Skocz do zawartości

Patronite.pl - miesięcznik PSX Extreme startuje z kampanią w serwisie


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, mitra napisał:

Niezła odklejka wydawcy. Dobrze, że Pegasus Extreme już na ukończeniu i dziś wysyłka.

 

A wcale, że nie, bo zmienili na 17 lutego :kekyayaya:

Dlatego ja takie preordery biorę zawsze przez allegro, coś kręci albo przesuwa to zgłaszam spór, allegro oddaje mi kasę i mam gościa w pompie zamiast się pytać, prosić, dowiadywać

Odnośnik do komentarza

Gość robi wały od lat, każda zbiórka kończy się tak samo, ale forumowicze zaskoczeni XD bo przecież Roger i spółka się starają, to trzeba wydawcy płacić na patronajta, reedycje, numery specjalne itd. Gra na was jak na skrzypcach, bo dobrze wie, że nikt indywidualnie nie będzie sie szarpał po sądach o jakieś grosze, a grupowo żeby coś zdziałać, to każdy ma wyjebane. Gość ewidentnie ma taki pomysł na biznes, zna specyfike branży i mentalność graczy. Krzykaczom najlepiej zamknąć ryj nową zbiórką na książkę albo specjalnym numerem psxe, który kiedyś tam wyjdzie i wszyscy zadowoleni.

  • Plusik 2
  • This 4
Odnośnik do komentarza
16 minutes ago, number_nine said:

Gość robi wały od lat, każda zbiórka kończy się tak samo, ale forumowicze zaskoczeni XD bo przecież Roger i spółka się starają, to trzeba wydawcy płacić na patronajta, reedycje, numery specjalne itd. Gra na was jak na skrzypcach, bo dobrze wie, że nikt indywidualnie nie będzie sie szarpał po sądach o jakieś grosze, a grupowo żeby coś zdziałać, to każdy ma wyjebane. Gość ewidentnie ma taki pomysł na biznes, zna specyfike branży i mentalność graczy. Krzykaczom najlepiej zamknąć ryj nową zbiórką na książkę albo specjalnym numerem psxe, który kiedyś tam wyjdzie i wszyscy zadowoleni.

 

Przecież już się drukuje Pegasus Extreme w nowej drukarni - potwierdzone info, ja byłem tą drukarnią.

  • Plusik 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mauser napisał:

Dlatego ja takie preordery biorę zawsze przez allegro, coś kręci albo przesuwa to zgłaszam spór, allegro oddaje mi kasę i mam gościa w pompie zamiast się pytać, prosić, dowiadywać

Tu raczej większość zamawia na allegro. Najbardziej mnie bawi jak lapusz pisze posta raz na rok z przeprosinami i tłumaczeniami dostaje plusiki pucharki a i tak wiadomo jak jest i będzie. Będzie c.ujowo ale stabilnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...