Skocz do zawartości

Awaryjność Xbox Series S/X


Amer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.05.2021 o 04:49, Dr.Czekolada napisał:

@maxoffe Ja i znajomy używamy tej stacji i jesteśmy zadowoleni. Zapomniałem co to znaczy używać kabla. Idealne rozwiązanie jak ma się dwa pady. Oczywiście taki akumulator nie trzyma pełnego dnia ale rzadko zdarzało mi się zmieniać pady przy graniu musiałbym mieć taki dzień non stop grania od rana do wieczora.

Mistrzu nie wiem ale ja na w pełni naładowanym aku to mam już ok. 20h. przegrane, a nawet 1 kreska mi nie spadła. 

Owszem przyznaję się bez bicia że mam wyłączone wibracje. Zawsze je tak od X lat już wyłączam bo mnie to wqrwia i przeszkadza w precyzyjnym strzelaniu. 

Ale tak czy siak to chyba jakieś inne aku masz bo skoro mówisz że nie trzyma Ci 1 pełnego dnia to coś nie tak... 

Odnośnik do komentarza

Zawsze wychodzę z założenia, że konsoli się nie trzyma w jakiś dupnych upchanych półkach, czy poluzowany, albo nawet sporych miejsc, bo po jakimś czasie zarzucają mocne obroty, bo wokół konsoli jest gorąco, góra, dół i boki, gdzie w środku jest nagromadzane gorące powietrze, nigdy więcej takiego błędu nikt nie powinien popełniać. Trzymać konsole na wierzchu, gdzieś obok, za telewizorem, najważniejsze, żeby nie siedziała w jakiś wnękach. Moja konsola siedzi za tv, jest tyle czasu katowana od premiery, a dalej cicha.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, maxoffe napisał:

Mistrzu nie wiem ale ja na w pełni naładowanym aku to mam już ok. 20h. przegrane, a nawet 1 kreska mi nie spadła. 

Owszem przyznaję się bez bicia że mam wyłączone wibracje. Zawsze je tak od X lat już wyłączam bo mnie to wqrwia i przeszkadza w precyzyjnym strzelaniu. 

Ale tak czy siak to chyba jakieś inne aku masz bo skoro mówisz że nie trzyma Ci 1 pełnego dnia to coś nie tak... 

Z tego co widziałem są dwa modele od PDP jeden do One drugi do Series. Nie wiem, nie robi mi to różnicy bo są dwa pady a człowiek i tak nie gra 24 na dobę. Kiedyś może zrobię test z wyłączonymi wibracjami.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Z tego co widziałem są dwa modele od PDP jeden do One drugi do Series. Nie wiem, nie robi mi to różnicy bo są dwa pady a człowiek i tak nie gra 24 na dobę. Kiedyś może zrobię test z wyłączonymi wibracjami.

Ale faktycznie, wczoraj jak pisałem info na forum i miałem na padzie ok. 20h były wszystkie kreski. 

Ale za jakieś 30min spadło mi zaraz na połowę i po niedługim czasie miałem info że aku wyczerpane. 

Także później padł szybko... 

Ale spoko na 2-3 dni intensywnego grania mi starczy, a jak ktoś gra niewiele to pewnie i około tygodnia więc tragedii nie ma. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Texz napisał:

Mam PDP do One i da się na nim pograć kilka dni mocnego szarpania. Denerwuje tylko motyw, że gdy włączy się komunikat o rozładowaniu aku, padzik przestaje reagować gdzieś po 20 minutach. Na paluszkach po tym komunikacie dało się jeszcze sporo poszpilać. 

No też tak mam, najpierw trzyma długo bez żadnego spadku kreski, następnie kreska spada i w krótkim czasie komunikat o rozładowanym aku. 

A po tym tak jak mówisz że 20min i aku rozładowany do zera. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.05.2021 o 23:16, ProstyHeker napisał:

Mam zdjęcie Pana Spencera w ramce, a w zamian dostaję bubel. I znowu tydzień bez pada, dostanę czwartą sztukę i pewnie też się zjebie po miesiącu. Pamiętam, że kilka osób też miało problemy z kontrolerami, jak sprawa wygląda u Was?

Dostałem przed momentem nowy egzemplarz. Jeszcze nie podłączałem do konsoli, ale już czuję, że RT odbija wyraźnie głośniej od LT. W poprzednim też tak było, więc myślę, że to kwestia czasu, aż i ten trigger zacznie się lepić:dafuq:

 

Klapka zakrywająca baterie wydaje się być inna niż w poprzednich egzemplarzach. Bardziej matowa, jakby cieńsza i gorzej wykonana. We need to go cheaper.

 

 

Ktoś z Was też ma wbudowaną golarkę w pada? W nowym jest zjebana wibracja :reggie:

 

 

 

Edytowane przez ProstyHeker
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2021 o 13:30, ProstyHeker napisał:

Dostałem przed momentem nowy egzemplarz. Jeszcze nie podłączałem do konsoli, ale już czuję, że RT odbija wyraźnie głośniej od LT. W poprzednim też tak było, więc myślę, że to kwestia czasu, aż i ten trigger zacznie się lepić:dafuq:

 

Klapka zakrywająca baterie wydaje się być inna niż w poprzednich egzemplarzach. Bardziej matowa, jakby cieńsza i gorzej wykonana. We need to go cheaper.

 

 

Ktoś z Was też ma wbudowaną golarkę w pada? W nowym jest zjebana wibracja :reggie:

 

 

 

Wiesz co, u mnie też jest inne kliknięcie w RT i LT, ale od czasu premiery nic się klei. Możliwe, że jesteś przewrażliwiony już na tym punkcie i masz spaczone postrzeganie tego. A dalej wali jak golarka?

 

EDIT: Post Czopperra mnie zmylił, myślałem, że teraz pada dostałeś :potter:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Czoperrr napisał:

Chyba musisz wymienić na pada z Xbox One, może będzie lepiej :)

Ale ten z XSX idealnie leży w łapkach :frog:

 

19 minut temu, MYSZa7 napisał:

Wiesz co, u mnie też jest inne kliknięcie w RT i LT, ale od czasu premiery nic się klei. Możliwe, że jesteś przewrażliwiony już na tym punkcie i masz spaczone postrzeganie tego. A dalej wali jak golarka?

 

EDIT: Post Czopperra mnie zmylił, myślałem, że teraz pada dostałeś :potter:

 

Spoko cumplu. Ten wysoki priorytet sprawy, nadawany przez XboxPL, to po prostu przeklikanie w UPS i dodanie priorytetu zamiast wysyłki eko. Tyle :reggie:
obraz.png.68c67d0bee98d8ac9c0c13091804eaa5.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dostałem w prezencie Series S plus pad w kolorze Shock Blue.

 

Wszystko fajnie oprócz pada dodawanego do konsoli. Chodzi o to, że bumpery, a zwłaszcza lewy, przy naciśnięciu dają dźwięki sprężyny i czuć w rękach miniwibracje od sprężynki. Mam porównanie do Shock Blue przy którym takiego problemu nie ma i słychać tylko klik na każdym z bumperów. 
 

Czy reklamować coś takiego? I robić to przez MS czy mediaexpert gdzie było kupione? Wiem głupie pytanie ale odkąd kiedy gram na PC czy konsolach to pierwszy raz korzystałbym z reklamacji :D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...