Skocz do zawartości

Wsteczna kompatybilność z PS4


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam pewną zagwozdkę, chciałbym kupić dla dzieci grę Just Dance 2021 (albo 2022), ale z tego co czytałem, dedykowana do 

PS5 kamera HD nie jest kompatybilna. Chciałbym uniknąć w tym przypadku używania apki na telefon. Zastanawiałem się, czy mogę kupić kamerę do PS4 (V2) i podłączyć ją do PS5? Gdzieś czytałem też, aby kupić grę w wersji PS4. Podpowiedzcie proszę, jakie jest możliwe rozwiązanie ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo1986 napisał:

Mam pewną zagwozdkę, chciałbym kupić dla dzieci grę Just Dance 2021 (albo 2022), ale z tego co czytałem, dedykowana do 

PS5 kamera HD nie jest kompatybilna. Chciałbym uniknąć w tym przypadku używania apki na telefon. Zastanawiałem się, czy mogę kupić kamerę do PS4 (V2) i podłączyć ją do PS5? Gdzieś czytałem też, aby kupić grę w wersji PS4. Podpowiedzcie proszę, jakie jest możliwe rozwiązanie ;)

Na pewno żeby podłączyć kamerę z ps4 do piątki, będziesz potrzebował przejściówki, nie ma takiego wejścia w ps5 żeby działało.

Do gogli vr po zarejestrowaniu wysyłali za darmo tą przejściówkę, no i teraz handelek kwitnie w necie tym kawałkiem plastiku.

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.11.2022 o 15:33, Paolo1986 napisał:

Czytałem też o tej przejsciówce, że Sony nawet za darmo wysyłało po zarejestrowaniu.

Rozumiem, że po podłączeniu wtedy tej kamery dedykowanej PS4 do konsoli PS5 będzie możliwe sterowanie ruchem w Just Dance?

Przerabialem temat w zeszlym roku w czasie wigilii bo dzieciaki „dostaly od mikolaja” gogle oraz just dance 2021. 

w skrocie:

na ps5 zeby pograc w just dance 202X potrzebujesz kamerke od PS4!! Do tego przejsciowke umozliwiajaca podlaczenie tej kamerki po usb do ps5 i teraz najwazniejsze WERSJA GRY MUSI BYC NA PS4! Wersja na ps5 nie ma w opcjach wyboru kamery i nie zadziala (sprawdzone).

W dniu 13.11.2022 o 19:04, grzybiarz napisał:

Do gogli przejściówka tak, ale do kamery nie, to na USB hula chyba. 

Nieprawda, przejsciowka obowiazkowa

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
4 godziny temu, wwsan88 napisał:

I tylko tyle? Właśnie nie mogłem nigdzie znaleźć info czy wersja dedykowana ps5 ma coś innego.

Jeżeli tak to wiadomo , że lepiej wersje z ps4 :)

Nic innego nie ma, poza tym, że tam masz natywnie wersje PS5. Więc chyba w dalszym ciągu jak różnica w cenie można kupić wersje PS4 complete i sobie zupgradować do wersji PS5 poprzez PSN. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, wwsan88 napisał:

Mam pytanie może ktoś się tutaj orientuje jaka jest różnica w wiedźminie 3 komplete w pudle w wersji na ps4 vs wersja na ps5 ?

Na PS5 masz obsługę Ray Tracingu w trybie Quality lub 60 fps w trybie Performance, więcej detali, bogatszą roślinność, draw distance, itd.

No i jak zbierasz Platyny to osobne listy w wersji pod PS4 i PS5.

Ogólnie lepiej kupić wersję pod PS4, bo wtedy możesz ściągnąć za free wersję pod PS5.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...