Skocz do zawartości

Back 4 Blood


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wczoraj godzinke w bete no i nie podoba mi się :(. Jakieś tkie to za wolne. Niby trochę tego L4D2 vibe jest ale za mało. Wszystko jakies takie ślamazarne. Pomijam, że trafiłem na ziomeczków którzy początkowo grali druzynowo ale od 3 etapu biegali juz randomowo z dupy olewają współpracę co skonczyło sie failem (ale to oczywiscie nie minus gry tylko dzbanów dołączających do rozgrywki). 

 

Grafika jakas taka cross genowa ale nie specjalnie mówie tutaj o obecnej i poprzedniej generacji tylko jeszcze wstecz. Nie podoba mi się system kart i nie podoba mi się kosmicznie szybko męcząca się postac podczas sprintów co moglby poprawic bo bez tego nawet ciezko mówic o jakimkolwiek tempie akcji. Na razie jestem na nie. Poczekam na fulla i zobaczymy czy jakies wnioski z bety wyciągnęli. Jak nic lub niewiele poprawią to zapowiada się zawód roku :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A ja własnie nie mam czasu na ustawki dlatego gra poleci z dysku aż nie będzie patcha pod SP. Pograłem chwile wczoraj i pomimo ze L4D2 nadal bardziej mi się podoba to brakuje mi takich gier. Obawiam się, że bez lepszych kart może być zbyt ciężko w późniejszych levelach dlatego nie ma sensu grać z botami. Oby coś się w tej kwestii zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie chociażby dlatego, że boty wczoraj zachowywały się duzo lepiej i logiczniej niż randomy z jakimi spotkałem się w becie. Nie mam czasu i ochoty planowac grania i umawiać się ze znajomymi. Doświadczenie online podczas grania z ekipą która nie jest zgrana może być dużo bardziej frustrujące niż z botami. Chciałbym odblokowac nowe rzeczy a teraz się nie da. Tylko i aż tyle. 

 

@Bielik Jeżeli masz naprawdę zgraną ekipę i dużo czasu na ustawki z nimi to zazdro. Ja SP albo wcale. Coopy to juz tylko kanapowo przy piwie a tutaj tego chyba nie ma ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...