Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, balon napisał:

Dobrze, że pierwsze co wyłączam w filtrach wszystkie społecznościowe pierdy, battle royale  itp smrody, do tego tryb solo i nie mam (nie zauważam) praktycznie żadnych bugów i cieszę się niezmąconym funem. 

 

No cudowna gierka. 

Ja mam podobnie, nie mam pojęcia  o co chodzi w tych całych sezonach, aspektach społecznościowych i graniu online.

 

Ja po prostu jeżdżę sobie po Meksyku, zwiedzam i ścigam się w swoim tempie i bawie bardzo fajnie.

 

I to jest właśnie bardzo spoko, bo Horizon to olbrzymia piaskownica w której każdy może się bawić jak mu się podoba.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Tyle, że formuła już się tak mało zmienia że ja po niecałych 20h czuje znużenie. 

Będę wracał z doskoku bo to wciąż najlepszy racer na rynku, no ale gram w serie od początku, spędziłem sporo godzin na PC w 3ke i 4ke i 5 raz skopiowana zawartość w odświeżonym settingu mało mnie jara.

 

Nie wiem skąd te oceny, mamy produkt, w którym na premierę nie działa online, serwery się wysypują, a całą resztę znamy wręcz na wylot z poprzednich czesci. Nawet Anna przed wyścigiem mówi "wiem że niedawno miałeś podobny wyścig w Anglii, ale uważaj na tego maszynistę!". Wyścig z pociągiem, motorami, samolot nad głową i wracamy do Ubi znaczników - ziew.

 

 

 

 

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to, że się ścigamy, tylko o aktywności kopiuj wklej, o samochody które znamy od 10lat, o pokazówki które od 3 części są takie same.

 

No czekamy na DLC i kolejny wyścig z pociągiem. Niech będzie:

 

8/10 maks od weterana.

10/10 dla kogoś kto zaczyna przygodę z Horizon.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem podobnie jak easye przy czwartej części, gdzie spędziłem 20h i po prostu odłożyłem grę na cyfrowa półkę bo "czwarty raz to samo", potem po kilku miesiącach kupiłem dodatki i spędziłem w grze najwięcej godzin z wszystkich Godrizonów. 

 

Wiec jeśli ktoś nie czuje frajdy, to dobrze jest nie grac na siłę i po prostu zrobić sobie przerwę i wrócić do gry kiedy najdzie ochota ;) festiwal poczeka

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, easye napisał:

spędziłem sporo godzin na PC w 3ke i 4ke i 5 raz skopiowana zawartość w odświeżonym settingu mało mnie jara.

 

Nie wiem skąd te oceny, mamy produkt, w którym na premierę nie działa online, serwery się wysypują, a całą resztę znamy wręcz na wylot z poprzednich czesci.


Casus wielkich marek i ich kontynuacji - minimum 8/10 za sam tytuł, co jest trochę smutne, ale tak wygląda rzeczywistość w gierkowie.
W sumie jeszcze te 8/10 bym zrozumiał, ale jak ktoś daje 10/10 tak zabugowanej ubi-gierce (bo nie oszukujmy się - to jest ubi-gierka ścigałek), będącej ledwo DLC do poprzednich części to coś wyraźnie jest nie tak.

  • WTF 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Jakie dlc co wy ćpacie. Zupełnie inny setting niż 4. No i co złego w tym samym ja chcę żeby fh6 nadal była tym samym. Nadal żebyśmy się ścigali. Aha i chce żeby kolejny donkey kong to było też skakanie w prawo po banany a w kolejnym tetrisie żeby nadal klocki w dół leciały i wiecie co oni mnie słuchają i tak będzie. Po co zmieniać dobry gameplay loop?

Jeszcze Wredny tu przyszedł, że znudzony, a cały rok posiadania xboxa ogrywał od początku forze horizon 1, 2,3 i 4 żeby potem fabułę 5 skumać.

  • Plusik 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza






Casus wielkich marek i ich kontynuacji - minimum 8/10 za sam tytuł, co jest trochę smutne, ale tak wygląda rzeczywistość w gierkowie.
W sumie jeszcze te 8/10 bym zrozumiał, ale jak ktoś daje 10/10 tak zabugowanej ubi-gierce (bo nie oszukujmy się - to jest ubi-gierka ścigałek), będącej ledwo DLC do poprzednich części to coś wyraźnie jest nie tak.


Napisał typ broniący GTA Trylogy...

"I co ja poradzę, skoro mi się podoba i jestem pod ogólnym wrażeniem tego, że takiemu starociowi wystarczył lekki graficzny lifting, 60fps (około) i znów miodnością oraz klimatem zabija 90% dzisiejszych tytułów."

[mention=42158]rozi[/mention], masz kumpla polityka
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie mogę, jak mnie wkurwiają ci enpece. Wszyscy tacy sami - rozwrzeszczani, hiperaktywni, strasznie irytujący. I jeszcze co chwila zawracają dupę. Jebane ameby. Najgorszy jest ten ekran z naklejkami. Jadę sobie, wbijam comboski, a tu jakaś tępa dzida dzwoni "woah, ziomuś, nie tak szybko - pora wybrać kolejny event". Tak mnie te głąby irytowały, że w końcu wyłączyłem audio dialogów. Niestety to nie pomogło - z jakiegoś powodu nadal są głosy postaci w filmikach :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, devilbot napisał:

Jeszcze Wredny tu przyszedł, że znudzony, a cały rok posiadania xboxa ogrywał od początku forze horizon 1, 2,3 i 4 żeby potem fabułę 5 skumać.


Jedynka i dwójka to inne tytuły, zupełnie inaczej skonstruowane i wyglądające inaczej - zastój zaczął się od trójki wzwyż.
No i FH3 oraz FH4 ledwo liznąłem, więc ich nie można brać pod uwagę w moim rzekomym znudzeniu formułą.
A jakby zrobili FH6 bliżej tego, co oferowała jedynka to pierwszy bym 10/10 wystawił (no i jedynkę ogrywałem w zeszłym roku).
 

2 minuty temu, devilbot napisał:

Oho porównujemy teraz Forze Horizon 5 z Cyberpunkiem.

 No to porównam do Diablo II Resurrected - podobnie serwery działają - lepiej? :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Wredny napisał:

To dobra gra, napisałem, że 8/10 nawet rozumiem, ale dyszka dla tak odtwórczego, zabugowanego programu to nieśmieszny żart, porównywalny z tymi maksymalnymi ocenami dla Cyberpunka 2077 (który też mógł się przecież podobać).

Jeśli chodzi o oceny w reckach to jest ten problem że każdy portal chce jak najszybciej ją umieścić, najlepiej przed premierą żeby nabić wyświetlenia i być tym portalem/kanałem na YT który jest pierwszy. A jak dostają kopie recenzenckie przed premierą to czasem nawet nie są w stanie ocenić np. trybu online bo nie jest aktywny (tak było w recenzji D2R w PSXie), nie mówiąc już o wytycznych które mówią dokładnie o czym możesz wspomnieć czy co pokazać (jak w CP2077). I tym sposobem są duże rozbieżności bo Ty oceniasz wszystkie elementy które dostałeś na spokojnie, a dziennikarzyna ogarnia jak najszybciej to co ma dostępne.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Przecież recenzenci normalnie grali online, serwery wyjebaly się na plecy kiedy ponad 8 milionów ludzi rzuciło się na grę i w sumie nie jest to żadne zaskoczenie, bo nie znam gry która wytrzymała takie oblężenie.

 

12 minut temu, łom napisał:

nie mówiąc już o wytycznych które mówią dokładnie o czym możesz wspomnieć czy co pokazać (jak w CP2077)

Wiesz cos o tych wytycznych w przypadku Forzy, czy to tylko twoje domniemanie?

Odnośnik do komentarza

W early accessie też było 8 milionów ludzi jednocześnie? Kurwa, jest prawie tydzień po oficjalnej premierze, a nie da się pojeździć normalnie ze znajomymi, o wielokrotnie wspomnianym Arcade nawet nie mówię. Mieli feedback od 5 listopada, a nawet day one patcha nie było. Trochę śmieszne i niepoważne.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, ASX napisał:

Wiesz cos o tych wytycznych w przypadku Forzy, czy to tylko twoje domniemanie?

Nie wiem (dla tego za przykład dałem CP2077), pisałem ogólnie odnośnie ocen w recenzjach, nie o FH5 w którą nie pogram bo występuje u mnie ten piękny błąd: "(both AMD and NVidia) system memory usage is very high causing performance degradation"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...