Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Jontek80 napisał:

Ja mam normalną prenumeratę więc nic na tym nie skorzystam. Mam już pdfa z extreme plus. Czy jak wezmę patro za 50zl to będziecie mi wysyłać ciągle mi ten numer do UK? Nie widzę sensu prenumeraty i numeru z plusem.

Dajcie ludziom szansena jakieś recenzje czy hyde park czy opis jak ktoś zaczynał przygode z grami czy o kolekcji swojej chce napisać czy jakieś inne przeżycia. To już od 29 zł można dodać. Choć mały HP. A za 50 cos większego. Jak ktos bedzie mial ochote. Czy to jakis komiks czy obrazki rodem z top secretu. 

Wydaje mi się że wiele ludzi zrezygnuje z kupowania was czy prenumeraty i wezmie próg ze plusem. Czy o to chodzi? Może ten plus lepiej zrobić jako coś oddzielnego i może w kolorze. Tylko czy to wam się opłaci  na te 50 osób?

 

Przysyłać różne rzeczy do pisma można i tego naprawdę nie ma wiele, żeby nie powiedzieć nic... Był swego czasu strona na felieton czytelnika i się zawinęła, bo nie było chętnych. Do Głosu Ludu jak miałem te Polecane to już chyba wszystkich znajomych ścignąłem, bo pisanie na forumku czy Fejsie nie dawało żadnego efektu, bo i tak nikt nic nie przysyłał :). Dodanie to żaden problem, po prostu wydaje mi się, że skończy się tym, że pójdzie np. info do 50 patronów "wyślij HP", a i tak nikt nie skorzysta i potem wyjdzie "o, obiecali stronę czytelnikom, a tu nic nie ma, pewnie im się nie chce" :). Tak że to jedyny powód, bo żaden problem dać i całą stronę (np. skleić z tą stroną z listą patronów), tylko no jak mówię - nie ma tych materiałów i tyle. Od święta ktoś coś podeśle. 

 

Co do tego jak kto kupi - to już po prostu alternatywa. Wiesz, jednak 50 zł za numer tylko dlatego, że masz Extreme Plus to wciąż dużo w porównaniu do tego, że za 25 zł kupisz w kiosku. Ale jednocześnie ktoś uzna "a, dobra, dorzucę im te 25 zł, jakieś tam ciekawostki wpadną, a może wygra Extreme Boxa albo dam więcej plusików na forum". A inny uzna, że prenumerata wystarczy, bo go nie interesuje wsparcie w większej kwocie. 

 

Chyba że ja już coś pokręciłem to mnie wyjaśniajcie :). 

 

Odnośnik do komentarza

Te forumowe popierdółki też mnie nie interesują i pewnie wiele więcej osób oprócz jakiejś garstki z 10 osób. Wszyscy są gadzeciazami wiec lepsze cos fizycznego jak te nawet kartki były, jakieś zdjecia redakcji z ogrywania. Czy komiksy na temat gier jak to Łapusz miał.

 

16 minut temu, Perez napisał:

 

Przysyłać różne rzeczy do pisma można i tego naprawdę nie ma wiele, żeby nie powiedzieć nic... Był swego czasu strona na felieton czytelnika i się zawinęła, bo nie było chętnych. Do Głosu Ludu jak miałem te Polecane to już chyba wszystkich znajomych ścignąłem, bo pisanie na forumku czy Fejsie nie dawało żadnego efektu, bo i tak nikt nic nie przysyłał :). Dodanie to żaden problem, po prostu wydaje mi się, że skończy się tym, że pójdzie np. info do 50 patronów "wyślij HP", a i tak nikt nie skorzysta i potem wyjdzie "o, obiecali stronę czytelnikom, a tu nic nie ma, pewnie im się nie chce" :). Tak że to jedyny powód, bo żaden problem dać i całą stronę (np. skleić z tą stroną z listą patronów), tylko no jak mówię - nie ma tych materiałów i tyle. Od święta ktoś coś podeśle. 

 

Co do tego jak kto kupi - to już po prostu alternatywa. Wiesz, jednak 50 zł za numer tylko dlatego, że masz Extreme Plus to wciąż dużo w porównaniu do tego, że za 25 zł kupisz w kiosku. Ale jednocześnie ktoś uzna "a, dobra, dorzucę im te 25 zł, jakieś tam ciekawostki wpadną, a może wygra Extreme Boxa albo dam więcej plusików na forum". A inny uzna, że prenumerata wystarczy, bo go nie interesuje wsparcie w większej kwocie. 

 

Chyba że ja już coś pokręciłem to mnie wyjaśniajcie :). 

 

Czy w tej kwocie 50zl wyslecie mi to do UK? Za poprzednich rzadow przysylali mi no ale wtedy bylo to 100zl.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Perez napisał:

100 zł (obecnie 41 osób)

 

  • przy wsparciu przez pół roku - dodajemy półroczną prenumeratę

 

 

To ja mam pytanie, a w zasadzie kilka pytań:

 

1. To przedłużenie jest jednorazowe czy co każde pół roku prenumerata będzie się przedłużała o kolejne pół roku? (przy zachowaniu ciągłości wsparcia)

 

2. Czy to się jakoś połączy ze zwykła prenumeratą jeśli ktoś posiada? Czy do momentu aż nie wygaśnie zwykła prenumerata będę dostawał egzemplarz x2?

 

3. Jeśli chodzi o bonusy forumkowe to rozumiem że jakaś ankieta wpadnie i trzeba będzie podać nick?

 

Z góry pięknie dziękuję za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Jontek80 napisał:

Te forumowe popierdółki też mnie nie interesują i pewnie wiele więcej osób oprócz jakiejś garstki z 10 osób. Wszyscy są gadzeciazami wiec lepsze cos fizycznego jak te nawet kartki były, jakieś zdjecia redakcji z ogrywania. Czy komiksy na temat gier jak to Łapusz miał.

 

Czy w tej kwocie 50zl wyslecie mi to do UK? Za poprzednich rzadow przysylali mi no ale wtedy bylo to 100zl.

 

Będziemy kombinowali również z fizycznymi wysyłkami, bo skoro będą szły prenumeraty to zawsze coś wygodniej dorzucić, natomiast nie chcę tego zapewniać, że co miesiąc będzie coś. 

 

Wyślemy do UK :). 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, kaj.dam napisał:

 

To ja mam pytanie, a w zasadzie kilka pytań:

 

1. To przedłużenie jest jednorazowe czy co każde pół roku prenumerata będzie się przedłużała o kolejne pół roku? (przy zachowaniu ciągłości wsparcia)

 

2. Czy to się jakoś połączy ze zwykła prenumeratą jeśli ktoś posiada? Czy do momentu aż nie wygaśnie zwykła prenumerata będę dostawał egzemplarz x2?

 

3. Jeśli chodzi o bonusy forumkowe to rozumiem że jakaś ankieta wpadnie i trzeba będzie podać nick?

 

Z góry pięknie dziękuję za odpowiedzi:)

 

1. Ja to widzę jako stałe przedłużanie, jeśli wsparcie trwa. 

 

2. Do ustalenia indywidualnie: można dodać te 6 numerów do obecnej, można wysyłać równolegle; teraz wielu Patronów ma numer z Plusem, a jednocześnie zwykłą prenumeratę; są też osoby, które np. prenumeratę przekierowały na kogoś tam innego, a same dostają z Plusem - na luzie do ustalenia. 

 

3. W sensie jeśli ktoś skorzysta z danego progu na Patronite? Ankieta może nie, tam jest system wiadomości prywatnych, jak ktoś będzie zainteresowany wystarczy mail i tu już na forum wtedy ustawiamy nową grupę i gotowe. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, MichAelis napisał:

A będzie możliwość dopłaty do innej wysyłki? Bo mi ta Poczta kurwa Polska nie dowiezie

 

Jasne! Jak ktoś zechce dopłacić do Paczkomatu, bo to w zasadzie jedyna sensowna opcja, to tak zrobimy. Może nie zaginę potem w tych wszystkich listach wysyłkowych. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To place jak za prezydenta, ja nie zbiednieje, a wesprę ostatnia gazetkę z konsolkami.

A tak naprawdę chodzi mi o to, żeby alkus odświeżył kiedyś na bani patronite, który już nie jest niego i zobaczył tam conajmniej 2 z przodu na całkowitym wsparciu :macek:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Perez napisał:

 

Przysyłać różne rzeczy do pisma można i tego naprawdę nie ma wiele, żeby nie powiedzieć nic... Był swego czasu strona na felieton czytelnika i się zawinęła, bo nie było chętnych. Do Głosu Ludu jak miałem te Polecane to już chyba wszystkich znajomych ścignąłem, bo pisanie na forumku czy Fejsie nie dawało żadnego efektu, bo i tak nikt nic nie przysyłał :). Dodanie to żaden problem, po prostu wydaje mi się, że skończy się tym, że pójdzie np. info do 50 patronów "wyślij HP", a i tak nikt nie skorzysta i potem wyjdzie "o, obiecali stronę czytelnikom, a tu nic nie ma, pewnie im się nie chce" :). Tak że to jedyny powód, bo żaden problem dać i całą stronę (np. skleić z tą stroną z listą patronów), tylko no jak mówię - nie ma tych materiałów i tyle. Od święta ktoś coś podeśle. 

 

 

Napisać felieton to już trzeba mieć trochę czasu, chęci i umiejętności, ale że "Polecane" się nie utrzymało (które było na ułamek strony), to już mnie trochę dziwi, chociaż tylko trochę. Natomiast na napisanie HP to już chyba nie trzeba być jakimś erudytą na miarę Walkiewicza, a pokazanie się w gazecie to jest jakaś motywacja ;-) Tylko trzeba chyba wyselekcjonować tych odważniejszych, bo jak nie wiadomo kto i nie wiadomo do kiedy, to w sumie nikt nie czuje się zmotywowany. To trochę jak z wysyłaniem listu do Hiva - czekasz, czekasz, nie ukazało się nic, dajesz sobie już spokój, a czyjeś listy ukazują się drugi raz ;D

 

Co do samych progów i dodatków: tam bym doprecyzował - nie "raz na kwartał", ale "po trzech miesiącach wsparcia", tak jak po półrocznym/rocznym wsparciu otrzymasz to czy tamto. To tak dla jasności, żeby nie było, że akurat ukaże się specjał, ktoś wpłaci stówę, a potem "gdzie mój specjał?" (i też by musiała być doprecyzowana możliwość wyboru tego numeru).

 

Z tym dublowaniem się prenumeraty z dodawaną drugą za wysoki próg to też może być zamieszanie. Te drugie numery to bym chyba rozdawał, bo januszowanie na allegro to już chyba przesada ;)

 

No i tym, co płacą te wysokie kwoty, to wysyłałbym kolejne numery paczkomatem. Niech się czują traktowani po królewsku, a nie "k.., płacę dwie stówy, a dalej czekam tydzień po premierze". Dla chętnych (jak już tu było) przy niższych progach dopłata do paczkomatu. Tylko żebyś to sobie sensownie skomponował i prowadził w odpowiednim dokumencie, bo w tym wszystkim można się zamotać.

 

A najważniejsze: dobrze to policz, żeby potem nie było, że przy zagubionym numerze przez pocztę wychodzisz na zero lub ze stratą ;-)

 

Ja nie dołączę, bo - jak już pisałem - idę co miesiąc i kupuję w saloniku, ale niech się z tym powiedzie i wszyscy będą zadowoleni :).

 

 

Edytowane przez macGyver
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MichAelis napisał:

Kto chce czytać HP od jakiś randomow?

Ja. To tacy randomi jak ja i Ty. Pasjonaci. Jedno okienko na miesiac chyba nikomu nie zaszkodzi. Listy czytam. Kazdy moze napisac w co gra, co robi, jakie ma konsolki, jak dziieci zaraza pasja, czy w co ciekawego gra z zona. Albo co mu tam siedzi na sercu. Sojer i Zax pisza o rowerach i nikt specjalnie nie narzeka. Piechota o maturach i testach. Wszyscy plakali o ten glos ludu a to dopiero jest taka pierdółka. Z forum teksty powrzucane i ludzie tego chcieli. Ja to i jakis artykuł moglbym wysmatowac na temat jakiejs retro gieldy czy czegos. Albo ulubione gry od Sakaguchiego.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...