Skocz do zawartości

Diablo II: Resurrected


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, KrwawaRyba napisał:

Granie online, w tym systemie, który zaserwowali w wersji konsolowej mija się z celem... W dodatku nie da się pisać, nie wspominając o voice chat ;( 

 

 

Brak lobby, brak możliwości stworzenia gry z nazwą/hasłem, brak listy gier to jest ogromna wada konsolowej wersji.

 

Menusy dają mi się coraz bardziej we znaki - okno handlarza, gdzie głównym celem jest... handel i nieszczęsna "sprzedaż" poprzez duszenie przycisku (kliknięcie wyrzuca item :yao:), to samo ze stashem - otwieram go po to, aby przerzucić stuff i znów "hold". Wydłuża to niemiłosiernie ogarnianie ekwipunku.

Odnośnik do komentarza

Tylko Pan Jezus nic nie mówił o botach, duplikowani itemów i chińskich farmerach :D

Więc według mnie po kilku miesiącach będzie jak obecnie na D2lod. Tak samo było z remasterami StarCrafta i Warcrafta.

 

Mogliby dodać do singla itemy ladderowe, DC, ubery i będzie super.  No i ciekawe jak na konsoli wpisać /players x :D

Odnośnik do komentarza

Ja z koleji czekam z zapartym tchem na wersję ps5. U mnie jeśli chodzi o multi to zmienily się jednak wymagania bo to już nie te lata żeby nerdzic cały dniami. Człowiek mając rodzinę pyknie se wieczorkiem godzinke, dwie i styknie.Dodam jeszcze że wracam klasycznie do classic hardcore czyli wiadomo solo river of Flame itd.Swoją drogą jeśli nie wprowadzą opcji zbindowania save and exit to na hc na konsolach będą fajne jaja... 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza

Ja biorę najpierw PC ale wciąż waham się czy day 1. Po tym co zobaczyłem w becie i raportach ludzi, konsolowa wersja odpada na dłuższy czas bo jest w powijakach.

 

Optymalizacja jest mocno zepsuta póki co, bo fps latają od 30 do 120 na kompie, w zależności od lokacji. Jak ludzie zaczną latać na krowy albo baala i 2 necro summonerów w party to komputery explodują. Z kodem sieciowym jest też coś nie tak, responsywność płata figle.

 

Stonowałbym oczekiwania na najbliższe miesiące. Jest o niebo lepiej niż z W3R a sama gra wali klocka z 10 piętra na D3, ale wciąż jest tutaj masa problemów.

Odnośnik do komentarza

Wątpię, żeby mieli build gry gdzie wszystko śmiga ;) We wrześniu będzie na pewno stabilniej (na xsx miałem 1 crash) ale nie oszukujmy się :D Dostaniemy to co teraz, plus akty 3-5, nekromantę i zabójczynię, aż strach pomyśleć dlaczego jeszcze nam tego nie pokazali :D

 

Ja się nastawiam na chillout, wezmę sobie coś innego niż MFsorcę, wbiję wszystkie osiągnięcia (no chyba, że dadzą jakieś absurdy typu 99lvl). I spokojnie poczekam na D4. 

Odnośnik do komentarza

Oj, nie panikujcie. Pracowałem w Ubi i nawet nie macie pojęcia, jak wyglądały pierwsze dwa starożytne Asasyny na miesiąc przed premierą. Jeśli nie ma game breaków i nic nie wywala, to już jest dobrze. Cała reszta jest do załatania. Blizzard, co by o nim mówić, ale nie wypuścił dotąd zabugowanego kaszalota. Myślę, że tym razem będzie podobnie. 

Odnośnik do komentarza

Czytając was ma się wrażenie,że Activision wydaje kolejne po W3 Reforged parujące gówno.

Będzie beta na weekend to się przetestuje ale brak 4k/60 oraz tylko digital to jakas prowokacja.

Przecież Sony jak i Microsoft będzie sztucznie trzymać cenę nawet jak gra okaże się padliną.

*Wersja konsolowa ,bo pewnie pc będzie ok.

 

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

@KarolJanuszGejmingubo jako Polacy lubimy narzekać :) D2R to stare dobre diablo2lod w super oprawie graficznej. Optymalizacja jest słaba, gra trochę niestabilna i wersja konsolowa okrojona.

 

Sam gameplay jest niezmieniony i jeżeli ktoś zagrywał się za małolata w D2 to niech kupuje bez zastanowienia :D Mi się podoba nawet wersja z xsx.

 

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, KrwawaRyba napisał:

@KarolJanuszGejmingubo jako Polacy lubimy narzekać :) D2R to stare dobre diablo2lod w super oprawie graficznej. Optymalizacja jest słaba, gra trochę niestabilna i wersja konsolowa okrojona.

 

Sam gameplay jest niezmieniony i jeżeli ktoś zagrywał się za małolata w D2 to niech kupuje bez zastanowienia :D Mi się podoba nawet wersja z xsx.

 

 

Na czym polega to okrojenie wersji konsolowej ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...