Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Wedle mojej excelowej liczajki (tak, wpisuję sobie do excela skończone gierki poczynając od tego roku, zabijcie mnie) wyszło na razie 31 i idzie dalej w górę.

 

A na XSX naprzemiennie Diablo 2, Ninja Gaiden Sigma (złapałem ostrą korbę na Gaidenki ostatnio) i lekko napocząłem Scarlett Nexus, żeby zobaczyć, z czym to się je.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.10.2021 o 18:38, Masorz napisał:

U mnie obecnie:

Forza Horizon 4

Lonely Mountains: Downhill

Donut County

Jedi Fallen Order

 

Jest pyszniutko <3


Ach, bo ty przecież, jak pamiętam dobrze z tematu zakupowego, kupiłeś piękne kombo w postaci X bąka i OLEDa. :fsg:
Miłej gry panie Masorz. :hi:

Tak przy okazji każdemu polecam choć jeden wieczór z Lonely Mountains: Downhill.
Dobry wariat.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2021 o 11:59, Dalhi napisał:

24? Ło kurweczka to niezła liczba, aż sam się boję zrobić podliczenie bo gram dużo odkąd mam Xboxa, a w zasadzie to od lat tyle nie grałem.

 

To zupełnie jak u mnie :lapka:

Też zbliżam się do 20 i zdecydowana większość na XBOXie, a gdyby nie nowa robota i mniej wolnego czasu to pewnie pukałbym już w drzwi numer 30.

I tak jest nieźle, bo przeważnie kończę jakieś 15 gier w roku.

 

A na razie naprzemiennie Chernobylite i Alan Wake.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tuż po zakończeniu Guardiansów wziąłem się za The Forgotten City, które długo wisiało na mojej steamowej wishliście, a w międzyczasie wskoczyło do Game Passa. 

Świetny tytuł z motywem podróży w czasie, przeżywaniem tego samego dnia na nowo i próbą przerwania pętli. Gra ma 4 zakończenia, a całość da się przejść w około 6 godzin. Polecam.

 

Następne w kolejce Age of Empires 4, Forza Horizon 5 i trylogia GTA. :fsg:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nupRfKv.jpg


GODrizon V - potwierdzam, jedna z najpiękniejszych obecnie gier. :mog:


q8mVXGf.jpg

Dragon Ball Fighters - efektowna bijatyka. :starwars:

sXOkN9W.png

Mighty Gose - coś dla fanów kultowego Metal Slug. Aktualnie robię wszystkie misje na S.


NwknXjy.jpg

Kolekcja Master Chiefa.:shotgun:
nD0ResK.jpg
 

Coś na odstresowanie - Darkest Dungeon. :drag:

FeUs16N.jpg

Przyjemne Art of Rally.

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio postanowiłem spróbować Yakuza Like a Dragon. Po 4 godzinach jestem zaintrygowany. Zobaczymy jak będzie dalej.

Kontynuuję też serię Gears of War - obecnie jestem na trzeciej części (w którą kiedyś grałem może godzinkę) i pierwsze spostrzeżenie mam takie, że gra wygląda lepiej niż kiedykolwiek. :fsg:

 

pN1uvoL.jpg

 

boAyrBe.jpg

 

GlkvVOz.jpg

 

jF5gPKp.jpg

 

NoEA8IR.jpg

 

Qsa3rqR.jpg

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

4 postaciami na razie. Nawet easy jest ciężkie. Dzisiaj udało mi się zrobić normala na jednym życiu. Męczyłem się ze dwa dni francuzką, ale zmieniłem postać dziś i wleciało za pierwszym razem. Jutro zacznę grać pozostałymi postaciami na hard, bo jest też aczik. Już się boję jak ten jebany cpu prawie wszystko łapie xd

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

No i dobra, nie wiem kiedy to sie stalo, ale nabilem ponad 20h w skyrim :dunno: Chciałem zagrać jako spellblade, ale niezbyt mądrze zaczalem od levelowania skilli, ktore nie są bezposrednio pomocne w walce i nawet szczury sprawialy mi problem i po 9h stworzylem nowa postac... Podążam teraz ścieżkami wytyczonymi przez mroczne lore. Konczę gildię złodziei, a potem zabieram sie za dark brotherhood i moze gdzies po drodze zmienię się w wampira. 

 

rsz_28e294447-2fe2-4f5d-93de-f3e7f09e728d.png

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...