Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kubson napisał:

rowniez zamówiłem 7x zobaczymy czy faktycznie takie dobre, środa-czwartek maja być 

Te z Amazona za 99? 

3 minuty temu, kubson napisał:

nawet nie wiedziałem ze jest DTS do kupienia xD myślałem ze tylko Windows Sonic oraz Atmos, DTS musiał jakoś niedawno dojść, kiedy promo się kończy?

 

mam nadzieje ze już jutro będę mieć słuchawki to sobie potestuje 

 

DTS powinien mieć trial. @MaZZeotestował go jakiś czas temu, ale chyba wybrał Atmos. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, michu86- napisał:

Przymierzam sie do zakupu arctisow 1 ze sklepu oficjalnego, ktos kupowal? Jak tam jest z wysylka? Szybko wysylaja?

Patrząc po postach wyżej wysyłają na drugi dzień, u mnie wysłali po 5 dniach :potter:

 

14 minut temu, gnom napisał:

Mieszane sa opinie tych serii 7...  nie wiem czy lepiej 7p i ukierunkowac sie na sony tylko czy 7 i miec do pc i ps5

No to kup 7X i masz

do PC, PS5 i do Xboxa.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, michu86- said:

Przymierzam sie do zakupu arctisow 1 ze sklepu oficjalnego, ktos kupowal? Jak tam jest z wysylka? Szybko wysylaja?

 

7x kupiłem w ich sklepie 28.11, dziś dostałem potwierdzenie wysyłki, a planowana jest na 2-3 Grudnia, to chyba szybko :) ale potwierdzę jak dostanę paczkę. 

Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, gnom said:

Mieszane sa opinie tych serii 7...  nie wiem czy lepiej 7p i ukierunkowac sie na sony tylko czy 7 i miec do pc i ps5

tak jak każdych słuchawek, nie ma czegoś takiego jak idealne słuchawki, ja zdecydowałem się na 7x ze względu na ich kompatabilnosc, mam nadzieje ze będą mi służyć tak samo dobrze jak swego czasu Siberia 800

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, michu86- napisał:

Przed chwila mialem je w koszyku bo od rana byla taka opcja, ale jak chcialem zaplacic to wyskoczylo out of stock... no nic bede musial czekac na jakies swiateczne promocje :) albo kupie te a1 z kablem bo mi to w sumie az tak przeszkadzac nie bedzie.  

Ciężko niestety upolować te słuchawki bezprzewodowe w niższej cenie . Napisz na face do nich może coś pomogą z zakupem. Ogarnięty i pomocny profil jest tej firmy.

Od siebie powiem tak dostałem je  2 dni temu  do Xboxa series X z tej promocji z ich strony za 359 zł.

Na początku testowałem kilka żadne mi nie pasowały mimo ze audiofilem nie jestem ale po przejściu z PS4 i słuchawkach Sony PlayStation Wireless Headset Gold jakieś wymagania miałem . I tak SteelSeries Arctis 1 Wireless for Xbox po tych 2 dniach i łącznego używania 3-4 godziny max jestem mega zadowolony . Wszystko pięknie słychać można spokojnie grać. Szukałem czegoś zbliżonego do tych słuchawek od Sony i znalazłem w 99 % produkt podobny .Na początku stwierdziłem że muszą być to bezprzewodowe słuchawki bo cofać się na kable nie będę dla mnie czysta głupota ale jak kto woli.

Jedynie jeśli można tak ująć to jakość wykonania lepiej na nie uważać bo kto wie ile ten plastik wytrzyma. Na głowie prawie ich nie czuje co jest dużym plusem.
Wiec jeśli ktoś myśli o słuchawkach bezprzewodowych do xboxa to ten produkt chyba jest jednym z najtańszych i jednocześnie dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, michu86- napisał:

Nic nie pomogli, muszę czekac na jakies świąteczne promo o ile bedzie, ale pewnie nie wytrzymam i kupie zaraz te same tylko po kablu, bo w sumie ten kabel to mi nie przeszkadza az tak. (Sorry nie ogarnalem ze post pod postem)

Nie kupuj na kablu, no chyba, że lubisz jak zwierz z padem latać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...