Skocz do zawartości

Mass Effect: Legendary Edition


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze Dead Space Extraction, shooterek na szynach.

Teraz, MaZZeo napisał:

Jest szansa, że poprawią niektóre mechaniki? Wiem że to nie najważniejsze, ale kiedyś próbowałem grać zdaje się w demo ME3 i odbiłem się od drewnianego gameplayu.

Myślę, że gameplay z ME 3 czy ME 2 to najmniejszy problem, obczaj sobie ME 1 :potter:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, MBeniek napisał:

A gdzie niby jest temat "główny" o trylogii ME? 

 

Imo ten cały dział można wcielić do 'Ogólnych' i akurat wystarczy ten jeden temat pod całą trylogie (bo ta nowa część to jest pieśń przyszłości). 

 

A ja mam jednak inne zdanie,  bo posty z pytaniami grających w inne części trylogii w danym momencie będą sie zlewać i znikać w odmętach. Każda część ma swój temat i można tam pytać grając w daną odsłonę. Inaczej się miała sytuacja z Mafią bo tylko trójka miała temat w ogólnych, jedynka w ogóle a dwójka osobne w dziale PS3 i X360. No i jednak w to będzie na forum grać w sporo więcej ludzi :reggie:

Odnośnik do komentarza

@Figuś Czy ja wiem? Było i jest już kilka tematów o odnowionych trylogiach (Crash, Uncharted, Spyro, AC czy właśnie o Mafii) i jakoś nie widziałem, żeby ludzie się gubili. W ogóle większość osób ME ma już dawno za sobą, więc nie wiem za bardzo o co mieliby pytać. Jak już to będą pytania właśnie na temat samego remastera albo wrażenia z ponownego ogrywania. :lapka:

 

W ogóle nie piszę, żeby wszystkie pozostałe tematy zamknąć (tylko, że sam dział ME wydaje mi się już niepotrzebny, a słyszałem, że mają być jakieś porządki na forum), więc jak ktoś chce to niech sobie tam pisze, co mi do tego. :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie tylko ja mam hype na to :) na żadnego remastera tak nie czekam. Przed tą grą nie lubiłem SF, a tutaj czytałem opisy planet i ras! gdzie w RPG jak mam coś przeczytać z notatek i etc. to na zygi mnie bierze, a tu chłonąłem jak gąbka. No i postacie Garrus, Wrex, Legion, ta w akwarium na głowie Tali chyba, dwójka z mostku co zawsze się zaglądało co tam u załogi. Kurcze to wspaniała historia i przygoda.

Odnośnik do komentarza

Wszystkie 3 części skończone w prawilnej kolejności na x360, w okolicach premier, więc nie widzę przeszkód, by za jakiś rok w spencerpassie za 4 zł ograć ponownie całą trylogię. A jeszcze jakby poza grafiką trochę ogarnęli te drewno, jakim jest obecnie ME1, to byłbym wniebowzięty. 

 

Ogólnie podpisuję się rękoma i nogami z niektórymi wpisami poprzedników - mimo bolączek (ME1) i wątpliwej jakości zakończenia (ME3) do tej pory nie ma lepszej i bardziej wciągającej trylogii growej.

 

Swoją drogą ciekawe czy ta trylogia będzie jak np. MCC, gdzie wybieramy w którą część chcemy grać, czy też połączą to niejako w spójną całość - taki remaster mi sie marzy, ale pewnie nic z tego, bo znając EA/Bioware poszlifują oprawę i wyskakujcie z hajsu. 

Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem tej podjary remasterami - milion razy bardziej bym wolał nową cześć. Ile razy można przechodzić to samo? 
 

Troche się boję, żeby nadchodząca generacja nie była remaster-generacją. Rozumiem duże koszty tworzenia nowych gier ale nie chcę ciagle grać w to samo - nawet jak jest tak za(pipi)iste jak trylogia ME.

Bardziej mnie ciekawi zapowiedziana nowa odsłona :)

 

...najgorzej, że i tak pewnie kupię ale nie za 350 zł (na bank będzie full price).

 

Odnośnik do komentarza

Akurat tutaj za trzy gry z DLCkami (których nie ograłem bo drogie) za trzy i pół bomby będzie to pewnie pierwsza pozycja na która dam się na tyle ogolić :rayos:

 

Nie chcę też czekać aż dadzą w Gamepassie bo to akurat chciałbym mieć na półeczce :reggie:

 

Wyjdzie 100zł za każda część z osobna i 50zł za wszystkie DLC do nich - tak sobie to będę tłumaczył :potter:

 

No chyba że coś spierdolą to poczekam aż naprawią

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, SetoPL napisał:

Każdy stąd pewnie by ograł nową część, ale patrząc na Andromedę to wolę remaster

Ja tam jednak liczę że ta nowa część to kontynuacja Androbiedy, w ogólnym rozrachunku aż tak źle się nie bawiłem przy tytule. Liczę że wyciągneli wnioski i się przyłożą, bo galaktyka andromedy ma potencjał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.