=2021-01-16T00%3A36%3A46&UniqueID=EA0AAD04-5792-11EB-8341-19F439982C1E&PostType=image&ServiceType=twitter

 

@Dave Czezky kiedy będzie u ciebie możliwość preorderka?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...