Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam pewien wątek, gdyby ktoś tak jak ja ostatnio po zakupie TB 600 Gen 2 myslał ze przyszły mu wadliwe słuchawki.

 

Obecnie na XSX w przypadku konkretnych gier (np. AC Valhalla, WD Legion) występuje dość powszechnie problem z łącznością bezprzewodowych sluchawek oraz nowego pada do XSX. Objawia sie to trzaskami/zaburzeniem dźwięku w sluchawkach, które ustępują, gdy zamiast nowego pada podłączymy pada z XOS/XOX/Elite 1.


Szerzej jeat to opisane w w tym wątku.

 

U mnie problem zauważyłem jedynie w AC. We wszystkich innych grach słuchawki grają bardzo dobrze.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Xoltro napisał:

Weź te arctisy z Euro, nie ma co kombinować.

Odnośnik do komentarza

Siema a takie szybkie pytanie, jak się podłącza do Xboxa te steelseries arctis 7x? normalnie jak pada bez żadnych dodatkowych dongli na usb? Z góry dziękuję za odpowiedź. Do tej pory używałem słuchawek Sony mdr-ds6500 po optyku ale teraz jak optyk odpadł to puszczam przez tv i dopiero na optyk ale coś tak od czasu do czasu tnie się dźwięk na dosłownie ułamek sekundy ale strasznie to wkur....

 

A i jeszcze jedno pytanie te 9 nie są lepsze ?

Pozdro !!

Edytowane przez zajudzony
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, zajudzony napisał:

Siema a takie szybkie pytanie, jak się podłącza do Xboxa te steelseries arctis 7x? normalnie jak pada bez żadnych dodatkowych dongli na usb? Z góry dziękuję za odpowiedź. Do tej pory używałem słuchawek Sony mdr-ds6500 po optyku ale teraz jak optyk odpadł to puszczam przez tv i dopiero na optyk ale coś tak od czasu do czasu tnie się dźwięk na dosłownie ułamek sekundy ale strasznie to wkur....

 

A i jeszcze jedno pytanie te 9 nie są lepsze ?

Pozdro !!

Pierwszy post. 7X podłączysz za pomocą dongla usb, tym samym będą działać też np. z PS5, a 9X bezprzewodowo przez Bluetooth czy raczej Xbox Wireless tylko z Xboxem, no chyba że podłączysz się do TV.

Odnośnik do komentarza

Arctisy 7x mam, moim zdaniem bardzo dobre, tak samo jak kolega powyżej polecam do nich wykupić atmosa, wiadomo ze to nie ma nic wspólnego z prawdziwym głośnikowym dolby atmos, ale kierunkowość dźwięku jest o wiele lepsza niż na standardzie. Słuchawki fajne, do dongla trzeba dać na kabelku, który jest w zestawie, bo ma kształt taki żeby pasowal do komórki i bez kabla nie wejdzie w port w konsoli (ale spokojnie można go wpiac i schować za konsolą).

Odnośnik do komentarza

7P nie będą działać bezprzewodowo z Xboxem.

 

Testuje teraz na zwykłych słuchawkach DTS i Dolby i na razie wygrywa zdecydowanie... DTS. Dźwięk przy DTS jest głęboki i czystszy niż w Atmosie. Przy zwykłym „Stereo bez kompresji” nie czuje większej różnicy między tym a Dolby, ale DTS to już inny poziom. Testowane na Battlefieldzie V.

 

Dawać mi te 7X, jestem ciekaw jak tam to się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...