Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nawet nie ma Subaru w wyborze aut do kupienia, a najlepsze jest to, że przed chwilą kupiłem sobie rekomendowaną Suprę, oczywiście jej nie tuningowałem, bo każda zmiana od fabrycznej powoduje pojawienie się tego wkurwiającego komunikatu...
No i nie miałem żadnych szans - drivatary na Highly Skilled (normalnie tak gram anyway, ale tu są ustawione na sztywno) i już na pierwszej prostej wącham kurz i spaliny, nie mając szans dogonić ich już do końca.
Wyszedłem więc wkurwiony, ale chciałem spróbować ostatni raz - wybieram tę samą Suprę, zupełnie nie stuningowaną, oprócz skórki zupełnie niezmienioną, sklepową, a tu komunikat, że auto może być nieodpowiednie.
Nosz kurwa, co to za debilizm? :facepalm:

Odnośnik do komentarza

Zaliczyło, więc możliwe, że ten komunikat o "nieodpowiednim samochodzie" był z troski o gracza (w sensie, że fura może niedomagać), aniżeli z faktycznego wyboru złej fury do wymaganej klasy.
Najprawdopodobniej chodziło o jazdę w terenie, bo pierwszy wyścig był prawie całkowicie rozgrywany na szutrowej nawierzchni i moje Porsche 718 Cayman GT (mimo większego niż fabryczne zorientowania na offroad) faktycznie niedomagało (stąd 6. pozycja bez szans na coś lepszego).
W dwóch pozostałych wyścigach było dużo więcej asfaltu i wygrałem bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Ok panowie gdyby ktoś chciał się ustawić na konwój do Horizon Arcade to pingujcie mnie i wpiszcie swoje GT pod postem to będę aktualizował listę. Powiedzmy że jeżeli uzbiera się ekipa to polecimy za tydzień w sobotę wieczorem. Nie musi być 12 osób ja od siebie z klubu spokojnie kilka osób mogę ogarnąć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem o to zapytać, ale widzę, że już wyjaśnione :frog:
I to jest właśnie problem z tymi pieprzonymi GAASami - nayebali tego wszystkiego, ale sporo z tego nie działa jak powinno, albo wcale (sklep, Arcade, to wyzwanie z Showcasem).
W sumie obydwa te samochody już zdobyłem, ale żal punkcików, które pewnie przydadzą się w ostatecznym rozrachunku na koniec wszystkich serii.
I tak już straciłem sporo na niezrobieniu tego pre-sezonu w całości.

Odnośnik do komentarza

No gra jest zbugowana i ma dziwne rozwiazania czasem. Do arcade dolacza, ale to sa jakies shadow session. Na mapie jestem sam, ale widze ze sie pkt nabijaja. Nie wiem nawet dlaczego tak jest. Powinno byc skalowanie do ilosci graczy. Dwa dni temu, przez pol dnia, nie moglem do zadnego pvp dolaczyc, bo jakies bledy wyskakiwaly non stop. Jak juz dolacze, to 8 na 10 razy, wyscigi sa juz w trakcie. Pomijam brak grania konkretnej trasy, od razu trzeba 5 lol.

 

Sklep to nie wydaje mi sie zeby komukolwiek dzialal. Ciagle komunikaty o rozlaczeniu to juz norma. Albo robie wyscig i nagle wszystkie checkpointy zniknely. Ale jade dalej. A przed sama meta, komunikat ze ominalem i mnie respawnuje jakies 10 metrow wczesniej. Gdzie zakladam, ominalem checkpoint duzo wczesniej. No i wyscigu nie dalo sie skonczyc.

 

Dawanie do tygodniowych osiagniec wyscigi, gdzie trzeba sie zmagac z gownianym AI na unbeatable to tez porazka. 

 

Gram dalej, ale poziom soli podnosi mi sie z dnia na dzien.

 

 

Odnośnik do komentarza

Pewnie te największe bugi i nieprzemyślane decyzje szybko naprawią.

 

Gracie z linią hamowania czy ją wyłączacie. Jest bardzo fajnie zrobiona ale zarazem ułatwia. Z drugiej strony tutaj jest mnóstwo tras w związku z czym nie ma jak się ich nauczyć i czasem można jakiś zakręt przelecieć xd.

Odnośnik do komentarza

W solo rzeczywiście chyba wszystko działa normalnie. Online po prostu wymaga doszlifowania, wiadomo, że wszystko co najważniejsze (gameplay, grafika, mapa) zasługuje na najwyższe noty. Natomiast ponieważ te funkcje online są zawsze tak podkreślane i mają być dużą częścią gry, marudzenie o ich działanie jest czymś normalnym.

 

Jak dla mnie to czasem oni za bardzo kombinują. Zostawiliby zabawę we wspólne jeżdżenie po mapie i robienie wyzwań jak w Burnoucie Paradise, a obok oldschoolowe multi z wyścigami z menu oraz zwykłym lobby i nawet bym wolał taką formę.

Odnośnik do komentarza

@MaiorZero Pisałem wcześniej, że też mi się kilka razy wydawało, że wpadło losowanie, a w menu pusto :dunno:

 

Jeszcze odwołuję to, co pisałem o konieczności przeskoczenia wszystkich stacji, aby powrócić do obecnie słuchanej.

Protip

Spoiler

Wystarczy w opcjach przypisać jakiś przycisk do funkcji "poprzednia stacja" i włala, możemy skakać w lewo i w prawo. Brawo ja :facepalm:

 

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...