Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Blizzard takiego sklepu nie doda, a itemy "kosmetyczne" nigdy nie istniały w Diablo.

 

Mnie bardziej ciekawi jak rozwiązana będzie crossprogresja. Bo oczywistym jest, że boty będą na 100% co się przełożyć na itemy sprzedawane za $$$ przez farmerów. To zjawisko dotknie PCową wersję i jeżeli owa crossprogresja pozwoli grać postacią rankingową z PC na Xbox/ps/Nintendo to cała ekonomia D2 idzie do kosza po miesiącu.

 

Zawsze byłem ciekaw jakby wyglądało D2 bez botów i dupe HRow ;) I o ile sam lubię czasami pograć na PC to w tym wypadku bym chętnie dyskryminował blaszaki ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

The war against the Burning Hells is about to enter a new chapter on Windows® PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation®5, and PlayStation®4. Starting August 13 at 10:00 a.m. PDT, longtime fans and new players alike will have a chance to participate in the upcoming Early Access test. Players can take part by pre-purchasing Diablo® II: Resurrected™ or the Diablo® Prime Evil Collection on Windows® PC or eligible consoles. Following the Early Access weekend, on August 20 at 10:00 a.m. PDT, the Open Beta weekend will be open to everyone on a supported platform. See FAQ for details on how to gain access by platform.

 

https://news.blizzard.com/en-us/diablo2/23688836/play-diablo-ii-resurrected-during-the-early-access-and-open-beta

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Shen napisał:

Olać bete, setki godzin najebane mam w d2, nie ma co testować.

Ktoś do grania na pc day1?

@Ader? troche napierdalalismy w d3 swojego czasu :shotgun:

No trochę się grało swego czasu,nie powiem :drinks:

Nie wiem jak to u mnie będzie we wrześniu,jak ogarnę laptopa,to pewnie dam znać, wyjeżdżam do Niderlandów za dwa tygodnie...

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Szkoda... Ale dzięki za info. 

Czyli z tą betą to tak działa, że jak teraz kupię gierkę, to będę miał dostęp do bety jeszcze przed premierą, tak?

O, teraz widzę na PS Store, że można kupić pakiet "Prime Evil Collection", w którym jest DIIR i DIII z dodatkami za 269, czyli tylko + 90 zł względem samego DIIR. Wydaje się że to dobry deal. 

 

Ależ bym brał taki zestaw w kartonowym pudle z fizycznymi dodatkami...

Odnośnik do komentarza

Beta jest podzielona na dwie fazy, wczesny dostęp dla tych, którzy kupili w preorderze (od 13.08) oraz open beta dla wszystkich (20.08). Tak jak wyjaśnili w podanym wyżej linku, z wczesnej bety przechodzi progress do open.

 

Myślę, że D2R pomimo sentymentów, spadnie z zainteresowaniem do pozycji dzisiejszego D2lod po pierwszym sezonie, jak ktoś wyżej wspomniał to już przestarzałe mechaniki, brak endgame oraz dobrego pvp (na publiku). W dodatku boty i dupe runy ;( Na becie sprawdzę jak działa ta crossprogresja, jeżeli postać bnetową z xsx odpalę na PC, to niestety ale wszystkie platformy będą miały rozwalone ekonomie.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, devilbot napisał:

Dobrze że sram na te ekonomię pykam sobie solo ewentualnie z kimś znajomym w coopa

 

Dokładnie. 11 lat grania wyłącznie solo. Nie umiałem się odnaleźć w necie (może też dlatego, że miałem wtedy telefoniczny net 25kb/s który kosztował fortunę za "impuls"). Jeden impuls naliczał się co 3 minuty...ja pierdziele, co to były za czasy :)

Edytowane przez Sobies
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie przeglądałem oficjalne forum blizza D2R. Jeden z niebieskich opublikował przed chwilą, że można zdobyć dostęp do wczesnej bety bez preordera. Trzeba spełnić kilka warunków, oglądać stream na twitchu przez 2.5h i podlinkować konto do bnetu. 

Gdyby kogoś interesowało to więcej pod linkiem https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/get-early-access-without-pre-purchase-via-twitch/38630

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...