Skocz do zawartości

Wsteczna kompatybilność z PS4


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Square napisał:

Mnie rozwalił fakt, że TLoU2 nie dostało żadnego patcha pod PS5. Oczekiwałem trochę więcej po Sony w tej kwestii.

Tutaj się pewnie rozchodzi o multi, najprawdopodobniej wypuszczą patch razem z trybem wieloosobowym. Gdzieś tam niby ploty chodziły, że ma to być ogłoszone na the game awards.

Odnośnik do komentarza

Generalnie przydałoby się jakieś oficjalne stanowisko ze strony studiów od Sony odnośnie usprawnień na PS5. Ot, choćby fajnie jakby taki Death Stranding doczekał się wsparcia Dual Sense i bajerów z wersji PC.

 

Wisi mi jeszcze do ogrania np. Frozen Wilds i fajnie byłoby gdybym wiedział wcześniej, że zamierzają tutaj dopakować gierkę o to co było na piecykach.

 

Uj tam, niech chociaż będzie info, że każda ekskluzyw dostawnie płatnego remastera, to przynajmniej nie będę czekał. ;)

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Jako ze nextgenowych gierek za duzo nie ma to przynajmniej ps5 zmotywowalo mnie do rozliczenia paru tytulow z ps4 :reggie: I tak od dzisiaj U4, U:LL i TLOU2 w platynie. Mmm Naughty Gods, nie zmieniajcie sie :banderas:
 

Spoiler

 

1946426242_Uncharted4_Kreszodzieja_20201201170535.thumb.jpg.28e655250b0c514c791c7445632bb85e.jpg

 

944886147_Uncharted_Zaginionedziedzictwo_20201201172119.thumb.jpg.ab0d46498cbda38cac6273cd9ab50fe2.jpg

 

1228625855_TheLastofUsPartII_20201201190049.thumb.jpg.3c10b741e131745845d4ab50e11c07fb.jpg

 

 

Wspaniale to sa gry. Unchartedy caly czas wygladaja i dzialaja swietnie a TLOU? Po przejsciu ng+ na ps5 jestem jeszcze bardziej w szoku jakim cudem moja 7 letnia ps4 pociagnela taka gierke w czerwcu. Ogrywam tez teraz GoT i w sumie jakby sony przeciagnelo premiery TLOU2 i Ghosta to te gierki z lekko podkrecona grafika moglyby tez zaliczyc premiere na ps5 i kazdy zachwycalby sie jak to wyglada :notbad: 

Bola oczywiscie troche loadingi, czlowiek sie szybko przyzwyczaja do dobrego, no i ND mogloby rzucic jakis patch do TLOU. Caly czas czekam na TGA i licze na cos oprocz multi bo z przyjemnoscia jeszcze raz bym ogral. Cudowna gra i placz pewnych fanatykow tego nie zmieni.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, PiPoLiNiO said:

Ma ktoś Medievil i mógłby sprawdzić czy działa na ps5? Bo jest promo i chcę kupić, ale jest info, że niekonieczne musi wszystko działać na ps5...

 

gierka z końca 2019, ma 4K na PS4 Pro wiec nie powinno być problemów

 

mogę ściągnąć po pracy i sprawdzić

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktoś Ci to kiedyś mówił, ale skoro jesteś tydzień na forumku to nie pyskuj i zachowaj swoje złote myśli dla siebie. Nie pytałem geniuszu czy gra trzyma 60 fps tylko czy nie ma z nią problemów. I interesuje mnie głos zaufanych forumowiczów, a nie głów z yt sprzedających się za puszkę RedBulla.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Nie wiem czy ktoś Ci to kiedyś mówił, ale skoro jesteś tydzień na forumku to nie pyskuj i zachowaj swoje złote myśli dla siebie. Nie pytałem geniuszu czy gra trzyma 60 fps tylko czy nie ma z nią problemów. I interesuje mnie głos zaufanych forumowiczów, a nie głów z yt sprzedających się za puszkę RedBulla.
 

XD zawsze się tak spinasz do randomów na necie, rycerzu? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tomeg napisał:

Cześć Gracze. Podpowiedzcie pls jak jest z Shadow Fall: widzę, że śmiga bez problemów. ALE co z multiplayerem? Da się pograć, czy tylko na ps4? 

Obawiam się że będzie ci ciężko pograć online, chociaż na starcie ludzi było sporo i sam tryb był porządny tak z czasem ludzie przerzucili się na inne gry. Sam spędziłem bardzo dużo czasu w multi, co nie zmienia faktu że najepszy byl KZ2 w tym aspekcie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...