Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Ukukuki napisał:

A ja mam nadzieje ,że nie zmienią dropu. Własnie to było fajne w tej gierce. 


Praktycznie wszystkie najlepsze HR w grze były zdupowane, jest praktycznie niemożliwe wydropienie samemu najwyzszych run w grze.
Mi w ciagu sporo ponad 1000h gry najwyzsza dropnieta legitnie runa to Sur (jej szansa na drop to aż 1/237428), a rzadsze od niej sa jeszcze 4 inne runy. Najrzadsza ma 5 razy mniejsza szanse na drop.
Biorac pod uwage, ze sezony maja byc jeszcze krotsze, nikt tych run nigdy nie zobaczy w grze na oczy.
Musza zmienic drop run, chyba ze z gory zakladaja ze dupowania nie da sie powstrzymac. Podobnie z resztą muszą zmienić zasady spawnu Uber Diablo, ktory bez dupowania SoJ bedzie nie do znalezienia.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Sedrak said:

Przypomniało mi się jak zaczynałem grać w Diablo II w kafejkach internetowych i graliśmy z jakimś gościem. Podczas walki na cmentarzy w I akcie była Krwawa Orlica i po jej śmierci leciało pioruny to ten gość nam wkręcił, że one zabijają i zaczęliśmy uciekać, a on zgarnął cały loot haha :)

 

Najgorszy sort kafejkarzy, moglo to sie zakonczyc na 2 sposoby: byla beka czy dostal wpierdziel?

 

EDIT: D2R na lanie bedzie dalej najlepsze, jasne juz bez kabla :D 

Edytowane przez Sven Froost
Odnośnik do komentarza

Ja enigme zrobilem raz grajac samemu na ladderze, czyli bez tradowania itd, tylko self found i upgrady w kostce. Praktycznie caly sezon farmienia, grajac srednio po 2-3 godziny dziennie. To bylo gdzies w okolicach 2012 roku, jak dobrze pamietam. Nie kojarze by byl jakis patch na drop run, a drop rate wzialem z posta sprzed 2 lat na reddicie (szansa 1/~230k z wraighta, z reszty mobow duzo nizsza).

 

Ja w zadnym razie nie chce, zeby zrobili zrobili dropy przystepne dla kazdego, po prostu wielu ludzi sobie nie zdaje sprawy ze grajac na laderze i kupujac runy wiekszosc z nich to byly dupe. Powinni troche pogrzebac przy dropach, inaczej wiekszosc highlevelowych RW bedzie nieosiagalna w singlu, a na ladderze tylko dla najwiekszych hardcorow. Dzisiaj juz nikt nie bedzie mial czasu ani ochoty siedziec na krowach godzinami, a odpalanie bota na hrabine tez nie wchodzi w gre.

Odnośnik do komentarza

Wymagania sprzetowe z Battle.netu, szybko sobie nie pogram :gayos::

 

Spoiler

Minimum Requirements

 

Operating System

Windows® 10

 

Processor

Intel® Core i3-3250/AMD FX-4350

Video

Nvidia GTX 660/AMD Radeon HD 7850

Memory

8 GB RAM

Storage

30 GB

Internet

Broadband Internet connection

Resolution

1280 x 720

 

 

Recommended Specifications

 

Operating System

Windows® 10

 

Processor

Intel® Core i5-9600k/AMD Ryzen 5 2600

Video

Nvidia GTX 1060/AMD Radeon RX 5500 XT

Memory

16 GB RAM

Storage

30 GB

Internet

Broadband Internet connection

Resolution

1920 x 1080

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...