Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Świetna informacja na pewno będzie grane ale... Piszą o grafice 4k a dla mnie ten trailer jest jakiś taki mało ostry. Kontury postaci są niewyraźne. Mam nadzieję że to poprawia i że będzie 60 FPS jak to było w diablo 3. 

Odnośnik do komentarza

Tak jak nie wyobrażam sobie ogrywania POE na konsoli tak samo D2 wydaje mi się grą typowo taboretową ale duży plus że każdy będzie mógł ograć tego sztosa na jakiej platformie chce. Diablo 2 LOD ogrywałem od kajtka na kafejkach i tak przez około 8 lat wracałem by ogrywać sieciowo giereczke , wiadomo na start wleci jedyna prawilna postać do zarabiania (czarodziejka) a następnie jak się zarobi to paladyn na młoteczki . Osobiście wystarczyło mi podbicie rozdzielczości w klasyku ale wygląda to super i jest to obecnie jedyna gra na rok 2021 jaką oczekuje z wypiekami .

Odnośnik do komentarza

W Diablo 2 przegrałem (dosłownie przegrałem) swoje nastoletnie lata. Grałem od premiery, sprawdziłem wszystko co się dało - SP, maphacki, mody, open Bnet, Ladder, LoD, Classic, Hardcore, d2jsp, prywatne serwery. Raz do rok muszę odpalić i sprawdzić, jaki unikat czy set poleci :)

 

Kupuję na premierę i gram, cała reszta się nie liczy.

 

PS postarzała nam się amozanka, barb stracił masę, a paladyn... no nie tak go zapamiętałem :reggie:

 

12794808_802891713190085_211684021096815

diablo-2-resurrected-characters.jpg

6jIn5s3.png

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

Jako fan D2 jednak jestem sceptycznie nastawiony. To co było fajne 20 lat temu może byc kiepsko odebrane dzisiaj. Baal runy czy runy na mefisto to trochę archaiczne podejście na dzisiejsze standardy gdzie powinny to być dzisiaj specjalne tryby. Z senstymentu pewnie kupię kiedyś ale bardziej czekam na D4 choć obawiam się, że tam też nie ma co się spodziewać wielu innowacji.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, tehrokc napisał:

brak duzych zmian to nic. oby tylko uporali sie z botami i hackami. nowa oprawa na plus ale dla mnie najwazniejsze ze bedzie globalny serwer i krotszy ladder. jesli czegos nie spieprza to gra bedzie zyla kolejne 20 lat.

Żeby zlikwidować botowisko itd. to musi być tylko save na serwerze i przymus online. Niestety coś czytałem, że gierka ma być offline co może znowu narobić smrodu jak w d3 na konsolach.

Odnośnik do komentarza

nawet jesli, to i tak pocieszajace jest to ze ponownie aktualizowany bedzie warden, powroca fale banow, a i nowa opcja raportowania cheaterow pomoze dodatkowo zminimalizowac te zjawiska.

 

osobiscie bardzo czekam, bede musial jeszcze tylko skleic jakiegos niedrogiego pc, bo nie wyobrazam sobie grac w tryb hc na padzie :)

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja też jestem spokojny, VV zrobiło w końcu remake Crasha i Tonyego.

Jedyna co powinno być zmienione, to powinni udostępnić cały ladderowy content w singlu tak jak od lat robią to mody, bo taki podział jak jest teraz nie ma sensu. No i jeśli rzeczywiście naprawią dupowanie i bocenie (w to drugie nie wierzę), to muszą zbalansować dropy run, bo 95% graczy nigdy nie zobaczy endgame'owych RW.

Odnośnik do komentarza

Przypomniało mi się jak zaczynałem grać w Diablo II w kafejkach internetowych i graliśmy z jakimś gościem. Podczas walki na cmentarzy w I akcie była Krwawa Orlica i po jej śmierci leciało pioruny to ten gość nam wkręcił, że one zabijają i zaczęliśmy uciekać, a on zgarnął cały loot haha :)

 

Druga akcja to u mnie na chacie graliśmy na zmianę (było nas trzech) i za którymś razem padła klawiatura to oczywiście dalej graliśmy bez niej. Znajomy jak biegał to wyrzucał ampułki z paska :)

A na finał to mój komputer ledwo dawał rady i jak była większa zawierucha to najpierw się słyszało, że bohater zginął, a później dopiero było widać :)

 

Eh... tyle wspomnień, że hej. 

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Nie ukrywam że jaram się jak Arab na myśl o kursie pilotażu!

Głęboko wierzę, że nie zepsują tej gry i znowu będzie można się zagrywać latami.

 

Żałuje jednak, że tak jak to było w D3 nie będzie kooperacji kanapowej na konsoli.

To jedyna cecha D3 która pozwoliła mi  pograć w tą produkcję dłużej niż na to zasługiwała...

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...