Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

No to dzięki za informacje :D Teraz każde uruchomienie konsoli i granie będzie ze strachem z tyłu głowy, że coś pierdyknie xd

Chociaż myślę, że już tę kolejną konsolę to raczej z pudełka wyciągną, żeby nnie było kolejnego przypału, bo jak mogę odsyłać bez końca bo mam tylko 300km do supportu w Paryżu.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza

Ciekawie, jak swoją odpakowywalem świeżo po kupnie to na piano black nie było żadnej folii (nowa rewizja) 

Trafiłem na wentylator nidec (słychać ufo) i cewki grubo dają. 

Gram już miesiąc poza tym wszystko jest ok. 

 

Miałem wcześniej 4 pro, nie wiem jaka rewizja ale coś z przed ostatnich i naprawdę było spoko grając w najcięższe tytuły, tylko było słychać przyjemny niedokuczający szum (a znajomy miał słynnego odrzutowca - weź to ogarnij) wentylatora i powiem wam że ten mój egzemplarz ps5 z nowej rewizji z blurayem, to jest kur#a głośniejszy, jakieś cholerne ufo bo trafiłem na taki wentylator i jęczące cewki zmieniające natężenie zależnie od sceny dzzz dzzz dzzz masakra, (pipi)a loteria... 

 

Wcześniej w temacie pisałem że jest cichutko, bez kitu, byłem podjarany nową maszynką i grałem na słuchawkach lub na dobrze podkręconych głośnikach nie zwracając na to uwagi, podjaranie minęło, przy dłuższych posiedzeniach ściągam słuchawki bo czuję dyskomfort i jestem zmuszony grać na niższej głośności nocą, i fakt kurde słychać tą torbę a w hell let loose cewki słychać niemiłosiernie. 

Edytowane przez Vetiuz
Odnośnik do komentarza

No dzisiaj rano sprawdzałem konsole i jest oki jak na razie. Deathloop działa normalnie. Zaraz idę grać to będą większe testy czwartej konsoli XD Ale tak jak @HiS pisałeś i jak sobie teraz przypominam to przy drugiej nie był astrooboot na dysku zainstalowany, a przecież w nowych jest. Teraz przy czwartej jest już normalnie astroo na dysku, ale czy nówka to nie wiem XD Wygląda jak nówka XD

Odnośnik do komentarza

Włączyłem dziś swoja premierową PS5 po dłuższym czasie, włączyłem bete BF i zaczęło się te cykanie znowu... został 1 miesiąc gwarancji myśle o reklamowaniu tam gdzie kupiłem czyli Media expert - jakie są szanse że dostanę/wymienią mi na sztukę bez tego cykania jak myślicie??

Warto próbować czy odpuścić i zapomnieć? irytuje mnie strasznie te cykanie, już wolałem delikatny szum z  PS4 PRO :(

 

I jak zareklamuje w ME to konsola jedzie do Francji na serwis czy jak to wygląda w takim przypadku?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Fanek napisał:

Włączyłem dziś swoja premierową PS5 po dłuższym czasie, włączyłem bete BF i zaczęło się te cykanie znowu... został 1 miesiąc gwarancji myśle o reklamowaniu tam gdzie kupiłem czyli Media expert - jakie są szanse że dostanę/wymienią mi na sztukę bez tego cykania jak myślicie??

Warto próbować czy odpuścić i zapomnieć? irytuje mnie strasznie te cykanie, już wolałem delikatny szum z  PS4 PRO :(

 

I jak zareklamuje w ME to konsola jedzie do Francji na serwis czy jak to wygląda w takim przypadku?

Z tego co się orientuję to w Europie wszystko jedzie do Francji. Ja mogę ci konkretnie opisać jak to wygląda, bo mieszkam we Francji. Oczywiście za pierwszym razem, bo potem to już szybko i łatwo jeśli chodzi o telefon.

30 minut na połączenie mi się zeszło. Potem mówisz jaką konsolę posiadzasz i opisujesz co się dzieje. Oczywiście każą ci spróbować pewnych opcji, które oczywiście już próbowałem. Podajesz swoje dane, email, tel, numer seryjny konsoli. Dostajesz swój numer klienta. Wysyłają ci na email wiadomość " retour playstation ". W mailu masz na początku ten właśnie numer klienta, i sprawdzasz czy się wszystkie dane zgadzają. No i masz załącznik do wydrukowania i naklejenia na paczkę. Dostajesz także numer do śledzenia paczki na stronie supportu, ale i tak jest zbędny, bo szybciej ci wyślą mejla że konsola już wraca i mejl o UPS, a tam się nic praktycznie nie zmienia. Ogólnie wszystko "prawie " łatwo szybko i przyjemnie, ale jeśli ci wyślą potem sprawną konsolę, nową czy tam po rewizji jakiejś. 

 

Co do Twojego problemu to raczej nie ma szans, żeby Ci pozwolili do nich wysłać i zamienili XD Konsola musi nie działać, albo gry nie działać.

Odnośnik do komentarza

Ten serwis sony to wynika ze nic nie sprawdza. No kuzwa jak mozna odeslac komus konsole ktora nawet sie nie wlacza. Hehe. A wy tu o jakis logach piszecie. Ich przerasta podlaczenie a co dopiero odczyt logow. 

 

Na bieżąco na bank tego nie naprawiaja. Wysylaja te co juz maja naprawione inne albo nowe. A ta z reklamacji idzie zapewne dopiero pozniej do jakiegos elektronika. 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Z konsolą wszystko poza cewkami jest OK, żadnych zwiech czy inne problemy jakie mieliście. Tylko te cykające cewki...

W BF beta wczoraj mocno to było słychać, dziś Racheta nowego włączyłem i przy tym tytule tylko delikatnie, tak że nie przeszkadza to.

 

Piszecie podzielone komentarze co do reklamowania tych cewek, ale chyba nic z tego nie wyjdzie tak? Jebał pies nic nie robić?

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Działa, korzystam z tego codziennie. Może wyłącz konsolę normalnie, odepnij od sieci, potem ręcznie włącz odbudowę bazy danych i sprawdź w ustawieniach Rest Mode (w sumie nie wiem czy jest opcja jego wyłączenia tak jak było na PS4).

Jak problem będzie dalej występował to wtedy chyba już tylko serwis.

Odnośnik do komentarza

@Tomek P. I jak, naprawiło się? Mam dokładnie ten sam problem i coraz bardziej zaczyna mnie to wbulwiać.

 

Dodatkowo u mnie jest to nawet bardziej złożone. Zdarza się, że po wyłączeniu konsoli i uruchomieniu kolejnego dnia, automatycznie wskakuje w tryb awaryjny i muszę ją startować drugi raz. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...