Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kufir napisał:

Na czym polega to okrojenie wersji konsolowej ?

W oryginale z PC, w momencie gdy wchodziło się w tryb online, lądowało się w swoistym hubie (pokoju). Gdzie można było rozmawiać z innymi graczami, zmieniać kanały, handlować. Przeglądać otwarte gry i zakładać nowe, typowe "Baalrun-xxx" itp.

 

W D2R w wersji PC, zostało to w gruncie rzeczy nie zmienione. W wersji konsolowej jednakże, po wybraniu postaci, nie ma owego hubu, a jedynie dwie opcje.

1. Założenie prywatnej gry 2. Dołączenie do istniejącej po wyborze danego zadania, bądź gra dowolna (coś na modlę z D3).

Po dołączeniu do gry, nie ma opcji komunikacja, chat nie działa, nie mówiąc o czacie głosowym. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest średnio z teleportem na konsoli - nie masz kontroli nad zasięgiem i skaczesz na pewną odległość. Dla czarodziejki spoko, gorzej dla paladyna, który chciałby wparować w wybraną grupkę mobków.

 

Dla mnie wersja konsolowa na dłuższą metę jest spoko, ale raczej do kanapowego grania we dwie osoby. Prawdziwe D2R na HC czeka jednak na komputerze.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, stoodio napisał:

Dla mnie wersja konsolowa na dłuższą metę jest spoko, ale raczej do kanapowego grania we dwie osoby. Prawdziwe D2R na HC czeka jednak na komputerze.

 

No ale właśnie nie ma Coopa kanapowego w tej grze i to jest jej najwiekszy minus bo by było CUDNIE !

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, kufir napisał:

Dobra może jakieś wspólne granie w D2D na ps4/Ps5 z imprezą w tle ? Jakiś klan z forum czy coś tędy ktoś chętny ? :)

 

Ja melduje się jeśli chodzi o PS5 i ewentualne wspólne granie/trade etc., zaś za pierwszą postać wybiorę chyba summon necro, aby oswoić się z sterowaniem. Niech szkielety robią swoje w tle :)

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

Potwierdzili? Nie widziałem oficjalnej informacji nigdzie a śledzę info o grze regularnie.

Jeśli tak to super, nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Wywalone wtedy na mulit totalnie i będzie grane 100% offline, holy graila się zrobi ;)

Multi mi trochę zbrzydło po tysiącach godzin baalrunów, przewalaniu przedmiotów na mułach itd. No i gra duzo lepsza bez laga.

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Sobies napisał:

 

Ja melduje się jeśli chodzi o PS5 i ewentualne wspólne granie/trade etc., zaś za pierwszą postać wybiorę chyba summon necro, aby oswoić się z sterowaniem. Niech szkielety robią swoje w tle :)

Wysłałem priv 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, smoo napisał:

Potwierdzili? Nie widziałem oficjalnej informacji nigdzie a śledzę info o grze regularnie.

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/c/d2r/d2r-general-discussion/49

 

Nie pozwala bezpośrednio zlinkować, wejdź w pierwszy podpięty post. To już fakt

 

Cytat

Over the last week, we have seen much speculation and reactions from the community around the subject of Ladder play releasing post-launch. We wanted to take this opportunity to share that Ladder Only Rune Words, Unique Items, and Horadric Cube Re(nene)es that were once restricted to Ladder rank play will now for the first time be included in non-ladder multiplayer and single player play.

We understand these items complement prominent builds and playstyles cherished by the community. Furthermore, we have heard the community ask to include these items into the single player experience for quite some time. Now players playing solo can also partake in the metas that have become popularized from the original multiplayer Ladder experience. Furthermore, single player will now also include access to the Pandemonium Event and Uber Diablo content.

 

Edytowane przez KrwawaRyba
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Czezare napisał:

O której godzinie rusza otwarta beta na PS5?

Zgodnie z zapowiedziami o 19 dla wszystkich

 

1 godzinę temu, smoo napisał:

No to super info, ciekawe jak World Event bedzie funkcjonowal, moze transmutacja SoJa w kostce albo cos.

Ja liczę na losowy wyzwalacz Diablo klona podczas grania na piekle. Na singlu nigdy SoJa nie znalazłem :(

Samo zabicie tego bydlaka postaciami "self-found" uważam za wystarczające wyzwanie :D

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, cotek napisał:

Myślicie, że przy otwartej becie będzie szansa się wbić bez problemu, jak były problemy dla preorderowiczów ?

Jasne, masz na to 4 dni, jednak na 19 dzisiaj się nie nastawiaj :D Pobierz sobie klienta (20gb) i spróbuj wieczorem, serwery są podzielone na regiony, EU powinno być wolne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...