Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Blad czopera polegał na tym że chłop niepotrzebnie zaczął drążyć temat tego napędu, to była w ogole jakaś sytuacja 1 na milion że napęd nie czyta, jestem przekonany że z czasem samo by się naprawilo a może w zła stronę płyta była wkladana?? a tak huy konsolka rozjebana, kupa nerwów i się karaluchy z obu obozów uaktywniają, trzeba było czoper zostać przy gamepassie, byś był spokojniejszy i konsola byłaby cała a tak chuj, no ja mam gamepassa i jestem szczęśliwym człowiekiem nawet nie mam zamiaru sprawdzać napędu mam tylko cyber punka na płycie i działa, a tak gamepassik i nie mam zamiaru se ryć głowy że może napęd czegoś nie czytać, nawet nie kupię już żadnej gry na cd bo to co jest w gamepassie starczy mi na lat 10 pozdrawiam 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Standardowo, reset do fabrycznych xD

 

Nie chwal dnia przed zachodem słońca!

 

Ja wciąż czekam na etykietę, ale szczerze to już mam to w doopie i nie będę co chwile do nich dzwonił bo też mam coś innego do roboty:

obraz.png.446d2ac4afd110953b861945d73b9544.png

 

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Texz napisał:

Idzie. Chwalmy Phila! 

Screenshot_20210415-151033_Gmail.jpg

Jaka ekscytacja, widać pierwsza wizyta w serwisie. :D

29 minut temu, Czoperrr napisał:

Standardowo, reset do fabrycznych xD

 

Nie chwal dnia przed zachodem słońca!

 

Ja wciąż czekam na etykietę, ale szczerze to już mam to w doopie i nie będę co chwile do nich dzwonił bo też mam coś innego do roboty:

obraz.png.446d2ac4afd110953b861945d73b9544.png

 

A tak w ogóle to zapytaj o advanced exchange programme tj. czy to funkcjonuje teraz bo chcesz nową konsolę a nie wycieczki krajoznawcze do Frankfurtu. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Texz napisał:

No właśnie nie. Lata temu walczyłem z RROD w X360. Skończyło się, że pojechałem do gościa w Gliwicach, który mi konsolę tak przygotował, że później nie trzeba było już nigdzie jej wysyłać. 

A no to przepraszam kolegę. Też miałem rrod, a ps3 to spierdoliło mi się z półki tak z ponad metra nad ziemią i nawet coś tam się w obudowie połamało ale bydlę chodziło bez problemu. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...