Skocz do zawartości

Awaryjność PS5


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś podczas grania moja konsola postanowiła się wyłączyć. Przez około 15 minut nie chciała się uruchomić. Włączona była kilka godzin wprawdzie, ale do tej pory nie było takich sytuacji. Z racji kończącej się gwarancji zastanawiam się czy coś należy zrobić. Czy ktoś z Was miał takie sytuacje?

Odnośnik do komentarza

Witam Was. Ps5 vs UPC Co może być problemem jeżeli internet od UPC 750 światłowód ma od 3 do 8 mb wysyłania w testach połączenia ps5 i cholernie jest niestabilne, natomiast przy teście UPC na pc ma ponad 35 mb. Porty odblokowane. Czy wina ustawień na ps5? Może inny kabel ethernet? Pomocy

Edytowane przez Majkel23
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Majkel23 napisał:

Witam Was. Ps5 vs UPC Co może być problemem jeżeli internet od UPC 750 światłowód ma od 3 do 8 mb wysyłania w testach połączenia ps5 i cholernie jest niestabilne, natomiast przy teście UPC na pc ma ponad 35 mb. Porty odblokowane. Czy wina ustawień na ps5? Może inny kabel ethernet? Pomocy

Z UPC były jakieś jaja nawet na PS4, ludzie z tego co pamiętam dzwonili do supportu UPC żeby im coś tam odblokowali

Odnośnik do komentarza

Witam dzisiaj zgłosiłem awarie ps 5 do serwisu . Wywala mi co jakiś czas do menu grę warzone błąd ce- 1088255-1 próbowałem wszystkiego odbudowanie bazy danych . Reinstalacja gry i ustawianie fabryczne nic to nie dało zadzwoniłem i konsola jedzie do Francji mam etykietę do wydruku przez dpd . Sam ustalam kiedy odbior przesyłki . I pytanie czy po takim błędzie wysyłają naprawiona czy nową? Jak wysyłają nowa to tą nowsza ? Może miał ktoś już podobny problem i ile się zazwyczaj czeka ? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, markas2343 napisał:

Witam dzisiaj zgłosiłem awarie ps 5 do serwisu . Wywala mi co jakiś czas do menu grę warzone błąd ce- 1088255-1 próbowałem wszystkiego odbudowanie bazy danych . Reinstalacja gry i ustawianie fabryczne nic to nie dało zadzwoniłem i konsola jedzie do Francji mam etykietę do wydruku przez dpd . Sam ustalam kiedy odbior przesyłki . I pytanie czy po takim błędzie wysyłają naprawiona czy nową? Jak wysyłają nowa to tą nowsza ? Może miał ktoś już podobny problem i ile się zazwyczaj czeka ? 

Warzone obecnie to jest festiwal błędów, a na PS5 są problemy ze stabilnością, bug buga pogania. Także, licz się z tym, że wizyta w serwisie nie pomoże, bo winnym prawdopodobnie jest sama gra.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.01.2022 o 20:50, MYSZa7 napisał:

Dzisiaj miałem coś takiego:

 

a wcześniej coś podobnego jak przedstawia koleś na poniższym filmiku, migotanie obrazu:

 

 

Po resecie już śmiga normalnie, ale jak myślicie co to może być? Konsole powoli umiera, coś z płytą główną, a może coś z hdmi? 

 

Te miganie miałem na pierwszej mojej ps5. Tylko trochę mniej. Zawsze musiałem uruchomić ponownie konsole. Praktycznie od początku to miałem. Po 8 miesiącach padła podczas grania w cuszime. Chociaz myslalem ze aktualizacje rozwiazal problem .W końcu wywaliło zielony obraz na sekundę i konsola padła. 

Tak zwany Blue light of death. Po prostu się zepsuła. 

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Te miganie miałem na pierwszej mojej ps5. Tylko trochę mniej. Zawsze musiałem uruchomić ponownie konsole. Praktycznie od początku to miałem. Po 8 miesiącach padła podczas grania w cuszime. Chociaz myslalem ze aktualizacje rozwiazal problem .W końcu wywaliło zielony obraz na sekundę i konsola padła. 

Tak zwany Blue light of death. Po prostu się zepsuła. 

Możliwe że to problem z HDMI i przesyłem obrazu w 4K. Miałem takie objawy przy dashu i Deathloopie, jak odpaliłem Lost Legacy, działającym w 1080p to było wszystko ok. Na ten moment wszystko śmiga, możliwe, że jednostkowy przypadek, może zmienię kabel na jakiś lepszy i krótszy, żeby zniwelować te ewentualne zakłócenia w sygnale.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Możliwe że to problem z HDMI i przesyłem obrazu w 4K. Miałem takie objawy przy dashu i Deathloopie, jak odpaliłem Lost Legacy, działającym w 1080p to było wszystko ok. Na ten moment wszystko śmiga, możliwe, że jednostkowy przypadek, może zmienię kabel na jakiś lepszy i krótszy, żeby zniwelować te ewentualne zakłócenia w sygnale.

No nie wiem. Zmień i zobacz. Mi przy niektórych grach też nie migało. No i zdarzały się nawet przerwy tygodniowe od migania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...