Skocz do zawartości

Forza Horizon 5


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rozi napisał:

Jazda Lancerem Evo w nocy po pustyni? Obsrywam się.

 

Ekspedycja z wjazdem na wulkan? Obsrałem się podwójnie.

Myślałem, że tylko mi się tak dobrze jeździ tym autem :obama:

Ale czekaj przecież nie mogę jeździć Lancerem, bo w garażu mam Sennę i Porsche Spyder  :(

 

Odnośnik do komentarza

Ja na początku sobie wymaksuje startową Corvettę, a potem przenoszę się na inne. Sam sobie będę stopniował progresik. Jezu jakie będzie kolekcjonowanko.

 

A wiecie, że można dawać gifty? Zostawiacie komuś samochód w stodole, i ktoś sobie go znajduje potem :)

Odnośnik do komentarza

Ewidentnie w takiej stylistyce letniego szaleństwa Horizon czuje się najlepiej, widać to od razu. Jakkolwiek uwielbiam FH4 tak tutaj nie ma co nawet zaczynać dyskusji, bo Meksyk >>>> UK, od pierwszych sekund. Różnorodność terenów, łomatuchno :fsg:

Odnośnik do komentarza

doczytywanie obiektów to jakaś kpina, w nowej generacji zwłaszcza na najmocniejszej konsoli sobie tego nie życzę :/ tutaj to poraża, mocno liczę na patcha bo nawet w trybie 60 (tylko taki uważam a już jest obcięty z ficzerów) to mocno widać :/  a sama gra to wolność i arcade i taki przerywnik pomiędzy innymi grami dlatego w cyfrze pasuje najlepiej żeby płytami nie żonglować. Mióddddd gameplay!

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

XDDD w sensie ficzerem byłoby żeby popup był w 30 klatkach ale w 60 już nie? 

W obu trybach to razi ale bardziej w 60 klatkach

Liczę po prostu na solidnego patcha i to wyeliminuje i doda Dolby Vision bo Meksyk się o to prosi :) 

Edytowane przez Whisker
Odnośnik do komentarza

 

Wygląda na to, że na PC na max ustawieniach nie ma większego problemu z pop inem/zmianą LODu, jak się patrzy na tym filmie cały czas tylko w dal na otoczenie to oczywiście widać czasem dorysowującą się trawę, zmianę LODU/oświetlenia roślinności, ale nic co rzucałoby się w oczy nawet zwracając uwagę tylko na to, nie mówiąc już w czasie normalnej gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, dee napisał:

Typy kupują Forze Horizon i zdziwieni, że otwarty świat, milion aktywności i SŁABA FABUŁA :reggie:

To jakby kupić FIFĘ i narzekać że za dużo grania w piłkę nożną.

Mi bardziej chodziło o brak jakiejś progresji. W pierwszej godzinie gry jeżdzę już MCLarenem po 300 km/h więc zaliczam sobie eventy i dostaje co chwile jakieś gównofurki których nigdy nawet nie użyje i o nich za chwilę zapomnę. Brak tu celu w tym całym ściganiu się, nic nie motywuje do grindowania czasów bo i tak nas po chwili na wszystko stać.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, UberAdi napisał:

Mi bardziej chodziło o brak jakiejś progresji. W pierwszej godzinie gry jeżdzę już MCLarenem po 300 km/h więc zaliczam sobie eventy i dostaje co chwile jakieś gównofurki których nigdy nawet nie użyje i o nich za chwilę zapomnę. Brak tu celu w tym całym ściganiu się, nic nie motywuje do grindowania czasów bo i tak nas po chwili na wszystko stać.

 

A czy ta gra cię zmusza do jeżdżenia McLarenem? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hubert249 napisał:

A czy ta gra cię zmusza do jeżdżenia McLarenem? 

Po części tak bo jak raz się przejechałem supercarem to powrót do wolniejszych aut jest po prostu nieprzyjemny.

Czemu mam się wlec jakimś średnim autem jak od razu mogę zapyerdalać? :dunno: Co mnie zachęca do wyciągnięcia z garażu tych słabszych aut? Photo mode? Czy może nie jestem wystarczającym PASJONATEM motoryzacji bo jeżdzenie golfem po wirtualnej drodze nie jest dla mnie szczytem gamingowego fun'u?

 

Brak progresji to dla mnie największy minus tak jak i w FH4

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, UberAdi napisał:

Mi bardziej chodziło o brak jakiejś progresji

W podobny sposób kiedyś "zepsułem" GT6 kupione w jakieś bonusowej edycji z dodatkową kasą i furkami. Zabija to radość z naturalnego progresu. Tylko ja akurat nie mam problemu w jeżdżeniu w racerach VW Polo czy Fiatem 500 :shieeet:

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, UberAdi napisał:

Po części tak bo jak raz się przejechałem supercarem to powrót do wolniejszych aut jest po prostu nieprzyjemny.

Czemu mam się wlec jakimś średnim autem jak od razu mogę zapyerdalać? :dunno: Co mnie zachęca do wyciągnięcia z garażu tych słabszych aut? Photo mode? Czy może nie jestem wystarczającym PASJONATEM motoryzacji bo jeżdzenie golfem po wirtualnej drodze nie jest dla mnie szczytem gamingowego fun'u?

 

Brak progresji to dla mnie największy minus tak jak i w FH4

Czyli rozumiem, że jeśli gra zmusza do grania kiepskimi samochodami jest lepsza od tej z ktora daje wybór? No. Spoko. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, UberAdi napisał:

Brak tu celu w tym całym ściganiu się

Nie rozumiem takiego pisania. To gra wyścigowa, wiec ściganie samo w sobie powinno sprawiać przyjemność? Czasem jak czytam posty na tym forum to mam wrażenie, że ludzie nie lubią grać w gry, a chcą tylko szybką dopaminkę po otrzymaniu jakiejś nagrody, a to sam gameplay nią powinien być.

 

Mi jest szkoda, że pewnie znowu nikt nie będzie grał samochodami z niższych klas i wszystkie wyścigi będą w klasie S i wyżej. Ja bym się pościgał online np. B.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...