Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Chciałbym kupić słuchawki douszne (bez miktofona) do Xboxa do 150zł.

Myślałęm o JVC HA-FX38-B-E

i mam pytanie czy regulacja głośności na słuchawkach działa poprawnie we współpracy z Xboxem series X (pytanie jest podstawne bo na PS4 nie działą)?
 

Odnośnik do komentarza

Mam problem ze słuchawkami arctis 9x, kiedy ich używam to zawsze przy próbuje wyłączenia konsoli z pada, rozłącza mi go. Konsola nadal pozostaje włączona i pad nie reaguje. Próba parowania nic nie daje, dopiero jak odłącze od sieci zaczyna wszystko działać, ale nie muszę już  parować pada. Próbowałem też przed wyłączeniem konsoli wyłączać najpierw słuchawki, ale było to samo. Wogóle to raz też mi się zawiesiły, było słychać tylko szum i na nic nie reagowały, musiałem zdjąć te gąbki i je zresetować. 

Odnośnik do komentarza

oczywiście ze te JVC są znacznie poniżej podanej kwoty :) po prostu max mogę wydać 150zł

zastanawiam się czy kupować z kontrolką głośności czy nie - to zależy czy będzie działać, może ktoś testował na swoim Xpudełku?

Edytowane przez mizu
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, mizu napisał:

tych adapterów nie mona już kupić

Można kupić na dwa sposoby:

1. Są dołączane do dedykowanych stereo headsetów:

https://m.ceneo.pl/31796830?se=-g-pJNZZs_-x1Sh6pcTvCssuYNmaiX-8&gclid=CjwKCAiAnvj9BRA4EiwAuUMDf3UF9risTz81oWKdVtuAm_-gEDYKMYmBgmOH8EA9wqInAR32wIxpNhoCJLYQAvD_BwE

 

2. Na allegro są aukcje z samymi używanymi adapterami za około 70-80 zł

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, MYSZa7 napisał:

Z tymi Arctisami 9X to jest większy problem, głownie przez sposób połączenia, trzeba czekać na patcha. 

 

Ja zamówiłem 7X w poniedziałek, ale do dzisiaj nic nie wysłali :( Zajebali się mułem w tym steelseries.

Ja zamówiłem w piątek to dzisiaj dopiero mi zupdatowało, że są w pl, no może jutro dostanę. A xsx ms w 1 dzień przetransportował z odległości 1k km. A tutaj się wlecze, tak, że chyba z Hongkongu jak kiedyś zamawiałem to szybciej doszła paczka. 

Odnośnik do komentarza

Kupilem w tym tyg Steelseries Arctis 3 (333zl w ME, chcialem cos od reki) i jestem bardzo zadowolony.
 

Co do jakosci dzwieku to nie jestem jakos specjalnie wybredny ani zadnym ekspertem, ale jestem mega wybredny pod katem wygody sluchawek. Generalnie preferuje nauszne, ale nie moglem znalezc odpowiednich z mikrofonem na jacka, to zaczalem przymierzac wokoluszne. I te Arctisy daja rade :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, u55r napisał:

Ja zdecydowany jestem na Steelseries Arctix 7x, ale czekam na jakąś obniżkę. Bo te 800 golda to ciut przydużo. Myszkę mam HyperX'a i jest rewelacyjna więc zakładam że słuchawki też będą. I jak cena do poniedziałku nie zejdzie tego Arcixa to biorę CloudX Flight. 

Możesz obniżyć do 700 zł kodem NIKO czy FAZE :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...