Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

To wciśnij i daj znać, czy napęd w końcu działa, bo jak na razie emocje rosną i ludzie muszą analizować tło na tym zdjęciu równie zapalczywie co "co tam Spencer ma za plecami dzisiaj". Nie każ czekać, prawdy dowiedzieć się muszę, bo się uduszę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zakładam temat, bo nie chciałbym śmiecić w innych.
Zauważyłem, że od dwóch dni mój XSX nie ładuje pada, wyposażonego w oficjalny, microsoftowy "Play & Charge":

494132692_XBOXPlayCharge.thumb.jpg.027e0f9547972b4c8db3f83c9ead764c.jpg

Poszukalem w sieci i kilka osób ma podobny problem, a ich diagnozą jest wadliwa sztuka i odesłanie jej Microsoftowi (podobno wymieniają).
Jeden koleś dodał, że jemu też się to zdarzyło, ale niedawno była aktualizacja pada, więc po jej ściągnięciu znów zaczęło mu ładować.
U mnie niestety nic się nie polepszyło i zarówno na włączonej, jak i wyłączonej (jak to zwykle robiłem) konsoli, zestaw P&C się nie łąduje i stan bateryjki wciąż jest czerwony.
Chyba będzie trzeba przeprosić się z bateryjkami z IKEA, bo niby mogę grać na tym dłuuuugaśnym kablu, ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.

I tutaj pytanie - na pewno na forumku jest ktoś, kto również korzysta z tego rozwiązania, więc chciałbym wiedzieć - czy po ostatniej aktualizacji wszystko u Was działa, czy może ona jest właśnie przyczyną?

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.05.2021 o 21:06, Wredny napisał:

Zakładam temat, bo nie chciałbym śmiecić w innych.
Zauważyłem, że od dwóch dni mój XSX nie ładuje pada, wyposażonego w oficjalny, microsoftowy "Play & Charge":

494132692_XBOXPlayCharge.thumb.jpg.027e0f9547972b4c8db3f83c9ead764c.jpg

Poszukalem w sieci i kilka osób ma podobny problem, a ich diagnozą jest wadliwa sztuka i odesłanie jej Microsoftowi (podobno wymieniają).
Jeden koleś dodał, że jemu też się to zdarzyło, ale niedawno była aktualizacja pada, więc po jej ściągnięciu znów zaczęło mu ładować.
U mnie niestety nic się nie polepszyło i zarówno na włączonej, jak i wyłączonej (jak to zwykle robiłem) konsoli, zestaw P&C się nie łąduje i stan bateryjki wciąż jest czerwony.
Chyba będzie trzeba przeprosić się z bateryjkami z IKEA, bo niby mogę grać na tym dłuuuugaśnym kablu, ale chyba nie o to w tym wszystkim chodzi.

I tutaj pytanie - na pewno na forumku jest ktoś, kto również korzysta z tego rozwiązania, więc chciałbym wiedzieć - czy po ostatniej aktualizacji wszystko u Was działa, czy może ona jest właśnie przyczyną?

A powiedz tak z ciekawości bo zawsze zastanawiałem się czy warto w te aku inwestować. 

Ile trzymają takie akumulatorki po pełnym naładowaniu? 

Osobiście zawsze używałem dobrych akumulatorków AA jak EJELOOP'a. Teraz mam akurat dosyć słabe bo 1900mAh ale i tak prawie tydzień trzymają, a gram po 6-10h. dziennie. 

Jeden komplet mam w padzie, a drugi ładuje się w ładowarce i zmieniam w razie potrzeby. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...