Skocz do zawartości

The Callisto Protocol


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

DLcki do takich gier, stricte single player 10h experiejs, bleh, nie spodziewałem się, że nowe studio zacznie od takiego rozlewu gówna... Jeszcze rozumiem, jakby to było samo story dlc, ale inne pierdoły - no mogli sobie odpuścić i robić drugą część po prostu, albo dodatek standalone. 

 

I tak kupię jak recki będą ok, bo uwielbiam te klimaty, ale zjebali po całośći z tymi animacjami :D. 

W dniu 24.11.2022 o 12:39, Bigby napisał:

Przecież te praktyki są w branży od 10-15 lat.

Ostatnio jest ich mniej, nieco mniej niż generacje temu, przynjamniej w grach single player. Tym bardzije boli, że "nowi" gracze typu to studio od Callistio zaczęli od takich dumnych praktyk, to już mogli to SP zapowiedzieć po releasie :D.  

 

Marketingowców, czy ktokolwiek to wydał, powinni jak najszybciej spakować w kartony i wysłać do EA :D. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał:

:notsure:

 

Na YT latają już lets playe jprdl.

To chociaż autora mozna o odczucia zapytać i nie czekać na recki w dniu premiery xD

Włśnie obczaiłem kontrolnie pare sekund na yt i albo oślepłem albo nie ma dynamicznego oświetlenia bo npc cieni nie maja tylko w specjalnie oswietlonych miejscach rzucaja cień:balon:

Jakby ktoś dokladnie oglądał letsplay to niech sie wypowie na ten tema będe wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Szermac napisał:

:notsure:

 

Na YT latają już lets playe jprdl.

To chociaż autora mozna o odczucia zapytać i nie czekać na recki w dniu premiery xD

 

Mi nawet gdzies mignelo jak jakis Polak na grupie fb pisal ze gre juz skonczyl, ale zdaje sie ze nie ma jeszcze patcha day1 dostepnego wiec podobno bylo troche bugow. Znowu bedzie trzeba przegladac neta z zamknietymi oczami przez najblizsze 2 tygodnie :/.

Odnośnik do komentarza

Dżizas, przewrażliwieni na te spoilery jesteście trochę. W grę się gra, z płyty się instaluje na dysk, cyfra jest w gigabajtach liczona, a pistoletem się strzela. O NIE, NIE PSUJ MI GRY

 

Polecam doinstalowanie wtyczki blokującej spoile do przeglądarki, bo już w przypadku Ragnaroka ten płacz o spoilery był nieznośny, tutaj zaczyna się to powtarzać po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Dżizas, przewrażliwieni na te spoilery jesteście trochę. W grę się gra, z płyty się instaluje na dysk, cyfra jest w gigabajtach liczona, a pistoletem się strzela. O NIE, NIE PSUJ MI GRY

 

Polecam doinstalowanie wtyczki blokującej spoile do przeglądarki, bo już w przypadku Ragnaroka ten płacz o spoilery był nieznośny, tutaj zaczyna się to powtarzać po raz kolejny.

 

Spoiler

W grze się ginie. Często brutalnie.

 

 

Sam obczaiłem trochę początku gry kilka dni temu. Wygląda bardzo zacnie, jak na AAA przystało. Ani trochę nie boję się o recenzje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...