Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem wieczorem i dzisiaj rano w 60fps i BIJE SIĘ W PIERŚ. Jednak 60 fps robi ogromną różnicę. Oczy nie bolą i obraz żyleta. Nawet te doczytujące drzewa nie przeszkadzają tak jak myślałem. Zresztą pewnie to naprawią, a i mam nadzieję, że ulepszą jeszcze oprawę w 60fps. Imo grafa to raczej szczyt możliwości poprzedniej generacji, a nie nextgen, dlatego właśnie liczę na poprawę. Powinno być strikte robione 60fps na XSX i skupienie się na tej wersji, a 30 nie powinno nawet być.

Co do gry to coraz więcej różnych bugów mi się zdarza. Czasem przejazd przez fotoradar czy wyskok mi w ogóle nie zalicza, a i odległość jest często źle liczona, bo piszę przykładowo 3km, a jestem na mecie 2 sekundy później. Głównie w tych historiach. Online na razie nie testuje, bo czytałem że są problemy, ale jak ogarnę wszystko solo, to pewnie wbije obbadać. 

Edytowane przez Donatello1991
  • Plusik 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Do dragów to się nadaje Taycan z Welcome Packa, ma przejebane przyspieszenie.

 

A AI oszukuje jak miło, nic nie poprawili w tej kwestii, zakręty pokonują na szynach, jak odjadą trochę, to nie da się ich dogonić. Lepiej dłuże wyścigi grać słabszymi samochodami, przynajmniej wtedy tego tak nie widać.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ryo-San napisał:

Pro czyli przedostatni i widok tylko ze środka. Chociaz giereczka będzie calakowana więc trzeba będzie zmęczyć 6 wyścigów na niezwyciężonym czyli ostatnim poziomie. Ogólnie to poziom trudności jest bez dwóch zdań wyższy niż w FH4 do tego IMO trochę zyebali z driveatarami. W FH4 też grałem na tym samym poziomie trudności i fajne było to że nawet na takim poziomie driveavatary czasami popełniały błędy. Ktoś tam wypadł z trasy, ktoś przywalił w drzewo, kogoś obróciło o 180 stopni etc. Nawet jadąc w środku stawki zawsze była szansa na błędy przeciwników a co za tym idzie na wygraną. Tutaj driveavatary jeżdżą jak po sznurku, jak automaty - bezbłędnie. Nawet najmniejszy nasz błąd i można robić restart. 


 

To calaka nie wbije :kaz:

Gram jak totalny lamus :sapek:

Na prawie najniższym poziomie, kamera za autem albo jadę z widokiem w asfalcie- ze zderzaka. Włączone mam ABS itd, linia i cofanie.

Zycie mnie stresuje, praca mnie stresuje i nie po to odpalam gierkę żeby się tam jeszcze stresować. A czasu tez co kot napłakał, wiec jakbym miał powtarzać wyścigi bo nie wszedłem w checkpoint, to tak średnio wrecz słabo.  

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, easye napisał:

Tak, na pewno naprawia kod sieciowy, który nie działa od pierwszych części. Prędzej serwery opustoszeją jak w każdej poprzedniej.

Co Ty pieprzysz?
 

W czwórce do czasu premiery piątki było sporo osób na serwerach dzięki stałemu wsparciu Playground.

 

Pierwszy raz jest sytuacja, że przed premierą gra ponad milion graczy, a teraz gdy jest normalna premiera to nic dziwnego, że serwery nie wyrabiają.

1 minutę temu, second napisał:

Działa Wam sklep forzathon?

On nie działa od wczesnego dostępu. Pewnie wraz z wejściem pierwszego sezonu pojawi się opcja, żeby do niego zajrzeć.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, iluck85 napisał:


 

To calaka nie wbije :kaz:

Gram jak totalny lamus :sapek:

Na prawie najniższym poziomie, kamera za autem albo jadę z widokiem w asfalcie- ze zderzaka. Włączone mam ABS itd, linia i cofanie.

Zycie mnie stresuje, praca mnie stresuje i nie po to odpalam gierkę żeby się tam jeszcze stresować. A czasu tez co kot napłakał, wiec jakbym miał powtarzać wyścigi bo nie wszedłem w checkpoint, to tak średnio wrecz słabo.  

Lancer w klasie A i wyścigi przełajowe i można spokojnie wbijać tego achiva.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, iluck85 napisał:


 

To calaka nie wbije :kaz:

Gram jak totalny lamus :sapek:

Na prawie najniższym poziomie, kamera za autem albo jadę z widokiem w asfalcie- ze zderzaka. Włączone mam ABS itd, linia i cofanie.

Zycie mnie stresuje, praca mnie stresuje i nie po to odpalam gierkę żeby się tam jeszcze stresować. A czasu tez co kot napłakał, wiec jakbym miał powtarzać wyścigi bo nie wszedłem w checkpoint, to tak średnio wrecz słabo.  

 

Przecież masz cofanie czasu, mój 6 letni syn gra bez asyst "bo się nie da driftować", tylko tor jazdy na zakrętach i brak zniszczeń bo często musiał samochody zmieniać:)

Połowę z naszego progresu on zrobił. Ostatnio był zły, że nie zmieniłem mu poziomu trodności i wszyscy mu odjeżdżali to pozbierał trochę tablic.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, iluck85 said:


 

To calaka nie wbije :kaz:

Gram jak totalny lamus :sapek:

Na prawie najniższym poziomie, kamera za autem albo jadę z widokiem w asfalcie- ze zderzaka. Włączone mam ABS itd, linia i cofanie.

Zycie mnie stresuje, praca mnie stresuje i nie po to odpalam gierkę żeby się tam jeszcze stresować. A czasu tez co kot napłakał, wiec jakbym miał powtarzać wyścigi bo nie wszedłem w checkpoint, to tak średnio wrecz słabo.  

 

Po pracy mam podobnie, gram na relaxie, wchodze w wszystkie zakrety na recznym i wychodze driftem, (najlepiej 4WD Ferarri 288 GTO bo uwielbiam)

Odnośnik do komentarza

Jest opcja z farmieniem Super Wheelspinów jak ktoś chce sobie przyspieszyć zdobycie pieniędzy na domy albo jakieś auta 

1. Kupujemy Willys Jeep za 40k

2. Wbijamy mu 5 skill pointów car mastery żeby dostać super wheelspina

3. Sprzedajemy Willys Jeep

4. Powtarzamy

 

I jeszcze ze sprzedanych aut refundują nam skill pointy :kaz:

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...