Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

W menu pauzy masz zakładkę, w której widać Car Pass. VIP nie powiadamia Cię w ogóle, tylko podwaja creditsy, a bon na darmowe auto wykorzystujesz przy płatności za furę (masz opcję zapłaty kredytami albo tym bonem właśnie). A, i w menu pauzy dostajesz komunikat, że wpadły Ci fury z lojalki za granie w inne części serii.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schabek napisał:

Ma ktos takie zwolnienia i przyspieszenia w trakcie swobodnej jazdy? To jest wina neta czy czego? Juz kilka razy mi sie przytrafilo :/ 

 

 

to wina problemów z serwerami. W czwórce tuż po premierze gdy serwery były przeciążone zdarzały mi się identyczne spowolnienia.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schabek napisał:

Ma ktos takie zwolnienia i przyspieszenia w trakcie swobodnej jazdy? To jest wina neta czy czego? Juz kilka razy mi sie przytrafilo :/ 

 

W 5 jeszcze nie grałem, ale w 4 miałem czasami tak samo. Pewnie jakiś mały lag związany z netem i serwerami.

Edytowane przez A_Bogush
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Rozi napisał:

Też rozwiązuje.

Jakich polach?

Spoiler

Takich jakby zrobionych przez UFO bo są na nich okręgi . Są na mapce w żółtej obramówce. Przynajmniej taki mi się wczoraj wydawało jak gra się otworzyła. Południowy zachód na mapie. 

@Luqat fury to znajduje się w fioletowych okręgach. W tych złotych też teraz? 

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szymek napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

Takich jakby zrobionych przez UFO bo są na nich okręgi . Są na mapce w żółtej obramówce. Przynajmniej taki mi się wczoraj wydawało jak gra się otworzyła. Południowy zachód na mapie. 

 

To część mapy po prostu.

 

Swoją drogą zmienili teraz zasady sezonowych wyzwań - trzeba je wykonać odpowiednimi samochodami, dla mnie sztos.

 

Polecam Pumę FE, niezły wariat:

 

 

20211105_133518.jpg

Odnośnik do komentarza

Po kilku godzinach mogę tę część porównać tylko do... Forzy Horizon 2. 

Najnowsza cześć obudziła we mnie nastolatka, który 24h na dobę myśli tylko o gierkach i odlicza czas do następnej sesji. 

Włączyłem ją bez hajpu, mając w pamięci zmęczenie Forzą Horizon 4, a tu taka niespodzianka. 

Wady są, małe pierdoły, które trochę wkurzają. Te same dźwięki w menu, część ikonek została odświeżona część nie,  pokazówka które zaliczyłem, to praktycznie kopiuj wklej z FH4, ale cała reszta to o jeju:obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Banan91PL napisał:

Mnie się bardzo kojarzy z 3 w Australi

 Chodzi mi o radochę, banana na mordzie i chęć pokazania tej gry każdemu. 

@Roziale ten TCS to wyłącz, bo to żadne ułatwienie, odbiera tylko kontrolę nad samochodem.

Generalnie w każdej grze, powinno być wyłączone i to najlepiej domyślnie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...