Skocz do zawartości

Back 4 Blood


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak, zaczęliśmy na tym 'normalu' i dostaliśmy w pizdę bez dobrych kart więc tutaj to najpierw przejście na najniższym poziomie, zdobycie kart dobrych, a potem dopiero wyższy poziom.

 

Ogólnie to zadziwiająco dobrze się gra w czteroosobowym coopie jak ma się pełną komunikację i współpracę. Misje są raczej krótkie, przynajmniej te w 1 rozdziale, a same plansze jak na razie od razu przypominają te z L4D. Ale dalej uważam że L4D miało ciutkę lepszy gameplay, czy to w kwestii strzelania czy walki wręcz. No i sam system AI/hordy imo był lepszy bo tam specjalne zombiaki jak sie pojawiały to była lekka panika a tutaj to sie przyzwyczaiłem szybko bo podczas każdego etapu jest ich od groma. Przez to zamiast traktować ich jako jakieś wyzwanie i fajne urozmaicenie, traktuję ich już jak zwykłych mobków. Nie jestem jeszcze przekonany do tego systemu kart ale no zobaczymy jak pogram dłużej bo na razie jestem pod koniec 1 rozdziału.

Odnośnik do komentarza

Progres z szybkiej gry granej u innych przenosi się do naszej kampanii ? Brakuje mi chyba dwóch misji z 1 aktu do zrobienia z samego początku, ktoś chętny pomóc ? Bez sensu że bez nich nie mogę do nikogo dołączyć kto jest w drugim akciem

Edyta: chyba właśnie widzę że nie xD ale bezsens

Odnośnik do komentarza

Zrobilem pol weterana i dalej bede szedl raczej w koszmar, bo zaliczy mi to srodkowy poziom z automatu. Jak jeszcze normala mozna przejsc z botami w miare luzno (2os+2boty), tak koszmar to juz raczej bede celowal 3 os + bot albo nawet cala ekipa. W gruncie rzeczy gra jest niesamowicie losowa na wyzszysch poziomach, bo modyfikatory potrafia wrzucic ogra na samym poczatku etapu, to na prawde komunikacja robi tu wszystko. Ogladalem w ramach przygotowania sporo podejsc na koszmarze, to przy synchronizowaniu dzialan (full team moze miec nawet 12 rurobomb) i dobrej znajomosci leveli (gdzie wyczyscic do zera, gdzie rushowac itd) to jest to do ugryzienia przy obecnym zbalansowaniu, chociaz nie ukrywam ze licze na interwencje devów. Mi do szczescia wystarczyly by bardziej logiczne spawny, bo jak mi mutant wylazi z pokoju bez okien ktory przed chwila wyczyscilem to mnie rece opadaja :D

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Rillas napisał:

Mi do szczescia wystarczyly by bardziej logiczne spawny, bo jak mi mutant wylazi z pokoju bez okien ktory przed chwila wyczyscilem to mnie rece opadaja :D

Może tylko ja tak mam ale jak graliśmy to często mi się wydawało że jakiś stworek/ki respawnowaly się dosłownie i nagle na moich plecach. 

Odnośnik do komentarza

Ta, przy kartach ze zwiekszonym spawnem poszczegolnych mutantow to jest to wrecz normalne. Dodatkowo sa miejsca, w ktorych w ogole po wyczyszczeniu nic nie spawnuje, sa takie gdzie masz jakies losowe ciagle spawny albo jeszcze takie (jak statek) gdzie masz endless spawn. I to tez trzeba wiedziec kiedy mozna sobie pozwolic na lizanie scian a kiedy nie. @Szymek mam nadzieje, ze jeszcze sie wkrecisz na dobre i jakos mnie przeciagniesz przez ten koszmar :D

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bielik napisał:

Aż ciężko uwierzyć, nie dość że gra poziomem daleko stoi od l4d to jeszcze matchmaking daje dupy.

gra jest do sprawdzenia w gamepassie, ta liczba ma jeden problem bo nie ważne czy grałeś 5minut czy 20h jesteś tak samo liczony

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...