Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Bazując na tym co pokazali, jedyne o co można się martwić to czy gra nie będzie za krótka, no i czy nie przesadzili z tym podziałem szczelanie/walka ręcz (niby ma być 50/50), to pewnie kwestia co kto lubi ale walka wręcz z takim ścierwem średnio mi się widzi. Zobaczymy w praniu. Natomiast cały klimat i otoczka to będzie petarda, pan Schofield ma moje pełne zaufanie i pieniążki. I oby dłubali już kolejną część.

Odnośnik do komentarza

wolę żeby była krótka niż na siłę wydłużona. kończę Strażników Galaktyki i gra jest tak na siłę wydłużona, że rzygać się chce :bad: nie ma nic gorszego. z kolei obawiam się żeby gra samą walką nie stała (bo głównie ją pokazują) a znalazło się miejsce na eksplorację i "zagadki"

 

tak dla potwierdzenia, pe order na xbox one jest 3-4 dychy tańszy na series. rozumiem, że smart delivery tak czy siak zadziała więc jedyna różnica to informacja na pudełku? i więcej danych do zassania?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Słupek napisał:

tak dla potwierdzenia, pe order na xbox one jest 3-4 dychy tańszy na series. rozumiem, że smart delivery tak czy siak zadziała więc jedyna różnica to informacja na pudełku? i więcej danych do zassania?

 

Smart Delivery jest opcją, z której mogą skorzystać wydawcy. W tym przypadku musisz kupić wersję dedykowaną dla Series X/S.

 

 

Co do długości, dla mnie może to być 6-8 godzin jak w Dead Space czy Residentach. Ważne żeby jakość się zgadzała.

Edytowane przez Bigby
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Też mam duży backlog ale tak szczerze, to na ile gierek naprawdę czekałem w tym roku? Elden Ring, Dying Light 2 (okazał się zawodem, więc olałem) Xeno3, jakieś mniejsze produkcje w gamepassie i to w sumie to na tyle? Potrafię przełożyć ważne tytuły nad backlog, bo to z nich człowiek ma chyba jednak najwięcej radości i wspomnień.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zwyczajnie nie traktujcie backlogu jako coś co trzeba koniecznie wyczyścić przed zakupem kolejnej gry.

To wasza biblioteka tytułów, w które możecie ale nie musicie kiedyś zagrać. Jeśli na horyzoncie jest coś, na co długo czekaliście albo w jakikolwiek sposób was interesuje, czemu się nie skusić (jeśli finanse nie są problemem, a sama gra nie jest potworem technicznym)?

 

Częścią zabawy jest też uczestniczenie w dyskusji na etapie największego ruchu w temacie, czy ogólnie w internecie. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Crazy Horse napisał:

 

Ale gry starzeją się szybciej i gorzej, niż my i trzeba to też mieć na uwadze w przypadku zbyt długiego zwlekania.

 

 

To też zależy na co się składa taki backlog. Jeśli to starsze produkcje, dodatkowe kilka lat jakie przesiedzą na koncie już nic nie zmienią. Będą tak samo (nie)grywalne. ;)

 

W moim przypadku bez znaczenia, bo jeśli dana produkcja mnie kiedyś zainteresowała, przeboleje gameplayowe ułomności. Do dziś wracam do gier sprzed 10-20 lat.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Bigby napisał:

Zwyczajnie nie traktujcie backlogu jako coś co trzeba koniecznie wyczyścić przed zakupem kolejnej gry.

To wasza biblioteka tytułów, w które możecie ale nie musicie kiedyś zagrać. Jeśli na horyzoncie jest coś, na co długo czekaliście albo w jakikolwiek sposób was interesuje, czemu się nie skusić (jeśli finanse nie są problemem, a sama gra nie jest potworem technicznym)?

 

Częścią zabawy jest też uczestniczenie w dyskusji na etapie największego ruchu w temacie, czy ogólnie w internecie. 

Ja jako Gamer zapalony mam wypasionego excela z backolgiem (gdzie wrzucam tylko gry zaczęte albo zakupione/zainstalowane), trackingiem gier ukonczonych, top 100 itp.

 

Jestem w stanie, jeżeli chodzi o sam backlog mieć w nim do 10 (z reguły 4-5) rozgrzebanych gier i raczej do znakomitej większości wracam. Najgorzej z grami z gamepassa/ ps extra, bo wiadomo, one znikają i potem trzeba płacić dodatkowy $$, żeby je ukończyć, dlatego nigdy nie przekonam się do abonamentów tego typu na dłużej. Ale Callisto czy Ragnarok to oczywiście top prio :D. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Najgorzej z grami z gamepassa/ ps extra, bo wiadomo, one znikają i potem trzeba płacić dodatkowy $$, żeby je ukończyć, dlatego nigdy nie przekonam się do abonamentów tego typu na dłużej. Ale Callisto czy Ragnarok to oczywiście top prio :D. 

 

Dlatego najciekawsze gry z takich usług zwyczajnie kupuje, chociaż z drugiej strony nigdy nie zdarzyło mi się zwlekać tak długo z przechodzeniem czegoś, że zniknęło z abonamentu. :sonkassie:

 

I tak jak mówisz, są gierki które trzeba mieć day one i zagłosować portfelem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...