Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Będę grał w grę. W kolejce do ściągniecia mam fallen order, yakuze 2, wiedzmina 2 i dead space (jakies 10 lat temu grałem) i gears tactics. Teraz z płyty poleciał surge 1, a dzięki x enhanced ma 60fps. Sporo gierek 3d nie chciałem odpalac na XOS przez marną jakość w porównaniu z XOX, to teraz nadrobię. Na lapku jeszcze kilka indyczków - carto, knights and bikes, guacamelee 2 i tetris.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Ori and The Will od The Wisps (grałem na premierę na słabym lapku, ale odstawiłem w pewnym momencie, bo czułem, że muszę w to zagrać w najlepszej możliwej jakości)

 

DLC do Forzy Horizon 4 (grałem tylko w podstawkę)

 

Jedi Fallen Order (trzeba przejść ponownie w lepszej jakości)

 

Skate 3 (uwielbiam deskę, a póki nie ma 4 lepszej symulacji tego sportu nie będzie)


Grounded (nie miałem okazji w to wcześniej grać, a słyszałem pozytywne opinie)

 

W najbliższych miesiącach planuję dokupić: DIRT 5, FIFA 21(jeśli next gen patch będzie dobrej jakości) i Raiders Republic

 

 

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, funditto napisał:

Grounded (nie miałem okazji w to wcześniej grać, a słyszałem pozytywne opinie)


Z tym ostrożnie, bo często crashuje i wyłącza konsolę :lapka:

U mnie pierwsze Girsunie w wersji Ultimate :xboss:

Gears of War Ultimate Edition.png

Powiem Wam, że wizualnie gierka robi robotę nawet dzisiaj (wiadomo, że przeszła lifting, ale wciąż). Oprawa (dźwiękowa również) i klimacik są kapitalne, ale sterowanie to katorga - raz, że wciąż muszę się oswajać z padem, a dwa, że to bieganie pod A (zamiast po wciśnięciu gałki) to chory pomysł, podobnie jak przeładowywanie pod RB i wybieranie granatów osobnym przyciskiem zamiast ich natychmiastowe rzucanie.
No i w sumie strzelaniu brak jakiejś mocy czy kopa - ładnie locusty krwawią i padają, ale nie czuć w ogóle mocy tych pocisków.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Wredny napisał:

bieganie pod A (zamiast po wciśnięciu gałki) to chory pomysł, podobnie jak przeładowywanie pod RB i wybieranie granatów osobnym przyciskiem zamiast ich natychmiastowe rzucanie.
No i w sumie strzelaniu brak jakiejś mocy czy kopa - ładnie locusty krwawią i padają, ale nie czuć w ogóle mocy tych pocisków.

Zmien na bumper jumper jak Pan Bóg przykazał. Bieg pod LB, to i mozna robić wślizg pod osłony i obracać prawą gałką.

No i przy shotgunie nie czuć mocy? the fak

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Wredny napisał:

Shotguna jeszcze w łapkach nie miałem :lapka:

 

Shotgun faktycznie jest spoko, ale ogólnie racja - z takiego karabinu to trzeba wyebac chyba ze 30 kulek w przeciwnika, żeby padł. 

 

Co do samej gry, to przeszedłem jakieś dwa tygodnie temu 4 rozdziały i odstawilem, bo raz, że widać, że to gra z 2006 roku (no postarzała sie, co tu dużo mówić), to samemu w to się gra mocno tak sobie (tym bardziej, że kompani sterowani przez konsole to idioci). 

 

No ale może tobie lepiej siądzie. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Nowy Assassin na zmianę z Ori 2. Świetnie uzupełniający się duecik. Po skończeniu wjedzie mix FH3 i Doom Eternal:obama:


Trochę grania przede mną. Nie licząc GTAIV i AW wsio mocno chciałem ograć i miałem na liście.

 

spacer.png


W kolejce jeszcze kilka gierek np Halo 5, Gears Tactics Itd. 

 

Odnośnik do komentarza

Do mnie jeszcze konsola nie doszla ale na start wlatuje valhalla na zmiane z ori 2 (kupilem na steam ale na moim hiper super lapku<980m sli>tak srednio chodzi 1440p) oraz gears ultimate (zamierzam z kumplem przejsc wszystkie czesci w co-op) oraz nie wiem...jakas forza horizon 3 albo od,razu 4? Wszystko wrzucam w quick resume oczywiscie(jesli sia da bo slyszalem, ze nie wszystkie gry to obsluguja?  w drugiej turze po nowym roku zamieniam to,wszystko na combo Gears2+cuphead+alan wake+medium.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, balon napisał:

Tak szczerze która lepsza? New  ponoć dużo usprawnień itp., ale  czytam też opinie, że dla niektórych pierwowzór był lepszy. 

New zdecydowanie. Pierwowzór jak kiedyś włączyłem, to usunąłem po 5 minutach.

Edytowane przez sprite
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Obecnie leci DMC5 SE na przemian z Tetrisem na QR, dokańczam sobie AC Odyssey w oczekiwaniu na Valhallę, FH4 na chwilę oddechu (dawać tam QR jak najszybciej, ta gra aż się o to prosi) i chyba idzie na jakiś replay serii Ninja Gaiden oraz Gearsów :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...