Skocz do zawartości

Wsteczna kompatybilność z PS4


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Sony nie od dziś ma politykę: nikt nie chce grac w stare gry wiec po co wsteczna (PSX/PS2/PS3) - lepiej płać graczu za PS Now tam gdzie jest dostępne jak chcesz ograć stare gry i to tylko wybrane, które damy do usługi. A To tez wiąże się z tym, ze każda ich wcześniejsza konsola miała hipsterska architekturę i teraz taniej jest im to puścić w PS Nów niż ogarniać emu na PS5.
O ile faktycznie w moim przypadku nie miałbym czasu ogrywać gier z PSX/PS2/PS3 tak stosowne patche pod np U4 inne może by mnie skłoniły by ograć te tytułu jeszcze raz. Inna sprawa jakoś X problemu ze wsteczna nie ma

pewnie podobnie sprawa się ma z patchami do U4, i innych starszych exow Sony z PS4.
Tutaj tez kuleje kwestia tego ze te gry wymagają patcha bo maja locka na 30FPS gdyby klatkarz był otwarty to pewnie poszłoby i bez patcha w 60 Aby zrobić takiego patcha trzeba zapłacić ludziom co by zdjęli tego locka, (GOD w wer premierowej na płycie bez patchow go nie ma - ver 4K w 60 FPS) a to wiąże się z tym ze trzeba im zapłacić...itd itp

Odnośnik do komentarza

2 lutego patch PS5 dla God Of War:
https://sms.playstation.com/stories/enhanced-performance-experience-playstation-5-god-of-war-2018

Coming to you tomorrow on February 2nd, we will be releasing a free patch that replaces the current video graphics mode option with a new default setting that will offer the best of both performance and resolution to our PlayStation 5 players!

ENHANCED PERFORMANCE EXPERIENCE

Syncs to 60 FPS

4K Checkerboard Resolution*

2160p*







  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, RadkoR napisał:

2 lutego patch PS5 dla GOW:
https://sms.playstation.com/stories/enhanced-performance-experience-playstation-5-god-of-war-2018

Coming to you tomorrow on February 2nd, we will be releasing a free patch that replaces the current video graphics mode option with a new default setting that will offer the best of both performance and resolution to our PlayStation 5 players!

ENHANCED PERFORMANCE EXPERIENCE

Syncs to 60 FPS

4K Checkerboard Resolution*

2160p*




 

Napisali by że wracają po prostu do płytowej wersji 1.0

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, RadkoR napisał:

Łatka do GOW już dostępna.
 

Odbiłem się od God of Wara na PS4 - nie wiem dlaczego. Ale na pewno dam tej grze jeszcze jedną szansę.

Bo Tsushima na PS5 w 4k/60fps to jest sam miód jeśli chodzi o walkę. Mam nadzieję, że tutaj poprawa płynności też sprawi, że będę się dobrze bawił.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Ja teraz od 3 dni ogrywam God of War że wstecznej. 

W tą grę nie miałem jeszcze okazji zagrać, bo PS4 miałem krótko tylko do Ucharteda 4...

I powiem wam Panowie że jestem pod wrażeniem, GoW w 60 klatkach, mimo że to gra z poprzedniej generacji daje radę, naprawdę daje... 

A gra w moim klimacie więc nawet CoD'a od kilku dni nie odpalam, a co mi się to bardzo rzadko zdarza :-) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cały ten wyższy klatkarz to dla mnie lepsza zmiana niż wyższe ustawienia graficzne. Wkurza mnie tylko to, że nie ma łatek do większości gier i nie chce się mi się wracać żeby ogrywać je jak na starej generacji. Wystarczyło by odblokować fps, stary Skyrim po sciagnieciu moda 60fps nabiera rumieńców i chce sie przechodzić na nowo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bisoner napisał:

Cały ten wyższy klatkarz to dla mnie lepsza zmiana niż wyższe ustawienia graficzne. Wkurza mnie tylko to, że nie ma łatek do większości gier i nie chce się mi się wracać żeby ogrywać je jak na starej generacji. Wystarczyło by odblokować fps, stary Skyrim po sciagnieciu moda 60fps nabiera rumieńców i chce sie przechodzić na nowo.

Zgadzam się z Tobą 60 klatek robi robotę i gra się przyjemnie. 

Jednak ja mam spore zaległości bo poprzednie 2 generację miałem X'a, a Pleyke kupiłem tylko na chwilę dla Ucharteda. 

Stąd ogrywam zaległe tytuły nawet gdy nie ma patcha. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.