Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.pngHej, czy mieliście taki sam problem jak ja?. Mianowicie jakoś tydzień temu zgłosiłem reklamację Dualsense'a, a kurier odebrał pada przedwczoraj. DPD twierdzi że paczka jest już dostarczona do jakiegoś N......M, natomiast SONY strona do śledzenia PLAYSTATION wogóle się nie aktualizuje 

Edytowane przez minciuq
Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Wolfa New Colossus i nagle prawy dolny przcisk cten od strzelania hrupnął i się jakby poluzował . Wyraźna różnica z lewym dolnym . Reklamować u sony czy w sklepie gdzie kupowałem konsolę ?

Chcę dokupić drugiego bo reklmacja może potrwać i wiem że są jakieś nowsze wersje pytanie jak to sprawdzić ?

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, malin1976 napisał:

Gram sobie w Wolfa New Colossus i nagle prawy dolny przcisk cten od strzelania hrupnął i się jakby poluzował . Wyraźna różnica z lewym dolnym . Reklamować u sony czy w sklepie gdzie kupowałem konsolę ?

Chcę dokupić drugiego bo reklmacja może potrwać i wiem że są jakieś nowsze wersje pytanie jak to sprawdzić ?

R2??? 

 

Ja juz 2 albo 3 razy reklamowalem. U mnie sie luzuje albo co po jakims czasie. Jakas wada nie ma uja. R2

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2021 o 01:39, minciuq napisał:

Hej, czy mieliście taki sam problem jak ja?. Mianowicie jakoś tydzień temu zgłosiłem reklamację Dualsense'a, a kurier odebrał pada przedwczoraj. DPD twierdzi że paczka jest już dostarczona do jakiegoś N......M, natomiast SONY strona do śledzenia PLAYSTATION wogóle się nie aktualizuje 

Jest pad już w drodze, chociaż zdziwił mnie fakt że paczka idzie z Francji (La Courneuve)

Capture.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Tak sobie czytam i wychodzi na to, że te oferty w sieciówkach z drugim padem to wcale nie taki głupi pomysł patrząc jak często DualDupa się psuje. 

Nie, w zestawie liczą za pada 350zł lekko którego kupisz na olx'ie za 195zł. Teraz to już są szczyty absurdu żeby zestaw z dodatkowym padem i kamerka kosztował 3200zł.

Odnośnik do komentarza

Cześć. 

Mam pytanie. 

XIII Remake na PS5 zaczęło mi regularnie wywalać błąd 108555-1. Odbudowa bazy danych nie pomogła. Błąd wyskakuje w jednej misji co kilka chwil. 

Wszedłem w kody błędów i zobaczyłem że do tej pory miałem ten błąd 1x w Ratchet i 1x w Astro. Udało mi się go uniknąć chyba tylko w dwóch grach w które zagrałem - Gravel oraz Hellblade. Reszta gier miała z tym po jednym problemie a XIII które jest grą zabugowaną spamuje ten błąd co kilka chwil. 

Czy może być to problem konsoli a nie softu ? Nie chce odsyłać tego na serwis, jeśli już to wolałbym dostać nową sztukę. Wiem że część osób miała ten problem a okolicach premiery ale ja mam już wersję Chassis B i nigdzie na necie nie ma odpowiedzi co ten błąd tak naprawdę powoduje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam serdecznie,

od 12 dni posiadam ps5 z napędem nową wersję cfi-1116 i w spoczynku konsola jest cichutka ale jak odpalam obojetnie jaką grę to wtedy słysze ją bardziej, takie terkotanie, nie jest to bardzo głośne, ale slychać, czy to normalne? konsola stoi na półce w otwartej przestrzeni, nic jej nie preszkadza, bo zastanawiam się czy nie zwrócić ps5 bo mam 30 dni na zwrot.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, madhunt3r napisał:

Tak grać i nie przejmować się. Na samym początku tez szalałem z tymi cewkami teraz już się pogodziłem. Cewki niestety w większym bądź mniejszym stopniu w każdym sprzęcie mogą się pojawić.

a jakbym oddał i kupił nowa sztuke to mogę trafić na lepszy egzemplarz, to znaczy bez tych słyszalnych cewek, tego terkotania?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...