Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Trójce baty należą się za wprowadzenie infinite respawnów na poziomach niższych niż szalony. Przez to nie grało się już tak zachowawczo jak w poprzedniczce, a trudniejsze sceny po prostu cheesowałem (ostatni boss, no niech mnie chuy co za mordęga).

Odnośnik do komentarza

Jedynka fabularnie jest słabiutka - jedynie nasze ziomki są fajnie zarysowane, walą fajne teksty i ogólnie da się chłopaków lubić (no, może Cole jest zbyt żenujący).
Cała reszta jednak to tylko wymówka do mielenia Locustów - brak tu chociażby jakiegoś backgroundu tego konfliktu, co to za stwory, skąd itp - wszystko jest takie z dupy i bez większej rozkminy - podobnie jak w Halo zresztą - dopiero dwójka zaczęła cokolwiek wyjaśniać.
I tak jest też tutaj - dwójeczka dużo lepiej wszystko tłumaczy, plus dorzuca kilka fajnych scen, więc w ogólnym rozrachunku fabularnie oceniam ją dobrze (jak na konwencję oczywiście) i zdecydowanie fajnie buduje napięcie przed trójką.

Odnośnik do komentarza

Czy ktos ma problem z cod mw 2019? Gram na ps5, tu gdzie mieszkam mam nie za szybki internet wiec te cale go**ne aktualizacje sciagalem dosc dlugo, gdy w koncu pobralem wszystkie pliki, pogralem w multi kilka h i skonczylem grac, dzis wieczorem wlaczylem ponownie coda, i co? I znow pojawil sie komunikat, ze nie mam pobranych plikow do gry online, patrze ktore to pliki i sa to te same ktore juz pobralem... czy ktos mial podobny problem bo mam juz ochote wy**c plyte przez okno.

 

ps

 

niczego ani celowo ani przypadkiem nie kasowalem.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, kamilpolpak napisał:

Czy ktos ma problem z cod mw 2019? Gram na ps5, tu gdzie mieszkam mam nie za szybki internet wiec te cale go**ne aktualizacje sciagalem dosc dlugo, gdy w koncu pobralem wszystkie pliki, pogralem w multi kilka h i skonczylem grac, dzis wieczorem wlaczylem ponownie coda, i co? I znow pojawil sie komunikat, ze nie mam pobranych plikow do gry online, patrze ktore to pliki i sa to te same ktore juz pobralem... czy ktos mial podobny problem bo mam juz ochote wy**c plyte przez okno.

 

ps

 

niczego ani celowo ani przypadkiem nie kasowalem.

Tak na SX jest identyczny problem. 

Odnośnik do komentarza

Jako, że mam za mało rozgrzebanych gier (5) zastanawiając się w co zagrać ściągnąłem kolejna grę. Dead Space 2 i powiem Wam, że nic się nie zestarzała. Prócz ząbków bo w końcu natywna rozdzielczość to 720p nie ma się do czego przyczepić. Designe i ogólny klimat gry na najwyższym poziomie. Gameplay jest ciągle miodny i ucinanie kończyć jest tak samo satysfakcjonujące co kiedyś. No chyba to będzie ta gra, którą skończę przed rozgrzebaniem kolejnej.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...