Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Po skończonych Wolfach wziąłem się za Batmana Origins. I co mogę napisać. Łotrów bije się tak samo przyjemnie jak pamiętamz innych części. Batmana i jego tańców ogląda się bardzo sympatycznie. Szkoda ze gierka nie ma wsparcia do XoX bo mimo że jest wszystkiego mniej niż w Arhman Knight to chyba podoba mi się nawet bardziej. Fajnie poznać poczatki trylogii 

O57dYYJ.jpg

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że mój backlog nigdy się nie skończy. :D 

 

Po raz kolejny machnąłem kampanię w Dirt 5 (wcześniej na premierę na PC), kilka godzin spędziłem w Enlisted, trochę w Rain on Your Parade, do tego całkiem sporo czasu zleciało mi w Battlefield 5, głównie oczywiście w multi, ale fabułę też spróbuję dokończyć. Czasami pośmigam sobie również po UK w Horizonie 4. 

 

Dalej pogrywam w Valhallę - końca nie widać, frustracji mam czasami niemało, ale skłamałbym jeśli bym powiedział, że nie lubię wracać do tego tytułu. Na horyzoncie, bo już 13 maja szykuje się z kolei dodatek Wrath of the Druids. 

 

Dodatkowo wczoraj z ciekawości odpaliłem Recore i wsiąkłem na 3 godziny. Gra ponoć nie jest długa, więc postaram się ukończyć. A w kolejce czeka już Gears of War Ultimate Edition - co prawda grałem ostatnio chyba rok temu, ale jako że szykuje się do Gears 2 i 3 (nigdy nie miałem okazji się z nimi zapoznać) to sobie odświeżę.

 

A na PC wciąż Horizon Zero Dawn z dodatkiem Frozen Wilds, ale z tym się nie spieszę i pewnie do wakacji jakoś pęknie.

 

Do tego w maju debiutuje Resident Evil, Mass Effect i pecetowy Days Gone, ale już wiem że będę musiały poczekać. Znając jednak życie, niedługo pojawią się też Psychonauts 2, czy 12 Minutes, więc kupka wstydu będzie rosnąć. :nosacz3:

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio skończyłem Outriders, zaliczyłem Grand Prix w Hothshot Racing które polecam ze względu arkejdowy automatowy vibe i wróciłem do Prey (kiedyś ogrywałem to na Xbox One X ale teraz po dostaniu boosta do 60 fps i z sekundowymi loadingami mam wrażenie że to zupełnie inna gra)

 

Na PC aktualnie na tapecie Horizon Zero Dawn które męczę od jakiegoś czasu

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj ukończyłem Prey i przez 45 minut gapiłem się na listę gier zastanawiając się czy w game passie znajdę podobną perełkę która mnie ominęła. Jakieś dziwne poczucie pustki mnie ogarnęło, dawno żaden tytuł nie wywołał u mnie czegoś podobnego.

Niby lista gier do ogrania długa ale nie wiem co teraz na tapetę wrzucić. Yobane Arkane to jednak mistrzowie w swoim fachu.

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skończyłem Control, piekna gra, musze trochę odpocząć żeby zabrać się za DLC. Zbliżam się do końca Dirt5, planowany jest calak.  Zacząłem od nowa RDR2, wcześniej skończyłem na bazowym ps4, w 4k z hdr robi robotę. Przegryzam Fifa i Godrizonem. Nie pamiętam kiedy ostatnio tyle grałem. Niech Pan Spencer tylko da te nowe gierki w końcu. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2021 o 00:45, Bigby napisał:

Mam wrażenie, że mój backlog nigdy się nie skończy

U mnie dokladnie to samo. Nie wiem kiedy uda mi się przejść te wszystkie gry, ktore mam w planie skonczyc. Nie pomaga tez jak sa to rpgi na 40h+ :frog: 

 

Dzisiaj skonczyłem ostatnie dlc do dishonored. Bawiłem się lepiej niż w podstawce, ale to pewnie przez to, że w dlc grałem low chaos. Nie wiem jak ludzie mogą grać w takie gry jak w call of duty. Zero frajdy. Wróciłem tez do wiedzmina 2, ktorego zostawiłem w akcie 2.

 

 

Odnośnik do komentarza

odpaliłem ostatnio Steep i ja wiem że to gra Ubisoftu i SSX sprzed 3 generacji lepsze, ale bawię się całkiem ok, po świetnym ale ciężkim pod względem klimatu Prey którego skończyłem w weekend, Steep to bardzo fajna, luźna odskocznia.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Również wciągnąłem się w Steep. A przynajmniej tak mi się wydawało - przez 3 wieczory bawiłem się świetnie, idealna gierka do chillowania. Odpalasz i jedziesz przed siebie. Fajna sprawa, że po skończonej aktywności jednym kliknięciem przenosi do następnej. Dobra muzyka, całkiem przyjemny system trików. Niestety dość szybko wkrada się powtarzalność tych wszystkich aktywności i zwyczajnie nie widzę sensu ponownego odpalania gierki. 

A może to dlatego, że całkowicie wciągnąłem się w Dishonored: Death of the Oustider. Długo zwlekałem z dodatkiem, ale obecnie z FPS boostem gra się wyśmienicie. Wcale bym się nie obraził za FPS boost do Dishonored 2, bo ile się dobrze orientuje, nie został w tej grze zaimplementowany.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no też się mi się wydaje że gierka jest za mało różnorodna pod względem gameplayu i szybko może stać się nudna.

 

No ale na razie bawię się spoko, a jak się znudze to po prostu rzucę w kąt bo w game passowym backlogu czeka cała kolejka innych tytułów do sprawdzenia

Odnośnik do komentarza

Rozgrzebałem trochę gier przed awarią Xboxa, a teraz dodałem jeszcze kilka kolejnych. Nie lubię tego, ale tyle dobroci, że trudno się skupić na jednym.

 

Doom 3 (PC)

Gra przez wielu uważana za najgorszą z serii, ale osobiście trzecią odsłonę uwielbiam. Jestem miłośnikiem horrorów, więc powolny, mroczny klimat gry do mnie trafia. Gra po latach wciąż sprawia mi frajdę, mimo, że ukończyłem to już kilkanaście razy na PC i Xbox Classic. Nowa wersja wydaje się być tą ostateczną, jest dopieszczona, zawiera wszystkie dodatki i rusza się świetnie. Gram na Veteranie i jest o wiele prościej niż w Doom Eternal na normalnym, a amunicji tutaj w bród co trochę zabija klimat survivalu.

 

The Messenger (PC)

Zacząłem w to grać by wypełnić czymś czas pod nieobecność konsoli. Jakie to dobre! Nie jestem fanem 8-bitowych gier z NES, a oryginalne Ninja Gaiden szybko mnie pokonywało. Tutaj, dzięki współczesnym usprawnieniom takim jak upgrade oraz checkpointy gra się przyjemnie. Gra się w to wybornie na padzie 8bitdo Pro 2.

 

Doom Eternal (XSX)

Tego nie trzeba przedstawiać, ostra sieczka, jeszcze większa niż w Doom (2016). Setting gry wolałem jednak w poprzedniku.

 

Quantum Break (XSX)

Tytuł od mistrzów z Remedy, którego pominałem wcześniej bo nie posiadałem Xbox One ani poteżnego PC, który by to ruszył. Tak jak w Alan Wake czy Control i tutaj gra traktuje o zjawiskach paranormalnych dorzucając przy tym manipulowanie czasem. Strzelanie całkiem przyjemne, przypomina mi Maxa Payne. Grafika do dzisiaj wygląda bardzo fajnie, pomijać cutscenki, w których zdarzają się glicze. Mnóstwo czytania, mnóstwo znajdziek i ciekawy zabieg z serialem, który uważam jednak za przesadzony ze względu na długość poszczególnych odcinków. Nie mam zbyt wiele czasu na granie więc 40sto minutowe odcinki zabierają mi cały czas na granie. Wiem, że można je pominąć, ale jednak czuję, że coś mnie ominie fabularnie.

 

Poza tym krótkie sesje w:

  • Forza Horizon 4 od premiery konsoli
  • Wreckfest (nie podoba mi się)
  • Fifa 2021
Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Czoperrr napisał:

Doom 3 (PC)

Gra przez wielu uważana za najgorszą z serii, ale osobiście trzecią odsłonę uwielbiam. Jestem miłośnikiem horrorów, więc powolny, mroczny klimat gry do mnie trafia. Gra po latach wciąż sprawia mi frajdę, mimo, że ukończyłem to już kilkanaście razy na PC i Xbox Classic. Nowa wersja wydaje się być tą ostateczną, jest dopieszczona, zawiera wszystkie dodatki i rusza się świetnie. Gram na Veteranie i jest o wiele prościej niż w Doom Eternal na normalnym, a amunicji tutaj w bród co trochę zabija klimat survivalu.

 

Gierka robiła wrażenie na pierwszym xboxie. Ta obsługa shaderów. Jednak sama podstawka jest kiepska i dopiero pod koniec robi się z tego Doom. Za to samodzielny dodatek to miód. 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Ukukuki said:

 

Gierka robiła wrażenie na pierwszym xboxie. Ta obsługa shaderów. Jednak sama podstawka jest kiepska i dopiero pod koniec robi się z tego Doom. Za to samodzielny dodatek to miód. 

Wtedy na topie była technologia bump-mapping, pamiętam, że na każdej prezentacji o tym się wspominało.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Szymek napisał:

a gra się tak samo dobrze jak nie lepiej niż w nowsze części. No bajka.

Pod kilkoma względami nawet lepiej niż w 3 i 4. Np system progresu i eventy pod dane auta. Bardzo ubolewam, że zmienili to po dwójce. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl

Ion fur(r) y w promocji. Długo się na niego (nią) czaiłem. Wczoraj odpaliłem na chwilę. Kurła za chwilę wyłączyłem bo już zaczynałem się wkręcać a było po pierwszej. Będzie napierdalane.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lpcl napisał:

Ion fur(r) y w promocji. Długo się na niego (nią) czaiłem. Wczoraj odpaliłem na chwilę. Kurła za chwilę wyłączyłem bo już zaczynałem się wkręcać a było po pierwszej. Będzie napierdalane.

 

Gdzie i za ile? Sam się czaję.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

Gdzie i za ile? Sam się czaję.

W pl 57 ale na Brazylię wyszło chyba ok. 30 zeta jak masz golda a za kartę dałem niecałe 40 na cdkeys ale pewnie można gdzieś taniej wyrwać. 

Odnośnik do komentarza

5byERYq.jpg

Seria mnie ominęła na ps3/x360. Oko szybko przyzwyczaiło się do grafiki. No gra się całkiem przyjemnie. Serducho zabiło mocniej już nie raz...dobrze dev straszy dźwiękami, klimatem a nie tanie jump scary. Brakuje mi tylko jakiegoś unikow w walce. A gra to chyba takie trochę  stary Resident w kosmosie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.