Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.11.2020 o 13:58, MichAelis napisał:

Mam Arcticsy 7x i slysze dzwiek w tv i sluchakach...i nie umiem inaczej.

Dolby nie da sie na sluchawkach ustawic bez tych platnych apek?

I jak udało się ogarnąć?  W ustawieniach musisz ręcznie ustawić dźwięk z słuchawek, nie działa to z automatu jak na PS4.

 

Sam obserwuje ten model i zauważyłem, że w porównaniu z 9x, 7x ma DTS Headphone:X v2.0, dobre to, czy nieistotna różnica?

 

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

@MYSZa7
Odpaliłem sobie triala dolby atmos i w forzy to przepaść w porównaniu do tego sonica :/ będzie trzeba wydać 79zl xd. Słuchawki są mega, nie spodziewałem się AŻ takiego dźwięku.

a co do przełączania to samo się naprawiło. Odpalam konsole podłączam słuchawki i już. :ohboy:

nie słuchałem 9x, ale stwierdziłem, ze wole nowy model, który dopiero co wyszedł. Bt mi i tak niepotrzebny, a 7x działają na wszystkich konsolach. Nawet na switchu w obu trybach.

Polecam. Jak pisałem wyżej mOzna je wyrwać za 700zl z rabatem. Miałem czekać na black friday, ale nie udało się. Poza tym i tak nie są dostępne poza oficjalnym sklepem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, MichAelis napisał:

@MYSZa7
Odpaliłem sobie triala dolby atmos i w forzy to przepaść w porównaniu do tego sonica :/ będzie trzeba wydać 79zl xd. Słuchawki są mega, nie spodziewałem się AŻ takiego dźwięku.

a co do przełączania to samo się naprawiło. Odpalam konsole podłączam słuchawki i już. :ohboy:

nie słuchałem 9x, ale stwierdziłem, ze wole nowy model, który dopiero co wyszedł. Bt mi i tak niepotrzebny, a 7x działają na wszystkich konsolach. Nawet na switchu w obu trybach.

Polecam. Jak pisałem wyżej mOzna je wyrwać za 700zl z rabatem. Miałem czekać na black friday, ale nie udało się. Poza tym i tak nie są dostępne poza oficjalnym sklepem.

Ten Dolby Atmos to na jaki okres?

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2020 o 12:15, MichAelis napisał:

@MYSZa7
Odpaliłem sobie triala dolby atmos i w forzy to przepaść w porównaniu do tego sonica :/ będzie trzeba wydać 79zl xd. Słuchawki są mega, nie spodziewałem się AŻ takiego dźwięku.

a co do przełączania to samo się naprawiło. Odpalam konsole podłączam słuchawki i już. :ohboy:

nie słuchałem 9x, ale stwierdziłem, ze wole nowy model, który dopiero co wyszedł. Bt mi i tak niepotrzebny, a 7x działają na wszystkich konsolach. Nawet na switchu w obu trybach.

Polecam. Jak pisałem wyżej mOzna je wyrwać za 700zl z rabatem. Miałem czekać na black friday, ale nie udało się. Poza tym i tak nie są dostępne poza oficjalnym sklepem.

Gdzie można je za 700 kupić? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2020 o 18:42, kakus napisał:

Czy jest jakiś adapter do Astro A50 gen 4 do xsx ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Na PC ściągasz oprogramowanie od astro , podłączasz mixamp (tą skrzynkę ) do pc i klikasz żeby zaktualizował oprogramowanie. Po tej czynności podpinasz pod USB. Z tego co widziałem jest też dedykowana aplikacja Astro pod słuchawki na XSX

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kubson napisał:

Dolby Atmos na przecenie

 

 

Dobra tylko teraz mi napiszcie czy jak płacę środkami na koncie ms ale trochę tam brakuję to podbierze resztę z karty czy tylko jedna metoda płatności wchodzi w grę, albo środki na koncie albo karta?

 

 

edit. można łączyć :) 36zł wyszło bo kiedyś MS rozdawał kody na 21zł które ważne były do 21listopada XD :nosacz3:

 

 

No jest różnica w dźwięku :fsg:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Frredy napisał:

Na PC ściągasz oprogramowanie od astro , podłączasz mixamp (tą skrzynkę ) do pc i klikasz żeby zaktualizował oprogramowanie. Po tej czynności podpinasz pod USB. Z tego co widziałem jest też dedykowana aplikacja Astro pod słuchawki na XSX

Ale serio (pipi)owo brzmią i nie słychać niektórych dźwięków w ogóle jak. np. kroków (niektórych oczywiście), nie polecam korzystać z nich pod xsx. Jeżeli wcześniej ich nie używałeś pod xone to może nie będzie Ci przeszkadzać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...