Skocz do zawartości

Słuchawki dla Series X | S - patrz pierwszy post


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał okazję testować te słuchawki? 

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-arctis-3-czarny.bhtml

Fajna cena, przymierzam się do kupienia..

 

I czy ktoś wie czym się różnią zachwalane tutaj Arctics 7x od 7? Bo w sumie na 7 w Euro też jest spoko cena, więc rozważam :P

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-arctis-7-czarny.bhtml

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.11.2020 o 12:52, seb.maz napisał:

Mam problem ze słuchawkami arctis 9x, kiedy ich używam to zawsze przy próbuje wyłączenia konsoli z pada, rozłącza mi go. Konsola nadal pozostaje włączona i pad nie reaguje. Próba parowania nic nie daje, dopiero jak odłącze od sieci zaczyna wszystko działać, ale nie muszę już  parować pada. Próbowałem też przed wyłączeniem konsoli wyłączać najpierw słuchawki, ale było to samo. Wogóle to raz też mi się zawiesiły, było słychać tylko szum i na nic nie reagowały, musiałem zdjąć te gąbki i je zresetować. 

Mam identycznie, nie używam ich od wtedy. Może za jakiś czas coś z tym zrobią.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Shago said:

Czy ktoś miał okazję testować te słuchawki? 

https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/steelseries-arctis-3-czarny.bhtml

Fajna cena, przymierzam się do kupienia..

Tak, mam je w uproszczonej wersji console edition. Jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku w grach, z wysuwanego mikrofonu, prostoty obsługi (tylko mute i pokrętło głośności, oba działają idealnie), jakości wykonania i przede wszystkim wygody, bo ich unikatowa konstrukcja naprawdę się sprawdza nawet przy dłuższych sesjach. Na pewno polecam z przewodowych i chętnie pozostanę przy marce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Shago 7x będą działać bezprzewodowo z xboxemi każdym urządzeniem, a to dzięki adapterowi usb, 7 natomiast będą działać z xboxem ale podłączone po kablu do pada,

 

ja ostanio mega duży research zrobiłem odnośnie słuchawek xD imo jedyne warte polecenia bezprzewodowe słuchawki to:

Arctis 7x, Arctis 9x, HyperX CloudX Flight, LucidSound LS35X, Turtle Beach Stealth 600/700 gen 2

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Shago napisał:

@kubson A kojarzysz może, czy jak podlączę 7x/9x bezprzewodowo do Xboxa, to będzie na nich również dźwięk podczas oglądania filmów? 

7x nie ma w Euro niestety, ale w sumie jest 9x.. :kaz:

Moje 9x wykrywa również tv, dźwięk jest identyczny jak na konsoli. Po prostu po włączeniu Arctis, telewizor pyta czy chce nawiązać połączenie. 

Warto też zaiwestwac w Dolby Atmos, który jeszcze bardziej podkręca dźwięk w tych słuchawkach. 

 

Odnośnik do komentarza

a np tak tego dongla od arcticsów 7x połączycie do AVR to będzię działać i na konsoli i na TV?. W sumie to fajnie jak można by było mieć jedne bezprzewodowe słuchawki które by działały na konsoli, TV, lapku bez potrzeby podpinania za każdym razem dongla, istnieją w ogóle takie słuchawki?

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce taniej steel seriesy to wpiszcie na stronie przy koszyku kod WACKY12 - zniżka 15%

 

9X kosztują wtedy 783zł, a 7X 703zł.

 

19 minut temu, 20inchDT napisał:

Sprawdze jutro tego sonica. Jakie gry zrobily na was najwieksze wrazenie?

 

te które mają Dolby Atmos - Modern Warfare, Gearsy 5, Battlefield V

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...