Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna odpowiedz od Xkom czy konsola pójdzie znowu na serwis czy nie :

 

dziękujemy za wiadomość. Uprzejmie informujemy, iż istnieje szansa na konieczności przesłania sprzętu do producenta celem dodatkowej weryfikacji, pragniemy jednak zaznaczyć, iż stroną reklamacji w przypadku zgłoszenia z tytułu rękojmi jest sklep, do którego również należy ostateczna decyzja w sprawie rozwiązania reklamacji.

 

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza

Ok tak zrobię, to czekam na etykietę. 

 

Pojawiły się dla zleceń anulowanych, a dla aktualnego jak nie było tak nie ma. 

 

 

W poniedziałek znów dzwonienie i anulowanie ze strony Vladimira na Supporcie po raz piąty bo nie mogą po prostu wygenerować etykiety? 

Screenshot_20210417_095744_com.brave.browser.jpg

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Ja mam taki problem... moj XSX padł podczas grania i teraz nie odpowiada. Zakładając zlecenie serwisowe podałem dane mojego kolegi który wyślę za mnie konsole(jestem w NL i wróce do PL za 2 tyg).
Jak konsola będzie wracać z serwisu, to na jaki adres ją odeślą? Na ten kolegi czy mogę gdzieś zmienić adres zwrotu konsoli(na przyklad karteczka w paczce z konsolą czy coś :<)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Milosierny napisał:

Czyli lepiej jakbym założył nowe zlecenie serwisowe na mój adres? To pytanie... Czy powiedzmy mój kolega Maciuś z Warszawy może wysłać do nich paczkę na której będą moje dane?(powiedzmy Krzysia z Krakowa). W punkcie UPS się do tego nie przyczepią że wysyła paczkę z Warszawy która ma dane z Krakowa?

Trzeba zobaczyć czy da radę wpisać na koncie dane do drugiego adresu w pl, bo dane do innych adresów da radę wpisywać tj. jeżeli chodzi o inne kraje. Ale za bardzo nie wydaje mi się żeby było możliwe zmienienie imienia i nazwiska w założonym koncie. A co ma ups do adresu, dajesz paczkę do punktu a potem jak pisał ASX odsyłają pod adres zlecenia. 

Odnośnik do komentarza

Gdy zobaczyłem tą datę to aż mnie zmroziło czy mi jakiegoś devkita nie wysłali. Standardowo ustawiona nazwa też mnie zdziwiła. No nic, może w przyszłym tygodniu bardziej ją pomęczę. W każdym razie MS zmieścił się w 14 dniach, które w założeniu są dla dostarczenia konsoli pod drzwi. I Gratki za to. 

Teraz jeszcze sprawa @Czoperrr będzie miała dobry finał i można dalej spamić o premierach w Gejpasie. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Czoperrr napisał:

Na reddit pojawił się kolejny identyczny jak mój przypadek. Musi to być jakiś błąd produkcyjny napędu.  Zastanawiam się, czy możliwe jest, że poszedł jakiś update firmware, który mógł to zepsuć?

 

Screenshot_20210422_134159_com.reddit.frontpage.jpg

Czoper tak straszysz, że aż sprawdzę jakieś dvd. xd

Odnośnik do komentarza
Teraz, dee napisał:

#czoperefekt

U mnie XSX legancko czyta stare DVD. Jednak opłaca się szanować markę.

Przypomina mi się PiPoLiNiO i banding, jak zaczął pisać o tym to nagle wszyscy zaczęli zauważać. Też mam wywalone ale jakby blue ray nie czytał to poleciałby do Frankfurtu. 

Odnośnik do komentarza

Konsola już odebrana na serwisie. Problem jest taki, że wszystko leci "nieoficjalnie", na koncie mam nadal status przygotuj konsolę do wysyłki (przez problem z etykietą) i mogę jedynie sprawdzić na UPS, że faktycznie dotarła. 

No ciekawe jaki będzie kolejny etap perypetii :notbad:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...